Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

çok renkli bi mutfağın olucak tatlım...herşey çok güzel çok begendim.bu kadar aldığın şeyleri nası aklında tutabildin kuzum aldığım çoğu şeyi hatırlıyamıyorum tatlım.aldığım herşeyi koliledim malesefhatırlıyabildiğim kadarıyla paylaştım bende

Hepsi de çok güzeller cıvıl cıvıllar çok beğendim özellikle de ilk nevresim takımını beğendim.Güle güle iyi günlerde kullan hepsini de canım

Renklere şekillere çiçekelrine herpsine bayıldımm ... :)
Bende başladım nasipse bunların hepsi bayağı masraflı olmuştur ama :/

:) bazen anaokulu olacak gibi geliyor. çok teşekkür ederim beğenmene sevindim. beğenileri duydukça mutlu oluyorum.
Aldığım şeyleri akılda tutmaktan ziyade aldıkça paylaşıyorum. yoksa elbette aklımda tutamam ki :)

Hepsi de çok güzeller cıvıl cıvıllar çok beğendim özellikle de ilk nevresim takımını beğendim.Güle güle iyi günlerde kullan hepsini de canım

çok teşekkür ederim. rengarenkliği seviyorum. ilk nevresim takımım herkese hitap ediyor sanırım, en çok beğeni alan nevresim takımı :)

Renklere şekillere çiçekelrine herpsine bayıldımm ... :)
Bende başladım nasipse bunların hepsi bayağı masraflı olmuştur ama :/

:) teşekkür ederim. başladıysan sen de çeyiz çılgınlığına katıldın demektir. hoş geldin :) bunların hepsini belli aralıklarla aldım ben. bi anda çıkmadı yüksek meblağlar. bir gün tencere aldıysam ertesi hafta masa örtüsü aldım gibi gibi. ama kız çeyizi bitmiyor. sürekli alışveriş halindeyim :)

Maşallah bayılıyorum ya senin çeyizlere

sağol şekerimmm :) ben de seviyorum senin çeyizlerini tarzımız aynı :)

al benden de o kadar kızlar bende hergün eve başka bi çeyiz alışverişiyle geliyorum.odada artık yer kalmadı bazanın altı komple dolu bu alışveriş çılgınlığına 1,5 sene önce başladım yavaş yavaş dediğiniz gibi al al bitmiyo ne kadar detaylıymış kız çeyizi en son odada her açılsın diye hepsini aldım koliledim.tekstil ürünlerinide vakumlu hurçlara yerleştirdim.hala borçlarını ödüyorum ya eksiden olsa 40 tane havlunun modeline kadar hatırlardım.şimdi aradan zaman geçince hatırlamakta zorlanıyorum.

Başladımmm sormaa hepsinden alası geliyo insanın çok şıpsevdiyim herşeye gönlüm kayıyor

hellöğğ :)

yeni ciciler

7 parça çelik kepçe takımı

madame coco cicileri havlu ve yatak odası için düşündüğüm 4 adet peçete.

English Home takı askılığı (dayanamadım artık, almamak için çok direndim ama aldım :) )

Son düzenleme:

Canım senin mutfağın kocaman olur inşallah Yoksa bu eşyalar sığmaz

canım yeni cicilerin çok şeker güle güle kullan. o madam coco örtülerin çok şık acaba ben de mi alsam

kızlar çeyiz alırken abartmamaya dikkat edin.
Her gördüğünüzü almayın evinizi gereksiz ıvır zıvır eşyayla doldurmayın.
evinize yerleştikten sonra bazı şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksınız :)
ve o gereksiz eşyaları alırken asıl ihtiyacınız olanları farkedemediğinizi göreceksiniz :)
onun için bir şeyi alırken gerçekten ihtiyacınız olup olmayacağını düşünün tamam mı
hepinizi öptümm :)

Hellööööğ güle güle kullan şekerim askılığına ba yıl dım

canım uzun zamandır daha güzelini bulurum diye almıyordum ama daha güzellerine denk gelmeyince aldım işte:)

canım yeni cicilerin çok şeker güle güle kullan. o madam coco örtülerin çok şık acaba ben de mi alsam

renk olarak krem rengi aldım yatak odasında güzel durur diye düşünüyorum :) bence al fiyat olarak de çok iyi tanesi 7,5tl sanırım. ve çok kaliteli duruyor gerçeğini görerek aldım

ayy hepsi çok güzelmişşş bayıldım :) inşallah böyle güzel şeyler almak bana da nasip olurr =)) aminn :))

daha güzelleri olsun canım. daha ne ciciler var ne ciciler ^^

çok haklısın canım ve sanırım ıvır zıvır almakta üstüme yok :) ama inan daha bir sürü şeyde aklım kaldı onları da alsam incik cıncıktan geçilmeyecek :) büyükleri sona bıraktım misafir yemek takımı, ütü, elektrik süpürgesi, düdüklü, çay seti(tepsi-çay bardakları),kahve makinesi battaniye gibi gibi :) son 1 ay kala alıcam bunları :) evde ıvır zıvırdan yer kalmadı :) bari tuttuğumuz eve gelsin.

Kira mı olcak canım

şimdilik öyle gözüküyor :)

Yeni çeyizlerin de çok güzel güle güle kullan bir an önce kullan :))

çok az kaldı bakalım heyecan dorukta şu an bile :)

Son düzenleme:
tantitoniye gittim bugün bardak kapağı almaya. ama maalesef çeşit kalmamıştı sadece ayakkabılı olanlar vardı tabiki beğenmedim ve almadım.

ama yine elim boş çıkmadım :) Sizi yeni cicilerimle tanıştırayım;

Karşınızda Spud Dude Patates Dalgalı Bıçak

ve maşam olmadığını farkettim ve bir adet pembiş silikon maşa aldım. :)

görüşmek üzere hanımlar

yerim seniin cicilerini ya blog açsana sende bu aralar ben hep ordayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…