Gebeliğe Hazırlık Bende Bebek istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saolasin canim ben şu ebru destanin kurunu deniyorum her kullanan hamile kalmış tavsiye ederim
Ben almanyadayım, sizler gibi bebeğim olsun istiyorum , eşim acelesi Yok olur diyor , 5 aydan fazla deniyoruz , bu kitabi bir ay sonra izne gittiğimizde alıcam ama suan yazıp sormak istedim , o kitapta olan süt kürünü burdan anlatmanız mümkün olur mu ? Sayfanın resmini falan yollasanız ? Yani al kitabı oku deseniz de haklısınız , zamana bırakayım diyorum ama bir hafta sonra açıp bişeyler okurken buluyorum kendimi

canım ne kadardır deniyorsun bilmiyorum fakat banada 3 doktor bişeyin yok yaşın genç 1 yıl dene gel dedi(yaşım 28). 1 yıl sonra başka doktora gittim senin zaten normal yolla bebeğin olmaz dedi. Lütfen iyi bir doktora git öncelikle amh değerini ve adetin 3. günü hormonlarını ölçtür. nerdesin peki hangi sehir?

Kızlar naber, bir türlü giremedim nete. Şimdi görüyorummesajlarınızı kitabı da almaya gidemedim alınca buradan yollarım ben fotolar.
cinko haklı doktor çok önemli. Ben rant derdi olmayan Hacettepe Üniversitenin bir doçentine gittim. Hem çok para vermedim hem de düzgün kontrollerim oldu. Ankarada olanlara tavsiye ederim. Üniversite hastanesine gidin derim.

CAnım bende ankaradayım, sen hangi doktora gidiyorsun, nası tedavi başlıycak?

canım ben Hacette Üniversitesinde
Mehmet Coşkun Salman MD.
Prof.Dr. a gittim. Ben gittiğimde doçent di. Rant peşinde koşmayan iyi bir doktor. O cemiyet doktorlarına benzemiyor. 120 tl verdim bütün tahlilerim yapoldı, yumurtalarım filan sayıldı. Şimdilik herşey yolunda düzenli birliktelik dedi bana.

Bende ankaradayım ilk kontrollerimi hacettepe de yaptrdım sorun yok bende de eşimde de 1 yıldır deniyoruz
Mehmet hocanın tavsiyelerini paylaşırmısın
Artk son çare aşılamaya gidiym diyorum ama kararsızm

Bende ankaradayım ilk kontrollerimi hacettepe de yaptrdım sorun yok bende de eşimde de 1 yıldır deniyoruz
Mehmet hocanın tavsiyelerini paylaşırmısın
Artk son çare aşılamaya gidiym diyorum ama kararsızm

Mehmet Hoca, 1 yıl düzenli birliktelikle hamile kalamazsan görüşelim o zaman sorun nedir ona bakalım dedi. Ama en önemli şey sakın kafana takma dedi. Yumurtaların normal ve sağlıklısın herşeyin çözümü var dedi. 1 yıldır düzenli mi denediniz canım

İmsallah herkes güzel sonuclarla gelir
Bizde 1 bucuk yildir denemedeyiz

Evet 1 yıldır korunmasız düzenli ilişki.
Sanırım bizimki de strese bağlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…