ben bu duanın faydasını çok gördüm ,sizinde faydalanmanız için diğer siteler de ki dua ile ilgili yorumları paylaştım .Dua Şudur : yunus duası

1.PNG
22.PNG

Bende yaklasık 15 gundur okuyorum hergün 100 kere. Okumaya basladıgımdan beri dört tane sıkıntımdan kurtuldum sukurler olsun. Cok ama cok etkili gercekten. Günlük virdlerim arasına ekledim inş bundan sonra her zaman okuyacagım.
ayy maşallah canım benim çok sevindim :KK6:Rabbim herkesin maddi manevi tüm derdine şifa versin inşAllah

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

30.09.2022 Cuma günü başlıyoruz arkadaşlar. Alyaayla Alyaayla arkadaşımız yoğun olduğu için çıkmak istedi. Kişi başı 1710 adet okunacak, niyet eden kişi 1740 toplamda 12.000 adet okunmuş olacak.

Okuma süresi iki gün yeterli diye düşünüyorum, çok hızlı ilerliyor zaten. İsterseniz tek gün yapabiliriz size bırakıyorum. Tek gün olursa bir haftada bitirmiş oluyoruz. Fikirlerinize açığım.

Okuyan kişi şu kişinin niyeti için 1800 adet bitirdim şeklinde foruma yazarsa takip etmek daha kolay olur. Her sabah o gün kim için okunuyorsa niyet etmesini hatırlatacağım ve akşam bilgilendirme yapacağım. Hepimize şifa olsun..

Yazma sıramıza göre liste şu şekilde;

1. J juanita

2. C Cerez87

3. sepulik sepulik

4. redvelvetcake redvelvetcake

5. L Leftright

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn

kızlar Allah dualarınızı ,dualarımızı kabul etsin inşAllah :dua:bugünler de biraz sorunlarım var o yüzden grup okumalarına katılamayacağım hakkınızı helal edin .Allah maddi manevi tüm dertlerinize şifa versin :KK200:

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

30.09.2022 Cuma günü başlıyoruz arkadaşlar. Alyaayla Alyaayla arkadaşımız yoğun olduğu için çıkmak istedi. Kişi başı 1710 adet okunacak, niyet eden kişi 1740 toplamda 12.000 adet okunmuş olacak.

Okuma süresi iki gün yeterli diye düşünüyorum, çok hızlı ilerliyor zaten. İsterseniz tek gün yapabiliriz size bırakıyorum. Tek gün olursa bir haftada bitirmiş oluyoruz. Fikirlerinize açığım.

Okuyan kişi şu kişinin niyeti için 1800 adet bitirdim şeklinde foruma yazarsa takip etmek daha kolay olur. Her sabah o gün kim için okunuyorsa niyet etmesini hatırlatacağım ve akşam bilgilendirme yapacağım. Hepimize şifa olsun..

Yazma sıramıza göre liste şu şekilde;

1. J juanita

2. C Cerez87

3. sepulik sepulik

4. redvelvetcake redvelvetcake

5. L Leftright

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
J juanita canım benım YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn katılmak istiyor ekleyebilir misin listeye .Allah dualarınızı dualarımızı kabul etsin

X