Ben bu saçmalıktan nasıl kurtulabilirim

palmiraaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
38
22
27
Herkese merhabalar, uzun zamandır bu sitedeyim yeni üye oldum ve ilk kez yazıyorum (yazabilmek için) Nereden başlayacağımı bilmiyorum ama bir derdim var…

Benim geçmişte bir ilişkim oldu ve kendisi evli çıktı arkadaşlar.boşanma aşamasındayım zaten iletişimim bile yok onunla ben sana aşığım vs seni kaybetmemek için yalanlar söyledim tarzında açıklamaları vardı. Şöyle bir detay vermek istiyorum kendisi gerçekten evli bir insan gibi değildi çoğu bekar insandan bile rahat bir hayatı vardı öyle söyleyeyim yani bu sebeple hiç anlamadım hiç şüphelenmedim kendisinden yani aklımın ucundan bile geçmedi gerçekten. Sonrasında ben öğrendim bu durumu ve ayrıldım kendisinden ama o beni sürekli bir şekilde rahatsız etmeye devam etti bak ben boşanmak üzereyim şu tarihte boşanıyorum en azından bilgin olsun tarzında ulaşmaya çalışıyordu. Benim öğrendikten sonra ona karşı hiçbir hissim kalmadı ama kendimi o kadar kötü hissettim ki çevresindeki herkes biliyormuş bu durumu ve itinayla sakladılar benden. Ben kendisinin eşinden ayrılmasını falan kesinlikle istemedim bana bu şekilde yalanlar söylemiş eşini aldatmış beni bu durumlara sokmuş bir insandan nasıl bir beklentim olabilirdi ki bunları öğrenince uzun bir süre çok üzüldüm yaşadığım hayal kırıklığını atlatamadım psikolojim bozuldu kendimi işe güce verdim yaşadığım hayattan da çok mutlu değildim.Neyse bir zaman sonra karşıma biri çıktı ve ben onunla görüşmeye başladım o kadar mutluydum ki anlatamam o da benimle çok mutlu olduğunu benimle bir gelecek düşündüğünü bile söylüyordu.çok hızlı olmasına, benim bu şekilde mutlu olmama falan inanamıyordum o süreçlerden sonra. Aklımda soru işareti kalmaması için elinden geleni yapıyordu. Bu arada ben kendisine önceki ilişkimde böyle bir durum yaşadığımı ve zor süreçlerden geçtiğimi anlattım o bana geçmiş ilişkilerinden bahsetti konuştuk ve o gün kapandı bizim için bu konular. Neyse bu benim hayatımdan çıkan şahıs bir şekilde ilişkim olduğunu öğreniyor kendine yediremeyip erkek arkadaşıma ulaşıyor ve benim hakkımda bir sürü iftira atıyor erkek arkadaşım başta inanmıyor ama bir noktadan sonra sanırım uğraşmak istemiyor ve ilişkimizi bitiriyoruz. Ben kendimi ruhsal olarak çok kötü hissediyorum ve neye üzüleceğimi şaşıracak hale geldim, insanlara olan güvenim kalmadı artık toparlanamıyorum ama sorunum sadece bu da değil hayatımdan çıkardığım benimle uğraşan kişinin hakkında şikayette bulundum fakat yeterli olmuyor adresimi biliyor numaramı falan değiştirmek yeterli olmuyor taşınsam bile beni bir şekilde bulmak için onu tekrar hayatıma almam için elinden geleni yapacağını söylüyor ve ben çok yoruldum bu konuda ne yapabilirim bilmiyorum. Artık hayatımın en büyük sorunu haline geldi ve ben nasıl halledeceğim inanın bilmiyorum

Siz ve erkek arkadasiniz neden her yerden engellemediniz o sahsi? Hala nasil ulasabiliyor? Git basimdan sana donmycem falan mi yaziyorsunuz hala? Sizde tuhafsiniz yani
Başta heryerden engelledim ben ama çevremde kim varsa onlara sardı bu seferde. Erkek arkadaşımda önce uğraşabilirim sandı ama baktı olmuyor benimle bitirdi

Tehdit mesajları varsa savcılığa gidin.

Siz de eşine falan söyleyin adamın?
Bu arada nasıl bir tip gerçekten fiziki olarak zarar verebilir mi size
Ben uzaklaştırma kararı aldırdım fiziki zarar verebilir mi bende bilmiyorum eşiyle alakalı şöyle bir olay oluyor eşi bu durumları öğreniyor zaten kadında ayrılmak istiyormuş onunki bambaşka bir mağduriyet konusu resmen. Adamı anlaşmalı boşanmaya zorluyor ve anında boşanıyor.adam da dünyada tek kadın ben kalmışım gibi davranıyor şuan

Başta heryerden engelledim ben ama çevremde kim varsa onlara sardı bu seferde. Erkek arkadaşımda önce uğraşabilirim sandı ama baktı olmuyor benimle bitirdi

Kusura bakmayın bunları yapabildiğine göre sizinle hala iletişim. Yoksa size dair bu kadar bilgiye ulaşması kolay değil.
Onu gerçekten istemeyen insan yer yerden engeli basar, gerekirse sosyal medya hesaplarını kapatarak bütün iletişim kanallarını kapatır.

Kesinlikle iletişime geçmeyin. Savcılığa şikayet edip uzaklaştırma kararı aldırın. Sevgi mevgi fasafiso takıntılı ve tehlikeli bir tip..

