ben bu duanın faydasını çok gördüm ,sizinde faydalanmanız için diğer siteler de ki dua ile ilgili yorumları paylaştım .Dua Şudur : yunus duası

Ya karıştırmadım di mi şuan bana okunuyor doğru anladım umarım, çerez87 arkadaşımıza henüz başlamadık yanlış olmasın, çünkü benle çerez87 arkadaşımız aynı anda etiketlendik bi daha teyit ediyim dedim. Bir de okuyacak diğer arkadaşlar gördü mü acaba onlar etiketlenmediği için sordum, eksik olan varsa takviyeleyelim inşallah.
hem sizin için hem de cerez arkadaşımız için olan okumayı tamamlıyoruz. geriden geliyoruz maalesef. yarına kadar bitiririz diye düşünüyorum. sonra kaldığımızyerden devam edecez.

hem sizin için hem de cerez arkadaşımız için olan okumayı tamamlıyoruz. geriden geliyoruz maalesef. yarına kadar bitiririz diye düşünüyorum. sonra kaldığımızyerden devam edecez.
Tamamdır inşallah ben de devam ediyorum bildirimimi yapacağım bitirir bitirmez

J juanita sıradaki arkadasin niyeti nedir acaba ona baslayayim
günaydın, sıradaki arkadaşımız redvelvetcake redvelvetcake henüz yazmadı. foruma nasıl niyet etmemizi istiyorsan yazabilirsin canım. senin için niyet edelim.

diğer iki arkadaşımız için C Cerez87 , Aktif Lora Aktif Lora 'dan henüz dönüş gelmedi. sepulik sepulik sadece cerez87 için dönüş yapacak.

hepsi bitince 4. sıradaki arkadaşımıza geçebiliriz. çok kısa olmasına rağmen bir gün az geldi sanırım. bir kişi iki günde kesin bitecek şeklinde ayarlayalım isterseniz.

günaydın, sıradaki arkadaşımız redvelvetcake redvelvetcake henüz yazmadı. foruma nasıl niyet etmemizi istiyorsan yazabilirsin canım. senin için niyet edelim.

diğer iki arkadaşımız için C Cerez87 , Aktif Lora Aktif Lora 'dan henüz dönüş gelmedi. sepulik sepulik sadece cerez87 için dönüş yapacak.

hepsi bitince 4. sıradaki arkadaşımıza geçebiliriz. çok kısa olmasına rağmen bir gün az geldi sanırım. bir kişi iki günde kesin bitecek şeklinde ayarlayalım isterseniz.
canım ben de hayırlı bir eş ve kendi işimi acabılmek için dualarınızı istiyorum kızlar. İsmim Lara. dualarımı bitirdim kendim icin baslamak icin bekliyorum💕🌹🌼

Akşama kadar benim kısmım icin dönüş gelmezse eğer arkadaşların sayılarını alabilirim eğer okuyamadılarsa.

arkadaşlar 2. ve 3. sıradaki arkadaşlar için dönüş almadığımız C Cerez87 ve Aktif Lora Aktif Lora arkadaşımız kaldı. eksiklerinizi lütfen yazın aramızda eritelim, başlayalı 5 gün oldu ama ilerliyemiyoruz.

Diğer arkadaşlarımız redvelvetcake redvelvetcake için devam edebilirler. perşembe günü 5.sıradaki arkadaşla temiz devam edelim kimseye haksızlık olmasın. iki gün toparlamak için yeterli sanki.

X