Ben yoruldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet şakasın.
Seni insan yerine koymayan kocan için annenin engelli olmasından faydalanıp araba almışsın.
Şimdi de çocuk yapmak istiyorsun .
Vallahi çıldırıcam ya bizim kadınlarımız neden böyle ya neden yani çok merak ediyorum.
Hadi boşanmıyosun anladık da böyle bir hayata günahsız bir çocuğu ortak etmek nedir?
Kaçıncı level bu
Almadım canım merak etme ben ne yazıyorum sen ne diyorsun ayıp ya kadının en büyük düşmanı kadın köpek muamelesi yapmayın kimseye insan olmak zor değil

Hayatınızı bu kader etkileyen baş dönmesi migren kaynaklı mi sadece? Bunun için gerekli araştırmalar falan yapıldı mı?

Almadım canım merak etme ben ne yazıyorum sen ne diyorsun ayıp ya kadının en büyük düşmanı kadın köpek muamelesi yapmayın kimseye insan olmak zor değil
Gayette insanım 30 paragraf kocanı gömüp sonra da babası öldükten sonra oldu böyle diyip kenara çekiliyosun.
Kadın düşmanlığı yapmıyorum idrak yolunu açarsan anlayacaksın.
Sana eziyet eden insandan neden çocuk istiyosun hayatını daha da kötü etsin diye mi ?
Sen razısın demek ki.

Gayette insanım 30 paragraf kocanı gömüp sonra da babası öldükten sonra oldu böyle diyip kenara çekiliyosun.
Kadın düşmanlığı yapmıyorum idrak yolunu açarsan anlayacaksın.
Sana eziyet eden insandan neden çocuk istiyosun hayatını daha da kötü etsin diye mi ?
Sen razısın demek ki.
Allahım sen sabır ver

Düzelme var mı?
Kendi hayatınızla ilgili yapacağınız ilk şey bir şekilde çalışmaya başlamak olmalı. Sağlığınız buna engelse çocukta büyütemezsiniz zaten.
Yani 1 aydır daha iyi hissediyorum dediğim gibi bir buçuk senedir kafama enseme falan hep iğne yedim uzun bi süreç oldu. Şimdi maddi durumdan kontrol gidemedim ama gidicem psikoloğa da gidicem tekrar ara vermiştim. Kendi kendime iyi oldum diyorum. Atlattım geçicek diyorum. Evdeyim diye mi her seyi abartıyorum eşimle alakalı bunu sordum buraya bi dövmedikleri kaldı. Silah vereyim de öldürsünler bizi ya masallah. Belki sorun bendedir olabilir mi acaba bunları merak ediyorum. Herkesin sorunu var dört dörtlük evlilik yok sonucta yanlıs mıyım

Çocuğu hasta olduğunuz için istemiyorsunuz sadece. Hmm anladım. İnsanların çoğu kendi kaderini kendi tayin ediyor ya gerçekten burdaki konulardan çok net görülüyor.

hastalığın var çalışamayacak derecedesin? bunun bir raporu falan oluyor mu peki? yani rapor alıp işe farklı kategoriden girme şansın?

ayrıca çalışamayacak kadar yine hastasın ama bebek istiyorsun korkun da sadece hastalığında bakabilir miyim korkusu ama eşinden yana hiç korkun yok halbuki yazdıklarım tam tersini gösteriyor adam senden bıkmış gibi yazmışsın bu adamdan çocuk isteme sebebin nedir mantıklı mı sence?

Yani 1 aydır daha iyi hissediyorum dediğim gibi bir buçuk senedir kafama enseme falan hep iğne yedim uzun bi süreç oldu. Şimdi maddi durumdan kontrol gidemedim ama gidicem psikoloğa da gidicem tekrar ara vermiştim. Kendi kendime iyi oldum diyorum. Atlattım geçicek diyorum. Evdeyim diye mi her seyi abartıyorum eşimle alakalı bunu sordum buraya bi dövmedikleri kaldı. Silah vereyim de öldürsünler bizi ya masallah. Belki sorun bendedir olabilir mi acaba bunları merak ediyorum. Herkesin sorunu var dört dörtlük evlilik yok sonucta yanlıs mıyım
Hala kendini evliliğini normal görmeye zorlama kendinde açık arama eğilimindesin. Bu şekilde daha katlanılabilir oluyor değil mi??

Yazdığınız kadarıyla eşinizin tavırları normal değil. Adam kendi keyfine göre yaşıyor ve siz de yük görüyor gibi.
Tedavinizi aksatmamaya çalışın, iyi olup çalışırsanız, evliliğinizin gidişatına göre daha sağlıklı kararlar alırsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X