Allah bilir karısına neler yapmıştır?
Allah bilir valla. Adamın içinden canavar çıktı resmen diyorum ya neye üzüleceğimi şaşırdım beni düşürdüğü durumları geçtim artık verdiği zararın haddi hesabı yok

Ben uzaklaştırma kararı aldırdım fiziki zarar verebilir mi bende bilmiyorum eşiyle alakalı şöyle bir olay oluyor eşi bu durumları öğreniyor zaten kadında ayrılmak istiyormuş onunki bambaşka bir mağduriyet konusu resmen. Adamı anlaşmalı boşanmaya zorluyor ve anında boşanıyor.adam da dünyada tek kadın ben kalmışım gibi davranıyor şuan
ne pis adam ya, işte bir erkeğin kaç kişinin hayatını mahvetme gücü var.
savcılığa verin, sosyal medyanıxı bir süre kapatın, hattınızı değiştirin kendi üzerinize almayın ama.
bir süre yok olun bence umudu kessin

Ortak arkadaşlar vasıtasıyla ulaşıyorsa kesin dille o arkadaşlara haber getirmemeleri, sizden de ona haber taşımamaları konusunda nota vereceksiniz, aksini yapmaya devam ederlerse onları da silecek hayatınızdan çıkaracaksınız. Sosyal medyalarınızı kapatacaksınız ya da orayı pasifize edeceksiniz, hayatınızı bi yerden öğrenme imkanı kalmayacak. Malesef tek yolu bu. Herif sizden umudu kesince yeni av bulmaya gider zaten.

Kusura bakmayın bunları yapabildiğine göre sizinle hala iletişim. Yoksa size dair bu kadar bilgiye ulaşması kolay değil.
Onu gerçekten istemeyen insan yer yerden engeli basar, gerekirse sosyal medya hesaplarını kapatarak bütün iletişim kanallarını kapatır.
Şuan hiçbir sosyal medya hesabım yok onunla ortak tanıdığımız kimseyle iletişimde değilim çünkü bilgilerin çoğunu onlar taşıyor. bana bugüne kadar ulaştığı bütün numaraları engelledim mesele ulaşması değil zaten uzaklaştırmadan sonra iletişimi bıraktı ortak çevreyle iletişim halindeyken şikayet etsin korkum yok tarzında konuşuyormuş hep benim korkum bu şikayette etsem yapmak istedikten sonra gözünü karartıp benimle uğraşmaya devam eder mi bunu nereye kadar sürdürür inanın bunları düşünüyorum aslında sağlıklı düşünemediğim için kafamda kurup olayları dahada büyütüyorum gözümde. Ben bu tarz bir insanı nasıl anlamamışım tanımamışım diye kızıyorum kendime sürekli

Şuan hiçbir sosyal medya hesabım yok onunla ortak tanıdığımız kimseyle iletişimde değilim çünkü bilgilerin çoğunu onlar taşıyor. bana bugüne kadar ulaştığı bütün numaraları engelledim mesele ulaşması değil zaten uzaklaştırmadan sonra iletişimi bıraktı ortak çevreyle iletişim halindeyken şikayet etsin korkum yok tarzında konuşuyormuş hep benim korkum bu şikayette etsem yapmak istedikten sonra gözünü karartıp benimle uğraşmaya devam eder mi bunu nereye kadar sürdürür inanın bunları düşünüyorum aslında sağlıklı düşünemediğim için kafamda kurup olayları dahada büyütüyorum gözümde. Ben bu tarz bir insanı nasıl anlamamışım tanımamışım diye kızıyorum kendime sürekli
Hep öyle derler zaten hiç çekinmez korkusuz korkaklar.

Kimin ne yapacağı ne yazık ki belli olmuyor, ortak çevreyle haber gönderiyormuş sanırım onlarla bu konuları wpden konuşun, sonra da mahkemeye verin

ne pis adam ya, işte bir erkeğin kaç kişinin hayatını mahvetme gücü var.
savcılığa verin, sosyal medyanıxı bir süre kapatın, hattınızı değiştirin kendi üzerinize almayın ama.
bir süre yok olun bence umudu kessin
ya o kadar iğrenç ki benim ona nelerin hesabını sormam gerekirken bir de kendimi ondan korumaya çalışıyorum korkunç birşey ve aşırı yüzsüz davranıyor

Ortak arkadaşlar vasıtasıyla ulaşıyorsa kesin dille o arkadaşlara haber getirmemeleri, sizden de ona haber taşımamaları konusunda nota vereceksiniz, aksini yapmaya devam ederlerse onları da silecek hayatınızdan çıkaracaksınız. Sosyal medyalarınızı kapatacaksınız ya da orayı pasifize edeceksiniz, hayatınızı bi yerden öğrenme imkanı kalmayacak. Malesef tek yolu bu. Herif sizden umudu kesince yeni av bulmaya gider zaten.
Hepsiyle iletişimimi kestim şu konudan sağ salim kurtulayım bana yeter modundayım

Israrli takip taciz sucudur ve cezaya tabidir

Guzel bir avukatla delillendirin ve oyle sikayette bulunun.
En son karakola gittiğim de ölüm ile tehdit etmiyorsa ve bunu kanıtlayamazsanız işlem yapamayız demişlerdi sadece uzaklaştırma alabildim. şuan iletişimde olmadığım için çok bir delil yok elimde o yüzden bu kadar sorun haline getirdim bu konuyu. bilerek benimle iletişime geçmeyip ortak arkadaşlara söylüyor ki kanıt olmasın. Pislik işte

X