Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

maşallah alya derine :nazar:hoşgeldin aramızaa.s.
Rabbim analı babalı sağlıklı sihhatli büyütmeyi nasip etsin inş.:Saruboceq:, çok güzel bir hikaye gözlerim dolu dolu okudum,,senağlama
Rabbim size bağışlasın, nazarlardan saklasınn:nazar:

maşallah canım ikinize de..
darısı bizim başımıza inşallah.
çok güzel bir hamilelik geçirdin , doğumunda güzel , çok güzel bir anne-kız ilişkisi sizi bekliyor ne mutlu size..
ikinizi de öperim.

alya derine massallah..
annesinede ..
aman annesi bol bol sütün olsun sakın esirgeme meleginden ..
sen cabaladıkca Allah verir karsılıgını..

ayyyyy böcüğümmmm çok sevindim böcüğüne kavuşmana allah analı babalı büyütsün nekadarda güzel anlatmışın allah bağışlasın umarım daha iyi olmuştur kuzun senide güzel kzınıda öpüyorum

gulşahcım.. hayırlı uğurlu olsun canım.. Rabbim nazarlardan saklasın "Allahumme salli ennebi"
Dilerim yavrucun hayatınızı bereket, huzur, mutluluk ve sevgiyle doldursun.. hiç bir acısını göstermesin Rabbim. Senide babasınıda tekrar tebrik ederim.
benim yerime ayla derin in kokusunu içine çekermisin gulum..

o kadar güzel anlatmışsınız ki mest oldum. Allah analı babalı büyütsün küçük meleği

maşşallah maşallah canım benim allahım uzun ömürler versin canım ne güzel bir melek allahım özenmişte yaratmıs maşallah maşallah süphanallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

herşeyi çok güzel ifade etmişsin
kızının resimlerini göremedim ama allah analı babalı büyütsün cnm .

Allah bagıslasın analı babalı buyutsun..
Bahtı acık hayırlı evlat olsun ınsallah.. sana da gecmıs olsun arkadasım..
Anne olmak harıka bır duygu.. Allah ısteyen herkese nasip etsın..
Kucaklar bos kalmasın..

bayağı olmuş yeğencik doğalı ben de bekliyorum daha doğacak diye :roflol: :roflol:

öyle muhteşem yazmışsın ki inan ki ağladım yemin ederim ağladım yaa, ben de istiyorum hemen geçsin şu 7 ay :roflol:
Allah bi ömür huzur ve mutlulukla doldursun yuvanızı, sevginizi huzurunuzu eksik etmesin inşallah, sağlıkla büyüyün mutlulukla yürüyün a.s. a.s.

nasıl güzel bi hikaye bu yaa ağzına sağlık canımm :)
m24.gif

hoşgeldin alya bebek iyki geldin dilerim ömrün boyunca annenden ve babandan ayrılma
melekler korusun seni ve senin gibi alyaları çok geçmiş olsun canım ..
givekissgd6.gif

alyamıza maşallahh maşallahh sağlıkk versinn yeğenimizee rabbimm

ALLAH'ım analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah yeğenimizi
tebrik ederim canım

Ayyy maşallah sübhanallah. Hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah..
Rabbim onu annesine babasına, annesini babasınıda ona bağışlasın inşallah..

Çok geç kalmışım kusura bakma böcük. Pek girmedim bu aralar. O yüzden en son izne ayrıldığını biliyordum . Birden aklıma geldi böcük nerelerde döndümü abaca diye. Tabi birde ne göreyim kızını evlendirecek nerdeysesırnaşık şey Gerçi kesin babası müsaade etmemmmm diyordur şimdilerdekaydirigubbakcemile3

Çok güzel anlatmışsın, bende bayılırım uzun yazılara detaylı anlatımlara. Hiç sıkılmadım, daha uzun olsada olurdu yani:eek:

Hamilleiğini başından beri bildiğim ender annişlerdensin. Takvimini ilk başlarından beri hatırlıyorum. Her baktığımda ooo kocaman olmuş derdim. Şimdide bebiş takvimi bekliyorum. Böööle resimli olarak olursa çok sevinirim:lepi:

Çünkü o kadar geç geldimki bir tek anasının baygın resimlerine yetişebildim:dilcikar:
Neyse sağlıklı olsunda görmesekte olur.:emir_bebek:

Allah kolaylık versin bundan sonra size. Mutluluğunuz daim olsun. Gözünüz aydın. Hayırlı olsun tekrar.Allah'a emanet olun.

çok gzl anlatmışınn gözlerim dolduuu ağlamamak için zor tutuyorum kendimiii
ama alya derinin fotolarını görmek için geç kalmışımmm yaa tühhhhh

gülşahım maşallah allah nazarlardan saklasında bu burun ne yaa hokka gibi
gözler boncuk :nazar:
ay vallahi ne kadar güzel bişey bu yaa annesiiiii :asigim:
bayıldım bayıldım yeğenimee

X