ben bu duanın faydasını çok gördüm ,sizinde faydalanmanız için diğer siteler de ki dua ile ilgili yorumları paylaştım .Dua Şudur : yunus duası

C Cerez87 ve Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn ' tamamladıktan sonra ikinci sıradaki arkadaşımızın niyetine okuyabiliriz. henüz bana özelden gelen bir mesaj yok, niyet ve isim paylaşmak isterseniz sizin için hangisi uygunsa öyle niyet edelim.

bugün sıra C Cerez87 arkadaşımızda, niyetini ettikten sonra bize yazarsan başlayalım bizde. niyet eden kişi 1360, diğer arkadaşlar 1330 adet okuyacak. ikinci sıra da yarın bu saate kadar tamamlanmış olacak. mutlu haftasonları..
Okudum rabbim dileklerini kabul etsin 🤲

151564564.PNG
FASGDKLGLDR.PNG
fsfksdkgosadrk.PNG
RTUYRTYUTUY.PNG

sıradaki arkadaştan ses gelmediği için nasıl devam etmemizi isterseniz öyle devam edelim. C Cerez87 niyetine tekrar tamamlarız. ayrıca eksik okuma olmaması adına C Cerez87 okumadıysa eksik kalanları tamamlarız aramızda. pazartesi netleşir sanıyorum. yarın sepulik sepulik için devam ediyoruz. sepulik niyet edince haber verirsen pazartesi sabaha kadar senin için devam edelim. iyi akşamlar herkese

sıradaki arkadaştan ses gelmediği için nasıl devam etmemizi isterseniz öyle devam edelim. C Cerez87 niyetine tekrar tamamlarız. ayrıca eksik okuma olmaması adına C Cerez87 okumadıysa eksik kalanları tamamlarız aramızda. pazartesi netleşir sanıyorum. yarın sepulik sepulik için devam ediyoruz. sepulik niyet edince haber verirsen pazartesi sabaha kadar senin için devam edelim. iyi akşamlar herkese
Geldim geldim yeni gordum mesaj atiyorum

günaydın arkadaşlar, sepulik sepulik niyet ettiysen senin için başlayalım.

C Cerez87 mesaj attım sana cevabını alınca toparlayalım eksikleri. bugün olabildiğince tamamlayalım arkadaşlar ki kimsenin hakkı geçmeden okumamıza devam edebilelim. fazla vakit almıyor zaten bence toparlarız. ağır gelen varsa lütfen eksikleri yazsın. yanıt gelmeyince eksikleri takip etmek mümkün olmuyor.

Arkadaşlar Eda arkadaşımızın haber beklediği yerden beklediği öncelikle görüşme isteğinin gelmesi daha sonrasında ise görüşmenin olumlu gerçekleşerek akabinde kabul ve atama haberinin hayırlısıyla gelmesi ve hayırlısıyla en kısa sürede mevcut yerinden oraya atanabilmesi, hayırlısıyla mevcut yerimden başka bir yere en hayırlı şekilde gitmesi niyetine 1330 adet okuyoruz. Niyet eden kişi, 1360 adet okuyor.

Cerez87 arkadaşımız için kismetinin tez zamanda acilmasi ve hayirli hayallerinden daha güzel evlilik yapması ,sevmesi sevilmesi niyetiyle 1330 adet okuyoruz. Niyet sahibi, 1360 adet okuyor.

Okuyan arkadaşlar lütfen bilgi verin, iki arkadaşımızın okuması bitince sıradan devam edebilelim. Bitirirsek yarın akşam 4. sıradaki arkadaşın okumasına rahatlıkla geçebiliriz. zaten çok uzun sürmüyor. herkese şifa olsun..

C Cerez87 niyetine okudum bende, diğer arkadaşımız için devam ediyorum. herkesten bittiğine dair dönüş aldığımızda 4. gündeki arkadaşa geçebiliriz. sanırım bir gün geriden gelecez arkadaşlar. sevgiler

Arkadaşlar Eda arkadaşımızın haber beklediği yerden beklediği öncelikle görüşme isteğinin gelmesi daha sonrasında ise görüşmenin olumlu gerçekleşerek akabinde kabul ve atama haberinin hayırlısıyla gelmesi ve hayırlısıyla en kısa sürede mevcut yerinden oraya atanabilmesi, hayırlısıyla mevcut yerimden başka bir yere en hayırlı şekilde gitmesi niyetine 1330 adet okuyoruz. Niyet eden kişi, 1360 adet okuyor.

Cerez87 arkadaşımız için kismetinin tez zamanda acilmasi ve hayirli hayallerinden daha güzel evlilik yapması ,sevmesi sevilmesi niyetiyle 1330 adet okuyoruz. Niyet sahibi, 1360 adet okuyor.

Okuyan arkadaşlar lütfen bilgi verin, iki arkadaşımızın okuması bitince sıradan devam edebilelim. Bitirirsek yarın akşam 4. sıradaki arkadaşın okumasına rahatlıkla geçebiliriz. zaten çok uzun sürmüyor. herkese şifa olsun..

Ben şuan kendime okuyorum bitmedi henüz, çerez87 arkadaşımıza da henüz geçmedim yarın sabaha kadar da çerez87 arkadaşımız için bitirmiş olurum inşallh

Ya karıştırmadım di mi şuan bana okunuyor doğru anladım umarım, çerez87 arkadaşımıza henüz başlamadık yanlış olmasın, çünkü benle çerez87 arkadaşımız aynı anda etiketlendik bi daha teyit ediyim dedim. Bir de okuyacak diğer arkadaşlar gördü mü acaba onlar etiketlenmediği için sordum, eksik olan varsa takviyeleyelim inşallah.

Ya karıştırmadım di mi şuan bana okunuyor doğru anladım umarım, çerez87 arkadaşımıza henüz başlamadık yanlış olmasın, çünkü benle çerez87 arkadaşımız aynı anda etiketlendik bi daha teyit ediyim dedim. Bir de okuyacak diğer arkadaşlar gördü mü acaba onlar etiketlenmediği için sordum, eksik olan varsa takviyeleyelim inşallah.
Yok cerez87arkadasa okuduk ama dileğini yazmamisti sonra belirtildi. Size gectik bugun size okuyoruz

X