Bende anne olmak styorum

bizim de 3. ayımız şimdia detim gecikti 3 gün ama geçen ay da gecikmişti 5 gün adet olmuştum ama şimdi de hiç hamilelik belirtim de yok test de yaptım negatif bakalım hayırlısı olsun rabbim şu mübarek günlerde dileyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...

kızlaaarrr bu nane konusunda yanlış yapıyorsunuzz.her duydugunuzu içmeyin ALLAHAŞKINA.kaş yapayım derken göz çıkarcaksınız..prof doktor ibrahim saraçoglunun yazısını okudum.hamile kalmak isteyenlerin kesinlikle adaçayı nane ve maydonozdan uzak durmaları gerekiyormuşş.sakın kullanmayın bu 3 ünü...yasakkelime

artık bebıs ıstıyorum bende 9 bucuk aydır denıyoruz ve tık yok her gun duzenlı yasıyorum ılıskımıde bazen yeter artık sıkıldım dedıgımde oldu ama bıkmak ıstemıyorum.arkadaslarımın cocuklarını gorunce cok ozenıyorum .Bende anne olmak ıstıyorum.sabahları bebegım ıcın uyanmak gecelerı uykumu bolmek onun ıcın para bırıktırmek onun ıcın evımın duzenını degıstırmek ıstıyorum...Bebegımın gelecegı ıcın calısmak ıstıyorum hayat yoldasım olsun ıstıyorum evımde hergun telasım olsun ıstıyorum onun ıcın kek yapmak onun ıcın mamalar hazırlamak ıstıyorum.alısverısımı ona gore yapmak kucucuk patıler almak mınıcek tısortler almak ıstıyorum arabama bebegımın ılk arabasını asmak ıstıyorum.ve bır erkek cocuk ıstıyorum rabbımden canım kardesımın adını vermek ıstıyorum ona mehmetım demek ıstıyorum yuregıme basamadıgım kardesımın kokusunu onda duymak ısyorum..BEN ANNE OLMAK ISTIYORUM.

canım hayırlı ramazanlar
umarım bu mübarek ay sana vede isteğen herkese hayırlı gelir vede isteğinize kavuşursunuz bol bol dua et canım:Saruboceq:

X