Ben tek taşa bakan okey tahtası gibiyim ya taş gelmeden oyun bitecek yada ben kazanacağım

B Beynel sana daha once de dedim kuzum ayril su adamdan bir cacik olmaz kendine hic mi acimiyorsun ya? Birak anasinin eteginin altinda yasamaya devam etsin kahvaltisini da anasindan beklesin oyle ziftlensin
Çok yoruldum artık ilgilenmiyorum ne sevgisi umrumda artık nede başka bir şey. Ben onu düşünüp değer verdikçe o beni ötekileştirdi. Sıkıldım artık çok sıkıldım öyle ki kimseye birşey demeden alıp başımı gidesim geliyor

Çok yoruldum artık ilgilenmiyorum ne sevgisi umrumda artık nede başka bir şey. Ben onu düşünüp değer verdikçe o beni ötekileştirdi. Sıkıldım artık çok sıkıldım öyle ki kimseye birşey demeden alıp başımı gidesim geliyor
Aynen oyle yap bir sure yalniz kalip kafani dinle bence, seni cok iyi anliyorum cunku benim de bugunlerde kacip gidesim var

Ben evi defalarca ayırmasını istedim ama yok olmuyor. Eşime bu evden bir kez gittim bir daha gidersem dönüşü olmaz dedim.

Annem başına kalırım sanıyor bazen öyle oluyor ki tek kurtuluşun ölüm olduğunu düşünüyorum ama yapamam.

Ön lisans mezunuyum. Ayrılsam belki daha çok sıkıntı yaşıcam. Ben çekeceğim sıkıntıyı düşünmüyorum artık düşünmeden hareket etmek istiyorum. Ne olacaksa yaşarken görmek istiyorum. Atacağım adımın bir sonrasını düşündüğüm için bu hale geldim.

Ya bu kadın başımdan gidecek yada ben bu evden
İnşallah en yakın zamandan kurtulursun senı okadar ıyı anlıyorum kı..
Rabbım yardım etsın. Umarım sende benım gıbı kurtulur ve mutlu olursun..

İnşallah en yakın zamandan kurtulursun senı okadar ıyı anlıyorum kı..
Rabbım yardım etsın. Umarım sende benım gıbı kurtulur ve mutlu olursun..
İnşallah öyle olur ama benim hiç umudum yok. Çünkü bu kadın hiç bırakmıyor peşimizi. Sıkıldım ben aç kalayım parasız gezeyim ama bu kadınla artık aynı evin içinde kalıp hayatıma müdahale etmesini istemiyorum

Boşanmayı düşünüyor musunuz? Sürekli konu açıyorsunuz çok yıprattılar sizi. Stresten kötü hastalığa bile kalırsınız. Bu dünyaya eşinize ve ailesine köle olmaya gelmediniz

Bu adamdan sana hayır yok ama boşanmayi düşünmüyorum diyorsun, sanırım annen sana bakacak param yok dediği için..... o zaman şimdiden iş ara canım, iş bulup ta başlicagin zaman annene dersin sen değil ben sana bakacam çalışıyorum param var yine de istemiyorsan ben kendi hayatımı kuracam de, o zaman o dert de ortadan kalkar annenin yanına gidersin hem muhtaç ta olmazsın.... kölelikten de kurtulursun
Çekilecek dert değil bu yaşadığın

Bu adamdan sana hayır yok ama boşanmayi düşünmüyorum diyorsun, sanırım annen sana bakacak param yok dediği için..... o zaman şimdiden iş ara canım, iş bulup ta başlicagin zaman annene dersin sen değil ben sana bakacam çalışıyorum param var yine de istemiyorsan ben kendi hayatımı kuracam de, o zaman o dert de ortadan kalkar annenin yanına gidersin hem muhtaç ta olmazsın.... kölelikten de kurtulursun
Çekilecek dert değil bu yaşadığın
Bu adam izin vermez gibi çalışmasına. Kadın sığınma evine gitsin. Bikaç ay orda kalıp çalışmaya başlasa bile yeter. O cesaret lazım sadece. Yazık sürekli konularını görüyorum ben bile okurken içim şişiyor

İnşallah öyle olur ama benim hiç umudum yok. Çünkü bu kadın hiç bırakmıyor peşimizi. Sıkıldım ben aç kalayım parasız gezeyim ama bu kadınla artık aynı evin içinde kalıp hayatıma müdahale etmesini istemiyorum
O yuzden o kadından kurtulman lazım. Oda evı ayırarak olabılır aancak. Elinden gelenı yap. o evden kurtul

