Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

bende yüzümden 12 tane et beni aldırdım. 45 gün oldu. ben contubeks tam yazabildidim mi adını dikiş kremi.baya izler kaybolmaya başladı. sivilce izi gibi şuan.zamanla kaybolur dedi doktor ama çok memnunum iyiki aldırdım yüzüm açıldı valla.

5 gün geçti ama bugün arasıra içten küçük ağrım oldu dudağımı oynatınca normal mi sizce? ağrısı olan varmı??

beengineer ben de çapada aldırmak istiyorum benimi. bilgi verebilir misin ameliyatı olduktan sonra.iz kalıyor mu ya da ameliyat basit mi vs?

çapaya gittim plastik cerrahiye,onlar için çok basit bir ameliyat ama önce alınıp alınmamasıyla ilgili tetkiklerin yapılması ve kontrol edilmesi için cildiye polikliniğine gidilmesi ve ordan da ben polikliniğine yönlendirilmek gerekiyormuş,işlerden fırsat bulamadım ama bu hafta içinde gitmeyi düşünüyorum ekstra birşey öğrendiğimde söylerim,zaten pat diye aldırmak istemiyorum,çünkü 2-3 tane olsa çok düşünmezdim ama 5-6 tane normal kahverengi ben,bir de bir sürü güneşten oluşan açık kahve benler olunca 2 kez düşünüyorum,bir de büyük hastane ve deneyimli kişiler olur diye çapaya gitmek istedim,sende ekstra bişey öğrenirsen söyle olur mu...

evet şeffaf sıvı ödemmiş.benim 2 hafta oldu...daha yeni yeni toparlanıyor gibi. ama contractubex i sürmeye başlamadım biraz daha iyileşmesini bekliyorum.

su.ay siz 12 tane aldırmışsınız,izleri nokta nokta mı duruyor? kremi sürmeye kaçıncı gününde başladınız?

anadolu yakasında doktor araştıranlar için Acıbadem hastanesinde doç.dr Cengiz Açıkel gerçekten çok tavsiye ediyorum . bende de açtım baktım 6 gün oldu iz belirsiz kızarıklık var sadece bantı çıkarınca 50 faktör güneş kremi sürmeye başlıcam doktor çok bastırarak söyledi onu . bide dermanax diye bi krem verdi ben istedim diye

benlerin nasıldı,kaç taneydi ve vücudunda neredeydi,bir de sana maliyeti ne oldu,soruyorum çünkü acıbadem iyi ve pahalı bir hastane olduğu için merak ediyorum

1 tane çıkıntılı benim vardı burnumun kenarında onu aldırdım . biz 80 milyon civarında verdik sigorta karşıladı yüzde 80ini

merhaba acaba mersinde nerde yaptırdınız bu işlemi? tavsişye debileceğiniz doktorlar var mı?lütfen cevap yazın

ben mersınde palstık cerrah mustafa kemal atasoya yaptırdım cook memnun kaldım su an izlerim belirsiz dibine girince cok ince tırnak cizmiş gibi gorunuyor ..

bende ödem veya sıvı akması olmadı sadece alındıgı gün ve ertesi gün biraz sızı oldu onda da antıbıyotık aldım 5 gun sonra bandı cıkardım dusumu aldım sorun yasamadım günese de cıktım problem olmadı ..

merhaba. biraz geç gördüm kusura bakma. benleri aldıralı 2 ay oldu. kremi dikiş alındıktan sonra sürmeye başlamıştım hala sürüyorum. izler kaybolmaya başladı. soluk kırmızı oldu zaten ben kırmızı yüzlüyüm kendi rengi gibi oldu . rahatım o yüzden göze batmıyor. ama kremi mutlaka sür baya faydası oluyor.
sanada geçmiş olsun.

contratubex genellikle bu tür dikiş izlerine yanıklara ve benzer deri hasarlarını onarmada verilen bir krem. düzenli ve devamlı kullanımda büyük izleride yokedebilen bir ilaç. ben düzenli kullanmadım kolumdaki iz için önemsemediğimden ama kullandığım kadar bile ufakda olsa geçirdi... :)

arkadaşlar bende 17 yaşındayim 3 tane normal benim var et beni değil ve aldırmak istiyorum et beni olmayan benlerini aldıranlar bana yardım edebilir mi? bir de bu yaşta ameliyat olabilir miyim??

valla o yaşta ameliyat olabilir misin bilmiyorum canım ben kontrollere gidiyorum benim de 3 tane normal benim var. ameliyat için gün almıştım sonradan doktorumla kkonuştum detayları öğrewndim.normalde kazıma yöntemi uyguluyorlarmış bu yöntemde iz kalmıyormuş sonrasında. fakat ameliyat esnasında bakıyorlarmış eğer lekeler derinse kazıma yönteminin faydası olmuyormuş o zaman da normal operasyona geçiyorlarmış.bunları öğrenince ben ameliyat olmaktan vazgeççtim.. bu seferde aemeliyat,dikiş izleri kalıyormuş. sen de doktorunla bir görüş yüzünde ameliyat izi olmassındansa doğal benlerin dursun daha iyi.

cevabın için çok teşekkür ederimbuyrunnnnnnnnn bilgi alabileceğim bir doktorla görüşmek istiyorum dediğin gibi önerebileceğin biri var mı?

merhabalar... bende perşembe günü doktora gidicem. mercimek tanesi büyüklüğünde ve kabarık... ilk gidişim olacak. hemen operasyon yapılıyor mu acaba yoksa önce kontrol test türü şeylere doktor yönlendirir mi? (devlet hastanesinde)

Benim yüzümde düz siyah nokta şeklinde 5 tane ben bulunmaktadır.bunlar kabarık değiller yüzeysel benler.Bunları aldırmak mümkün mü?Çok acil yardım gerekiyor.İstanbul Ve Kocaeli'de önerebileceğiniz doktor var mı?Psikolojik olarak zor günler yaşıyorum.

canım merhaba yüzeysel benlerin alınmadığını duymuştum ama yüzeysel benler için çeşitli kremler çıkmış ayrıca bir de nerede yaşadığını bilmiyorum ama antalya da çok ünlü bir amca varmış bu konuda benci ismail amca mıymış neymiş topladığı otlardan hazırladığı asiti ben olan yerlere döküyormuş ve benler yara haline gelip kabuk tutup dökülüyormuş cnm bende bu sene duydum bir arkadaşım gitmiş o söylemişti para falan da almıyormuş cnm...antalyada veya civarındaysan bir ilgilen cnm..

ha canım yüzeysel demişsin de hiç çıkıntısı yok mu benlerin?yani teninle bir mi elini tenine değince farkedilmiyor mu?

yok benimki düz ben ya elini sürdüğünde belli olmuyor.Alınıyor diye duydumda tam bir bilgi almam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…