Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

evvet kızlar madame cocodan çift kişilik battaniye aldım az önce. Görmedim ama fiyatı öyle uygundu ki dayanamadım

çok cici değil mi? şu an internet sitesinde satılıyor.

Son düzenleme:
çeyizimin en nadide en kişiye özel parçaları görmüş olduğunuz şu iki kadeh. biri ben, diğeri sevgili nişanlım. kişiye özel , fotoğraflarımıza bakılarak çalışılmıştır bayıldım bayıldım.

Son düzenleme:
Ay çok şirin görünüyorlar yaaa ne kadara yaptırdın canım ??

bayıldım bayıldım battaniyeeenineee

Güle güle kullan tatlım

O kadehlerde bişey içmeye kıyamaz insan ki harikalar tatlım 50 tl hiç bir şey değil böyle bişeye bayıldım nerede yaptırdın tatlımmm

battaniyen de bardakların da harika kuzum
ben de sadece sevdiceğimle benim kullanabileceğim özel parçalar almaya bayılıyorum

evvet kızlar madame cocodan çift kişilik battaniye aldım az önce. Görmedim ama fiyatı öyle uygundu ki dayanamadım

çok cici değil mi? şu an internet sitesinde satılıyor.

eveeet çok cici :)

Bişe diyimmi senden gördüm bende aldım ama pudra rengini Bakalım gelince sen beğenmişsin bende beğenirim inşallah

eveeet çok cici :)

Bişe diyimmi senden gördüm bende aldım ama pudra rengini Bakalım gelince sen beğenmişsin bende beğenirim inşallah

sitesinde hepsi tükenmiş :) beğendin mi bakalım ?:)

battaniyen de bardakların da harika kuzum
ben de sadece sevdiceğimle benim kullanabileceğim özel parçalar almaya bayılıyorum

teşekkür ederim tatlım :) özel olmasını tercih ederim :=

teşekkür ederim canımmm

muhtemelen dekor amaçlı kullanıcam :) fırınlandı gerçi elde yıkamaya uygun belki özel günlerde bir şarap :)

mutfak english home önlük ekmeklik takımlarımız aynı güzel günlerde kullan canım herseyin cok güzel

evet canım begendim çok cici

Zevkinize gerçekten bayıldım.. Güle güle kullanın hepsini:)) ben porlanddan olan pembiş gündelikleri nereden aldığınızı ve coffee tea sugar soft renkli kaplanınızı merak ediyorummm??

Bayıldımm gerçekten cok zevkle seçilmiş .. Güzel günlerde kullanın inşallah sanırım daha yeni evlisiniz. Hayırlı olsun Allah bi ömür geçim versin inşallah

Günlerdir Çeyiz gelinlik ev Eşyaları konusunda zevkli idol olabilecek birisini arıyordum gerçekten çok zevklisin ve alacağm eşya Çeyiz konusunda takipçinim bayıldım zevklerine :)) herseyi aşkla yaptığın aldığın belli

canım herşeyin çok hoş güle güle kullan esse tencerelerden annem kullanıyo bende almayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…