Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Gelelim bugüne;

Braun'un multiquick 540ı ile 570 i arasında kalmıştım. 540da buz kırıcı varmış. ve müstakbel eşim de kokteyl hazırlamayı yapmayı çok seviyot. 570de ise rende varmış ee rendeyi de bi zahmet yapıveririm elimde yani hangimiz robotla rendeliyoruz diye düşündüm ve 540 olanı aldım :)

Kullananların çok memnun kaldığı esse seramik üçlü tencere seti aldım. indirim vardı %50 :)

ve son olarak dik süpürge aldım, Blue House'un öyle pahalı bir şey olsun istemedim. özellikle kablolu aldım şarjlı insanı deli ediyor bitip duruyor çekim gücü azalıyor. bi de onun şarj olmasını bekle falan uğraşamam ben :):)

sanırım bu ay bu kadar. :) ilerleyen aylarda misafir yemek takımımı, çelik tencere setimi, ve çatal bıçak setimi alıcam. en sona bunlar kalsın istiyorum :) incik cıncık çok düşünen bir insanım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
dikişkutusu kardeşi olduk senle:KK1::KK1:
güle güle kullan. askla sevdiğin insanla inşALLAH:)

bnimde braun blender.
bnde alırken omu olsa bumu olsa die çok kararsız kalmış:)
sanırım çok parçalı olanaı almıştım bnde

bnimde braun blender.
bnde alırken omu olsa bumu olsa die çok kararsız kalmış:)
sanırım çok parçalı olanaı almıştım bnde

ihi dikiş kutusu pek bi şekerrrr :):)
Boynerdeki bu ıvır zıvırlar kaliteli ve ucuz geldi başka yerden almaya kalksam daha pahalıya alırım gibi?:)
Braun çok iyiymiş gerçekten doğru tercih yaptığımıza inanıyorum :):) dikiş kutusunu aldım da dikişten anlaamam etmem işte heves :)

ihi dikiş kutusu pek bi şekerrrr :):)
Boynerdeki bu ıvır zıvırlar kaliteli ve ucuz geldi başka yerden almaya kalksam daha pahalıya alırım gibi?:)
Braun çok iyiymiş gerçekten doğru tercih yaptığımıza inanıyorum :):) dikiş kutusunu aldım da dikişten anlaamam etmem işte heves :)

bende ara verdim artık çeyiz almaya. ne aldıysam yeter. artık söz nişan olursa ozaman devam ederim almaya die düşündüm:KK16:

dikiş kutusunuda içine ıvız zıvırları koyarım die düşündüm
iğne toplu iğle makaas ip falan filan. bide cımbız:KK1:

canım ya ben de blender da 540 ile 570 arasındayım arada çok fiyat da oynamıyor. 570 de daha fazla rende ve hamur ataçmanı var.. çok kararsızım ya ben de seçim yaparım inş :)

güle güle kullan her bir aldığını:KK23:

o dikiş kutusunu da mı english home'dan aldınız?
çok güzel duruyor. aman english home'a da bağımlı olcaz :KK30:
çeyizlerinizin güzel, güzel günlerde kullanın :KK31:

canım ya ben de blender da 540 ile 570 arasındayım arada çok fiyat da oynamıyor. 570 de daha fazla rende ve hamur ataçmanı var.. çok kararsızım ya ben de seçim yaparım inş :)

güle güle kullan her bir aldığını:KK23:

çok fiyat oynamıyor ama rende için robot kullanmam herhalde diye düşündüm. hamur işini ise hic düşünmedim. :):) 540 da buz kırıcı varmış dediğim gibi nişanlım kokteyl yapmaya bayılıyor. kırılmış buz ihtiyacımız olur diye düşündüm ve izmir sıcağında :):) belki saçma düşünüyorum ama 540ı aldım ben :)

o dikiş kutusunu da mı english home'dan aldınız?
çok güzel duruyor. aman english home'a da bağımlı olcaz :KK30:
çeyizlerinizin güzel, güzel günlerde kullanın :KK31:

hı hı english home :)

