Bende anne olmak styorum

canım bi test daha yap beni dinlersen normalde 14. günde regl olman gerekirdi geçmiş bence bi test yapmanı öneririm...

sahiden mi??4-5 gun önce preven ertesi gunu hapının içinden cıkan gebelik testini kullandım.hassasiyetini bilmiyorum ama negatif cıktı.yapsam mı acaba?cıkar mı ki sonuc?inş. dediğin gibidir sultan arkadasım.sen bu sabah beni acayip mutlu ettin.Allahta senin yüzünü güldürsün inş.

inşaallah bilirim arkadaşım beklemenin ne olduğunu of off Rabbim inş seninde yüzünü güldürecek inş hamilesindir canım ya... bekle bakalım bugünde bi geçsin hele bugunde geçerse o zaman test yaparsın...bekle bekleye bildiğin kadar bence hayal kırıklığına uğraamak için...

Canım inşallah hamilesindir. Allah HErkese annelik duygusunu yaşatsın inşallah.. BEnde çok korkuyorum Yumurtalarımda çatlama olmuyomuş. İlaç kullanıyorum. Ama 3 ahftalık evliyimhenüz çocuk düşünmüyoruz şimdilik sorun yok gibi ama inan bana bende çocuk istediğimizde ya olmazsa diye düşündümde dünyam yıkılıyo. Düşünmemeye gayret ediyorum. Sizin gibi arkadaşları görünce çok üzülüyorum. Rabbim tüm isteyen herkese bitane ufacık minicik sağlıklı bi bebek versin inş. Dualarım hep seninle ve anne olmak isteyipte olamayan arkadaşlarımla. ALLAH özleminize kavuştursun .

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım.Allah da sana mutlu çok mutlu bi evlilik nasip etsin.çoluğunla çocuğunla beraber.Kİmseye aratmasın yaradan.çok zor gerçekten.

canım yaa valla yazdıklarını okuyunca sanki bi an kendim yazmışım gibi hissettim.bu kadar benzerlik olmaz aynışekilde her ay bende bu düşüncedeyim.ya hamileysem ya üstüne görmüşsem.yada yada yada.... ama olmuyor işte.yüce rabbim bize ne zaman bu mutluluğu yaşatacak bilinmez.bize sabır etmekten başka bişey kalmıyor ne yazık ki.inan ki adet görmeme bi hafta kala kendimi hamile gibi hissedip ağır şeyler kaldırmamaya yada arabanın arka koltuğuna oturmamaya çalışıyorum.ya hamileysem ya düşerse diye.seni o kadar çok iyi anlıyorum ki bilemezsin.çevremde birçok hamile arkadaşım var ve onlarla görüşmeyi kestim.nedeni ise onların yanında kendimi hasta hissediyorum.bilmiyorum inşallah en kısa zamanda bizde bebeklerimizi kucağımıza alırız.allahtan ümit kesilmez....

hazeran arkadasım kadın olmanın cilvesi mi denir, Allah'ın imtihanı mı denir ne denir bilmem ama inşallah biz de tadıcaz o duyguyu sen de moralini bozma olur mu?vardır bi hayrı.

inşaallah bilirim arkadaşım beklemenin ne olduğunu of off Rabbim inş seninde yüzünü güldürecek inş hamilesindir canım ya... bekle bakalım bugünde bi geçsin hele bugunde geçerse o zaman test yaparsın...bekle bekleye bildiğin kadar bence hayal kırıklığına uğraamak için...

sultan arkadasım sen benim umudum oldun bu aya.s. :)bugunu de devirdik allahın izniyle kazasız belasız.hala regl olmadım.düzenli adet gören bi insanım.belki de beynimi yönetip adet olmamı kendim geciktiriyorum.inş. o kadar yetenekli değilimdir :)bir de yarın olsa.bakalım gece herhangi bi surprizle karşılaşacak mıyım.ama verdiğiniz destekle manen kendimi çok iyi hissediyorum..çok çok tşk ediyorum size.a.s.a.s.bu arada test yapma konusunda hala kararsızım.tek çizgi görmekten korkuyorum.benneyaptımki

