Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
prensesim
artık sana söyliyecek söz bulamıyorum:nazar:
yine mükemmel , ve biz kapalı bayanlar için özel günlerde kullanabileceği hoş bi makyaj.

makyajların hepsi birbirinden sahane masallah
ben yapmıyorum ama ne sursem akıyor hangı markayı kullansamda fayda etmıyor
gozlerım hep akıyor sonra cok cırkın oluyorum :KK53:

B&M cok tesekkur ederim tatlisi send euzak kaldin benim gibi sahgalarda nelerdesin gozlerini yedigim...:KK71:

xzgi canim waterproof kalemler denesen goz altlarina cikarmasi biraz zor ben kullanmiyorum ama en azindan o akinti son bulur yada hafif gozunun cevresine baz sur cicegim onunda faydasi olacaktir.:KK71:

podyum makyajim ucmus yerinden,yeniden ekliyorum.

$catwalk makyaj2.jpg

Evet arkadaslar uzun zamandir ekleyecegim dedigim'' bantla eyeliner nasil cekilir''? Tutorial'ini sizlerle paylasmak istiyorum yalniz resimler cok kalitesiz havanin yagmurlu ve kasvetli olmasi resimlerime cok ama cok yansiyor:sinifsinif:bunun icin simdiden cok ozur dilerim.

gelelim resimlere once sirayla ekleyecegim daha sonrada birlestirdigim resimleri ekleyecegim iyi seyirler.opuyorumnanaktan

1.resimde nemlendirici kremimizi surudukten sonra bir parmak uzunlukta kesilmis banti,gozumuze yapistirmadan once elbisemize yada bir kumasa yapistirip cikartalimki bantin yapiskanligi biraz gitsin yoksa goz kenarindaki kucuk killari yolar.sempatiksalakcinnidaha sonra banti gozumuze yakin bir sekilde yapirtitiyoruz

2376.jpg

2.resimde eyelinerimizi goz pinarindan baslayip cekiyoruz banta kadar kuyruk icin istedigimiz uzunlugu elde edene kadar bantin kenarindan yukari dogru cekiyoruz eyelineri.:eek:
kaydirigubbakcemile
2410.jpg

3.resimde yukariya dogru cektigimiz cizginin altindaki yani goz kapagimizin bitis noktasindaki bosluguda dolduruyoruz bantiniz hafiften eyeliner olabilir telaseye gerek yok kaydirigubbakcemile5
2424.jpg

4.resim 3.resimde doldurdugumuz bosluktaki eyeliner kuruyana kadar kucuk bir muddet bekliyoruzboshayallersmilekuruduktan sonra banti yavasca cikartiyoruzdelikafadulden

2439.jpg

ta ta ta taaam!:lepi:iste basarili bir eyeliner cekisi( kanimca)aklinialirimsmileresimlerde zor ve oyalayici gibi gorunsede cok pratik ve guzel bir yontem.sositososito

eeeeeee biraz daha boyanalim makyaji tamamlayak hadinnnsempatiksalakcinnidaha sonra istediginiz kalemlerle boyanabilirsiniz.bu islemi far kullanacaksaniz banti yapistirip farinizi uygulayin daha sonra eyeliniri cekin yada benim gibi kalem kullanacaksaniz bu sekilde yapabilirsiniz.kaydirigubbakcemile5

makyajin bitmis hali:nazar:
kaslara bakmayin oyarim hepunuzu aklinialirimsmile

2505.jpg

birde toplu olarak ekleyeyim:KK1:
2534.jpg

simdiden beni izlediginiz icin cok tesekkur ederim.umarim yeni eyeliner cekmeye baslayanlar icin iyi bir ornek olur sevgilerimle....opuyorumnanaktan

daha onceden eklemis oldugum bantla eyeliner nasil cekilir tutorialinin resimleri uctugu icin yeniden ekliyorum :KK68:

Eklentiler

• $test eye.JPG
    $test eye.JPG
    146,5 KB · Görüntüleme: 68
  • $test eye2.JPG
    $test eye2.JPG
    150,9 KB · Görüntüleme: 66
  • $test eye3.JPG
    $test eye3.JPG
    149 KB · Görüntüleme: 64
  • $test eye4.JPG
    $test eye4.JPG
    151,9 KB · Görüntüleme: 72
  • $eye test.jpg
    $eye test.jpg
    239,9 KB · Görüntüleme: 82
Gözlerinin hastasiyim demek geldi icimden..
:nazar::nazar: masallah prinsess sana hem gözlerine hem bakisina hem yaptigin sanatsal makyaja
makyaj yetenegi dagitilirken siraya girmemisim ben :KK4::KK4::KK9:

Son düzenleme:
Gözlerinin hastasiyim demek geldi icimden..
:nazar::nazar: masallah prinsess sana hem gözlerine hem bakisina hem yaptigin sanatsal makyaja
makyaj yetenegi dagitilirken siraya girmemisim ben :KK4::KK4::KK9:

Allah razi olsun gulum yureginden bu sevgi kelamlarini akittigin icin.:KK71:
makyaj yetenektir ama bu yetenegi pekistiren ise pratiktir cicegim boll bol pratik yapmani oneririm.

sevgilerimle...:KK69:

yok canim bantla felan degil once acik olan fari goz kapagima uyguladim.sonra usteki moru uygulamak icin once siyah kalemle cizdim o cizgiyi daha sonra mor farla siyah kalemi ve cizgiyi kaybedim bu hale geliyor makyaj.hepsi bu :KK71:

penelope, podyum ve en son ekledign kahve makyajlarin:98: hastasiyim has-ta-si :KK69:

selam.. bantla eyeliner çekımı göşterilmiş öncekı sayfalarda fakat fotograflar görunmuyor.tekrar yukleyebılırmısınız?tesekkurler

Kirpiklerin için ne kullanıyorsun? Takma kirpik mi? :26:
Çünkü rimelli olmadıgı anlasılıyor bazı fotograflardan..

Kirpiklerin için ne kullanıyorsun? Takma kirpik mi? :26:
Çünkü rimelli olmadıgı anlasılıyor bazı fotograflardan..

genellikle rimel kulaniyorum ama bazi makyajlarimda takma kirpik var evet.:KK31:

rimellerim loreal voluminous mascara,l'oreal voluminous million lashes mascara.:KK69:

takma kirpiklerim ise american ardell lashes 105 numara.:KK68:

genellikle rimel kulaniyorum ama bazi makyajlarimda takma kirpik var evet.:KK31:

rimellerim loreal voluminous mascara,l'oreal voluminous million lashes mascara.:KK69:

takma kirpiklerim ise american ardell lashes 105 numara.:KK68:

Çok teşekkür ederim.
Birde takma kirpiklerini nasıl taktıgını söyler misin?:26:
Ben pek takma kirpikden anlamamda:26:

canim kirpiklerin icinde yapistiricisi oluyor,takma kirpigin diplerine biraz yapistirici suruyorsun 1-2 saniye bekledikten sonra duzgun bir sekilde kendi ust kirpiklerin diplerinden yapistiriyorsun.ben parmaklarimla yapistiriyorum ama dilersen cimbiz yardimiyla yapistirabilirsin.

youtubeden videolara bakarakta ogrenbilirsin .

X