şu sıralar yeni şeyler eklemiyorlar siteye. ayrıca indirimdeki mutfak takımları için stok sorunuz yazıyor. çünkü yeni takımlar gelmiş sanırım onların satılması için :)

bende ara verdim artık çeyiz almaya. ne aldıysam yeter. artık söz nişan olursa ozaman devam ederim almaya die düşündüm:KK16:

dikiş kutusunuda içine ıvız zıvırları koyarım die düşündüm
iğne toplu iğle makaas ip falan filan. bide cımbız:KK1:

aynen aynen :) kullanmayı bilen ellerde daha anlam ifade etse de bayılarak aldım :):)

çok fiyat oynamıyor ama rende için robot kullanmam herhalde diye düşündüm. hamur işini ise hic düşünmedim. :):) 540 da buz kırıcı varmış dediğim gibi nişanlım kokteyl yapmaya bayılıyor. kırılmış buz ihtiyacımız olur diye düşündüm ve izmir sıcağında :):) belki saçma düşünüyorum ama 540ı aldım ben :)

yok canım niye saçma düşünesin, buz kırıcı güzel bi olay sadece kokteyl olarak bakma olaya atarsın buzluktaki kıymanı onu parçalar :KK76:
hamur ataçmanı ne işime yarıycak bilmiyorum rendeler de ne işime yarar onu da bilmiyorum, ben bunu bi düşüniyim :KK70:
sen nerden aldın canım ben deve yükünde mesela 570 i baya uyguna buldum 217 tl ye

yok canım niye saçma düşünesin, buz kırıcı güzel bi olay sadece kokteyl olarak bakma olaya atarsın buzluktaki kıymanı onu parçalar :KK76:
hamur ataçmanı ne işime yarıycak bilmiyorum rendeler de ne işime yarar onu da bilmiyorum, ben bunu bi düşüniyim :KK70:
sen nerden aldın canım ben deve yükünde mesela 570 i baya uyguna buldum 217 tl ye

Tatlım deve yükü neresi?:)

ben 540ı 200 e aldım bimeksten. indirim çeki de verdiler 20 küsür liralık.
180e falan geldi.
570 o fiyataysa kaçırma, benim en uygun bulduğum 570 fiyatı 270di :)

Dayanamadım ve aldım :):)

Bugun hepinize tost makinası aldırdım resmen hahahha seh123 de almış :d
ayrıca sen de çok iyi almışsın canım, deve yükü diye bir internet sitesi var da ordan bakmıştım ben seninki de 184 tlydi, iyi fiyata almışsın sen de.. bakalım ben ne halt yiycem resmen göçtüm hahahah

Son düzenleme:
canım tost makinen hayırlı olsun hepimizde aynı model var artık:KK1::KK1: ben deveyükünden 144 tl ye almıştım morunu

Bugun hepinize tost makinası aldırdım resmen hahahha seh123 de almış :d
ayrıca sen de çok iyi almışsın canım, deve yükü diye bir internet sitesi var da ordan bakmıştım ben seninki de 184 tlydi, iyi fiyata almışsın sen de.. bakalım ben ne halt yiycem resmen göçtüm hahahah

aynen aynen dün alışveriş yaptım bugün de öyle yeter bu ay tükendim :) şimdi bir de english home yeni ciciler koyarsa kafaları yerim :)

Eveeet tost makinesi aldırdın valla. fiyat çok iyiymiş gerçekten. renkler de tereddüt ediyodum ama aldık artık :)

aynen aynen dün alışveriş yaptım bugün de öyle yeter bu ay tükendim :) şimdi bir de english home yeni ciciler koyarsa kafaları yerim :)

Eveeet tost makinesi aldırdın valla. fiyat çok iyiymiş gerçekten. renkler de tereddüt ediyodum ama aldık artık :)

Artık yapcak bir şey yok :) sağ salim gelsin aldıklarımız :21:

X