sultan arkadasım sen benim umudum oldun bu aya.s. :)bugunu de devirdik allahın izniyle kazasız belasız.hala regl olmadım.düzenli adet gören bi insanım.belki de beynimi yönetip adet olmamı kendim geciktiriyorum.inş. o kadar yetenekli değilimdir :)bir de yarın olsa.bakalım gece herhangi bi surprizle karşılaşacak mıyım.ama verdiğiniz destekle manen kendimi çok iyi hissediyorum..çok çok tşk ediyorum size.a.s.a.s.bu arada test yapma konusunda hala kararsızım.tek çizgi görmekten korkuyorum.benneyaptımki

biyi geceler bişey sorabilirmiyi siz lucrin kullandınızmı acele yazarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

Çocuk özlemini o kadar güzel anlatmışsın ki. Bu özlemin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Allah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin. Ben de az sonra evden çıkıp bir umutla yine doktora gidecem.

canim aynen bende 1 seneir bekliyordum hic birsaglik sorunumuz yok ikin.bana her gun taze nane yemeklerden once yememi tavsiye etlier ve ayriyetten folic asit almami,uyguladim vehamile kaldim sizlerde deneyin hepimize allhah saglilibbekler nasip eylesin.

canim aynen bende 1 seneir bekliyordum hic birsaglik sorunumuz yok ikin.bana her gun taze nane yemeklerden once yememi tavsiye etlier ve ayriyetten folic asit almami,uyguladim vehamile kaldim sizlerde deneyin hepimize allhah saglilibbekler nasip eylesin.

merhaba ben geçen aya kadar kist olduğu için ve yumurtlama sorunum olduğu için tedavi gördüm...haziranın ilk haftası doktora gittim 3 ay normal deneyin dedi adetin ilk gününden itibaren 11-16 . günler arası sık ilişkiye girin dedi ve banada folik asit verdi.ben folik asiti hamileler için olduğunu zannediyodum.ama ben doktorun bir bildiği vardır diye kullanıyorum ...folik asit hamile kalmayı kolaylaştırıyomu?naneyide hemen denicem.....allah benim gibi çocuk özlemiyle yanan herkese hayırlı bebişler nasip etsin inşallah.....:emir_bebek:

arkadaşlar ne olur üzülmeyin
bu insanın elinde değil ama
düşündükçe daha kötü oluyo
çünkü azda olsa bende yaşadım bu durumu
düşünmemeye çalıştım ama
elimde olmuyodu
ben 5.ayımda hamile kaldım
allahıma şükürler olsun şuan hamileyim:nazar:
ve inanın sizler için okadar dua ediyorumki
benimde böyle birkaç ay olmayınca çok korktum
isterseniz sizlere tavsiyelerde bulunabilirim
biz 4 ay boyunca 2 gün arayla ilişkiye girdik olmadı
hamile kaldığım ay adetim bittikten sonra hergün ilişkiye girdik
ve çok şükür o ay tuttu (hiç beklemediğim anda)
son iki ayda ada çayı içtim
adetimin başkadığı günden itibaren 10 gün içtim
onun dışında eşime keçi boynuzu pekmezi aldım ve
ara ara ondan verdim bir yemek kaşığı
benim yaptıklarım bu kadar
bence denemekte fayda var
Allah hiçkimsenin kucağını boşbırakmasın
isteyen herkese en kısa zamanda versin

canım bende senle aynı duyguları paylaşıyyorum hep başkalrının çocuklarını sevip onlra hediyeler almak biraz bu duygumu tatmin ediyor ama insallah herkes olur anne

canım ne olur Allah bizede yaşatsın o duyguları
bizde en kısa zamanda olalım ben 5.seneye gircem sürekli dr.gittim hersey normal
artık bıraktım peşini ama senin keçi boynuzu ve ada cayını deneyim dua et neolur

umarım olur...ama olduktan sonrada aynı heyecan ve istek hali kalırmı acaba..neden bu kadar şartlandırmışlsın ki kendini...çocuksuz hayat ta oldukça güzel..tabiki benim düşüncem..yine yapmak istediğin bir çok şeyi yapabilirsin..çocuk olduktan sonra hayatın iyice kısıtlanacak...bide bunları düşün..olursa olur olmazsa olmaz demeyi dene bide...

