ben bu duanın faydasını çok gördüm ,sizinde faydalanmanız için diğer siteler de ki dua ile ilgili yorumları paylaştım .Dua Şudur : yunus duası

günaydın arkadaşlar redvelvetcake redvelvetcake arkadaşımızın da okuması bitti. Allah kabul etsin.

Bugün itibariyle L Leftright arkadaşımız için okumaya başlayabliriz. niyet eden kişi 1360, diğerleri 1330 olarak tamamlıyor.

L Leftright nasıl niyet etmemizi istersen yazabilirsin. Sevgiler
Leftright nickli arkadaşın kadrolu olması ve maddi manevi kapıların yüzüne açılması, maddi sıkıntılarının tez bir zamanda hall olunması niyetiyle

Benim niyetim
Allah'ım sen evlatlarima sağlık ve güzel ahlakla büyümelerini nasip et zihinlerini aç. Evimize rizkimiza bereket ve huzur nasib et amin..

Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı cumalar..

Bugün itibariyle duamıza başlıyoruz. 9 kişiyiz, kişi başı okuma sayısı 1330, niyet eden kişi 1360 okuyacak. Toplamda 12.000 adet okunmuş olacak. Okuyan kişi foruma yazıp bilgi versin lütfen. Her sabah o gün kim için okunuyorsa niyet etmesini hatırlatacağım ve akşam bilgilendirme yapacağım. Özelden isminizi iletebilirsiniz. Hepimize şifa olsun.

Listemiz:

1. J juanita

2. C Cerez87

3. sepulik sepulik

4. redvelvetcake redvelvetcake

5. L Leftright

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn

8. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

9. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

Bugün Fazilet kızı Selin’in niyeti için duamızı ediyoruz. Yarına kadar tamamlanması gereken sayı 1330, kendisi 1360 okuyacak. Allah kabul etsin.
Bir daha ki okumaya bende katılmak istiyorum.Fakat anlayamadim ben 1330 okunucak bir de ayriyeten 1360 tane mi Okunacak yani toplamda 2690 tane mi okunacak kafam karisti.Anlayamadim bana bir açıklar misiniz?

listedekilerin tamamı toplamda 12.000 adet okuyor. bu okuma listesi 9 kişi olduğu için 8 kişi 1330, niyeti eden kişi 1360 okuyor.

X