Kadın bir haftadır yatıyor. Sebep diz ağrısı. Çözüm türlü yorumlar.
Diz kapağı ağrıyor. Filmler temiz doktor menüsküs yırtılması olabilir deyip krem yazıyor. Geçmezse yine gel diyor.
Kadın salı günü kullanıyor çarşamba günü geçmedi diye geri gidiyor.
Pazartesiden beri yatıyor. (Hiç inandırıcı değil. Şişlik olmayan yeri şiş diye milleti kandırıyor)
Başka doktor romatizmadan şüpheleniyor. Olabilir belki başlangıcı vardır. Benim arkadaşım da var dı aynı sınıf aynı mahalle hiç gündüz gece süren ağrı görmedim ayağını da bükmemezlik yapmazdı. Benim bildiğim romatizma sızlama yapar. Belki de ben yanlış biliyorum. Ama tek bildiğim doğru bu kadın bir yalancı. Sırf ilgi toplansın diye yatıyor.
Bu arada ben üşüttüm tabi sabah üşüye titreye kahvaltı hazırlıyorum. Birgün uyanamadım eşime de özür dilerim dedim akşam dan da kırgınlık sanki 360 gün hazır da bir gün hazırlamadın dedi.

Ben hasta kırgın kalkıyorum hergün kahvaltı hazırlıyorum bana böyle diyor.

Facebook davasından beri zaten benim evde ha varlığım ha yokluğum adam dikkate bile almıyor konuşmuyor benimle. Babası işten gelene kadar aşağıdayız sekizde çıkıyorsun kış günü burda hayat erken bitiyor benim için.
Yukarı çıkınca bir saat yarım saat neyse oturuyorum yorgunluk çöküyor uyumaya gidiyorum ben.

Bu adamın benimle konuşacak hiç bir şeyi yok.

Sabah kahvaltı yapıyoruz. Aşağının anahtarını bırakayım mı diyor. Sustum birşey demedim. Bir iki dakika sonra anladı diye bir yere gideceğimi geçmiş olsun için dedim kaçta gideceksin dedi.

Kaçta müsait olursam,belki hiç gitmem haberin olsun diye dedim.
Niye ne işin var diyor.
Hastayım üşüyorum yatacam oldumu dedim masadan kalktı işe gitti.

Kolay gelsin dedim hiç tepki yok.

Ben bunları takmak istemiyorum artik kendi düzenimi kurmak istiyorum. Ama adam anne odaklı annesi herşey den önce onun için ben çok sıkıldım bu kadın oğluna kendine hizmetçi sanıp almış beni yapmayınca eşiminde sevgisini kaybediyorum.

Çok yoruldum artık. Kendi annemle konuştuğumda sırf ayrılmayım diye. Benim sana bakacak param yok dedi ya keşke bunu demeseydi.
Sen korkma ayrılınca sana gelmem. Sana para yedir bana diyen yok dedim odadan ayrıldım.

Bu adam beni önemsemicek artık annesi olsa da olmasa da öyle de yapıyor zaten. Yoruldum ben çok yoruldum bu kadın beni diri diri mezara gömüyor keşke hiç evlenmeseydim hiç.
Yapmak istediğim o kadar çok şey var ki Rabbim in korkusu olmasa şimdi evlilik diye bir şey yoktu hayatımda

Sen yine iyisin ben 4 aylık evliyim.Ve dün hastaydım ve normalde neredeyse her gün yemeği hiç eksik etmem dün akşam eve geldi zaten aramız iyi değildi dün akşam yemek yapmamıştım.Hastalıktan gözümü açamıyorum adam tepeme dikildi.Dışarıdan pizza isteyelim dedi yok ben tuvalet sorunu yaşıyorum dedim sıvı gıdalar almam gerekiyor dedim.Pizza türü yiyecekler sundu ben bunları yiyemem dedim gitti ve sert sert dolap kapaklarını kapattı..Lafı açıldı mı hep der ben senden yemek beklemiyorum hiç yemek yapmadığında kızdım mı der ama davranışlarıyla psikolojik olarak dövüyor.Beyefendi çok yorgunmuş tamam yorgunsun da bir tas sıcak çorba da mı yapamazsın bu nasıl bir vicdansızlık çözemedim.Kalktım hasta hasta yemek yaptım ben yemiyorum dedi ve sinirden,hastalıktan ağladım...Bencil insanla yaşamak çok zor.Ne iletişim var ne sevgi,saygı..Şu an gidecek yerim yok senin gibi ama boşanalım dese ikiletmeden boşanırım..Ki zamanı gelsin bunu yapacağım..Hayatım boyunca hep zayıftım ve hiç 48 in altına düştüğümü hatırlamıyorum evlendikten sonra 44 kiloya düştüm..İçim yana yana oturuyorum evde..Bir şeyleri beklemek çok zor...

X