artık bebıs ıstıyorum bende 9 bucuk aydır denıyoruz ve tık yok her gun duzenlı yasıyorum ılıskımıde bazen yeter artık sıkıldım dedıgımde oldu ama bıkmak ıstemıyorum.arkadaslarımın cocuklarını gorunce cok ozenıyorum .Bende anne olmak ıstıyorum.sabahları bebegım ıcın uyanmak gecelerı uykumu bolmek onun ıcın para bırıktırmek onun ıcın evımın duzenını degıstırmek ıstıyorum...Bebegımın gelecegı ıcın calısmak ıstıyorum hayat yoldasım olsun ıstıyorum evımde hergun telasım olsun ıstıyorum onun ıcın kek yapmak onun ıcın mamalar hazırlamak ıstıyorum.alısverısımı ona gore yapmak kucucuk patıler almak mınıcek tısortler almak ıstıyorum arabama bebegımın ılk arabasını asmak ıstıyorum.ve bır erkek cocuk ıstıyorum rabbımden canım kardesımın adını vermek ıstıyorum ona mehmetım demek ıstıyorum yuregıme basamadıgım kardesımın kokusunu onda duymak ısyorum..BEN ANNE OLMAK ISTIYORUM.
ah arkadasim bende bu duygulari cok yasadim agbim ve kiz kardesim benden sonra evlendiler agbimi bebegi oldu 2.5 aylik kardesimde 7 aylik hamile ayrica ablamin 2 kizi vardi ve simdi 4 aylik bebegi var piskolojim ciok bozuk frasada oturuyorum arkadaslarimin hatta benden kucuk olanlarin bile cocuklari var onlari gorunce sanki kiriz geciricem beni komsum olarak bir anlayan nurseay onu cok seviyorum simdi turkiyeye nasil gidicegimi dusunuyorum her taraf cocuk aman allahim bu nebicim bir duygu bilmiyorum cok canim yaniyor esim uzakta calisiyor sadece hafta sonlari goruyorum ve cok yalnizim rabbim bu yalizligimi biran once bitirmesi icin dua ediyorum aslinda doktorlar mikro kist var diyor bebek icin problem degi adet duzensizligimde var ama sorun olmaz diyor 3 senedir bekliyorum ve cooook usandim artik dilerim enkisa zamanda hayirli birer evlatlarimiz olur insallahsenağlama

sahiden mi??4-5 gun önce preven ertesi gunu hapının içinden cıkan gebelik testini kullandım.hassasiyetini bilmiyorum ama negatif cıktı.yapsam mı acaba?cıkar mı ki sonuc?inş. dediğin gibidir sultan arkadasım.sen bu sabah beni acayip mutlu ettin.Allahta senin yüzünü güldürsün inş.
surci lisan e oldu cok merak ettim hamilemisin eger oyleyse adina cok sevinirim insallah oyledir ya hadi bakalim allah kavustursun insallah

canım maalesef bu ay olmadı.kısmet değilmiş.vardır mutlaka bi hayrı bununda..Canım sen de hiç üzülme..ben bu ay çok umutlandım.adet oldugum ilk gun bagıra bagıra agladım evde.o kadar canım yandı ki anlatamam.sonra düşündüm..ya olsaydı da allah korusun sakat olsaydı?ya büyüdüğünde hayırsız bi evlat olsaysı?bir de bizim yok tamam üzülüyoruz ama seni bilmiyorum da benim hiç düşüğüm falan olmadı.hamile kalmak nasıl bi duygu hiç tatmadım yani.ama bildiğim tanıdıgım biri var 6 kere hamile kaldı.bebekleri 7 aylık olunca öldü hep.bi de o kadının durumunu düşünsene.hadi bizim yok..ama olupta çocugununn bebeğinin karnında ölmesi insanı kahreder.o yüzden herşeyde vardır bi hayır, allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin diye dua ediyorum ben hep artık..bu ay da bebek konusunu hiç düşünmicemm.aklımdan çıkartmaya çalışacam..
Ama arkadasım eminim, yani öyle hissediyorum, ne zaman olacagını allah bilir ama biz de mutlaka bir gun anne olucaz..sakın üzülme.

X