Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

su benci amcayı çok merak ettim .d en kısa zamanda bi cildıyeciye başvurimde şu normal benlerden krem veya amelyat ne oluyosa denicem.. Sizinlede paylaşrm

aldıran arkadaşlarım olmuştu.onlardan ayrıntılı bilgi alıp sizlerle paylaşcam

ben bugün göğsümün ortasındaki bi beni aldırdım fakat o bölge iman tahtası diye tabir edilen bölgede daha çok iz kaldığını söyledi doktor. benden daha kötü bi görüntü olabilir dedi. genelde öyle oluyo dedi. o bölge çok geç iyileşirmiş vs.vs cayıyodum ama dedim buraya kadar gelmişken aldırayım bari. dua edin bana inşallah iyileşir izi kalmaz çok fazla

şuan nasıl peki izlerinizin durumu? bende aynı yerde aldırcm da memnun musunuz diye sormak istedim?
kırmızı renkte bir izi mi kaldı yoksa ince renksiz bi çizgi gibimi

Son düzenleyen: Moderatör:

yaş sınırlarını biliyor musunuz

yaş sınırlarını biliyor musunuz

merhaba kantaron, memnun olduğunu yazmştın yanaklarında benin çapı ne kadarddı? bide resim koyabilirsen çok memnun olurum.

kadercik benimde yüzümde şişlik ve çıkurluk var.ve kabuklanma oldu kabuğun düşmesini bekliyorum sonra xxxxxx kullanacağım,iz kalmaz inş. bu beni çok korkutuyor benim 1 hafata oldu dikiş aldırdığımdan bu yana.dr. çukurluk kalmaz diyor fakat jeli masajla sürersim aksi takdirde etkisi olmazmış, şuan kantron yağı sürüyorum sabah akşam, bir sitede okudum kantron yağını düzenli kullanırsan 3-4 ay dikiş izlerini kaybeder yazıyordu inş. doğrudur. herkese acil şifalar ve güzellikler diliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:

bende istiyorum et ben değil.leke benler var ,şimdi devlet hastanesinde mi yoksa özelmi atatürk yada gazi hastanesi nasıl sizce maliyeti ne kadar olur offff cok daraldımm

arkadaşlar leke benlerimi aldırmak istiyorum sadece et benleri deil bu konuda kararsızım nereye qitmemi önerirsiniz cvp bekliyorum lütfen

ben cerrahpaşa tıp fakültesinde aldırdım 2 tane.henüz dikişlerim war yüzümde.yrn aldırıcam dikişleri.başka dewlet hastaneleride alıyor.plastik cerrahide işlem yapılıo ve ücretsiz.acısız bi işlem.keserek aldılar.mercimekten daha küçüktü benimkiler.bilmiorum nasıl bi iz kalıcak.

bende istiyorum et ben değil.leke benler var ,şimdi devlet hastanesinde mi yoksa özelmi atatürk yada gazi hastanesi nasıl sizce maliyeti ne kadar olur offff cok daraldımm

Canım devlette aldırırsan hiçbir ücret ödemiyorsun ama özelde aldırırsan biraz tuzlu sanırım. bu konuyla ilgili mesajlara bakarsan bi ben için 300 liradan filan bahsedenler var. hacettepede plastik cerrahide aldırdım 2, 3 ay sonrasına randevu veriyorlar, gaziye geçen yıl gitmiştim orası da öyle randevu veriyor.

iz kaldımı bilgi verirmisiniz?? bursa devlet hastanesinden memnun kaldınızmıı?? yardımcı olursanız sevinirm..

cnm peki devlet hastanesinde benleri aldırmanın bir sakıncası olurmu gerekenn özeni gösterirlermi off cok daraldım parada yok nasıl aldırcaksam bu benleri Ankarada hanği devlet hastanesi daha iyi bilen arkadaşlar varmı...?

Canım plastik cerrahiye gideceksin estetik dikişle aldıracaksın. iz biraz da insanın kendi yapısıyla ilgili. ben de iz filan kalmadı şükür. devlet hastaneleri özelden daha da ilgili bence, asıl özellerden kork.

cnm etimesgut devlet hastanesi var bildğim başka hanği devlet hastanesi var bilmiyorum

arkadaşlar bende 17 yaşındayim 3 tane normal benim var et beni değil ve aldırmak istiyorum et beni olmayan benlerini aldıranlar bana yardım edebilir mi? bir de bu yaşta ameliyat olabilir miyim??

sana dr. barış çakır ı öneririm benim benleri dikiş atmadan aldı ve daha beni aldırmamdan 2 hafta geçmesine rağmen çok az bi iz kaldı. bence hiç başka arayışlarla ugraşma direk barış beye git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…