Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

valla okurken gözlerim doldu ya
ne kadar güzel anlatmışsınız
hayırlı uğurlu olsun inşallah
birlikte sağlıklı mutlu ömürler inşallah

ay okurken gözlerim doldu..hamilelikten sanırım çok duygusalım....allah analı babalı saglıkla büyütsün cnm...

ay yerim ben onu:asigim:
öyle çirkin bi anadan öyle güzel bişi çiksin hayret valla:dilcikar:-tatlicadiarzu-
rabbim sağlicakla büyütmeyi nasip etsin inşallah Şeniz
darisi tüm isteyenlere amin:CüvCüv:
gerdekten anca çikabildim şikerim napim

:roflol::roflol::roflol:

Allah belanı vermeye azgın kadın:mymeka:
yılların birikimi desene

işte cancağzım..:asigim::asigim:

Allah belanı vermeye azgın kadın:mymeka:
yılların birikimi desene

41 kere maşallah tü tü tü tüü
kız böcük kızın sana benziyo lee
anam ne tatlı yaaa tam ısırmalıkk
burnun güzelliğine bak allahım yaa
allahım nazarlardan saklasın

böcükkkkkk
ne çabuk büyümüş ya
maşallahh nazar değmesin çok guzel bi kız olcak

canım hikayene bayıldım kızına prensesine hayran oldum çok duygulandım okurken ne kadar güzel anlatmışsın yüreğine sağlık minik prensesine allah sağlıklı uzun ömürler versin tütütü maşallahhhh allahım nazarlardan kem gözlerden sakınsın onu çok tatlı maşallah.

ne güzel anlatmışsın yaa inanamıyorum her anını hissettim resmen
sonuna geldim hamişi bi gördüm aaa dedim Ayşe Arman'ın burada ne işi var :roflol:
onun tarzında yazmışsın çok güzel olmuş, hissettim gerçekten

Son düzenleme:

Canım yaaa Allahım korusun yavrunuda Büyüyor yavrumuz Allaha emanet..Ama varya nasıl dua ederek bakıyorum gerçi herkez maşallah diyor ama olsun varsın nazara gelmesin Alya Derinimiz

Birde öp benim için o tatlı yanaklarındannnnnn ŞenizŞenizŞeniz

Okadar güzel yazmışsın ağladım allah ailesine yurduna hayırlı olmasına vesile olsun..

uy masallah kurban olurum seni veren ALLAH'A ne dadlu sey bu 41 kere masallah, ama ben sana kustum annesi:1closedeyes::mymeka:

Maşallah bebeğinize Allah nazarlar dan korusun
Doğum öykünüz bitirdi beni ağlamaktan monütörü göremedim bazı yerleri iki defa okumam gerekti
Her mısara da birkez daha anladım nekadar çok anne olmak istediğimi inşallah rabbim ben ve benim gibi bebek isteyen herkeze hayırlısıyla nasip eder:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…