ben 14 subatta esime hediyem kizim olucak insallah

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
kizlar merhabalar ben 34 hafta bes gunluk hamileyim .doktorum bebeyimin 14 subatta dogacagini soyledi.yani esime sevgililer gunu hediyem olucak insallah allahin izniyle.:teytey:

Inşallah Tam Da 14 şubatta Doğumun Gerçekleşir.eğer Sezeryansa Mutlaka 14 şubata Denk Getir.allah Sağlikla Kucağiniza Almayi Nasip Etsin

Inşallah Tam Da 14 şubatta Doğumun Gerçekleşir.eğer Sezeryansa Mutlaka 14 şubata Denk Getir.allah Sağlikla Kucağiniza Almayi Nasip Etsin

iyi niyetlerin icin sagol canim.sezeryan deyil normal dogum canim.ama doktorum hep subatin dokuzunu veriyodu dogum icin bugun kotrolum vardi .en son olarak 14 subatta gelir kizin dedi allahin izniyle.ya inan bide uc yasinda oglum var oda esime yildonumu hediyem olmustu.Şeniz

kizlar merhabalar ben 34 hafta bes gunluk hamileyim .doktorum bebeyimin 14 subatta dogacagini soyledi.yani esime sevgililer gunu hediyem olucak insallah allahin izniyle.:teytey:
çok güzel bir hediye olacak inşallah ben ve benim gibi bebiş istiyenler o günleri görür

ya aysima ne de güzel denk gelmiş hem oğluşun hem kızın, walla ama sen her önemli güne bir doğum yapmaya kalkarsan işin zor olur bacım dikkat et :)))) doğumlarımız çok yakın olacak benim şu anda 35 hafta 3 günlük benim için de doktor şubatın 7-8 i dedi bakalım, Allahım sağ salim kavuştursun bebişlerimize inşallah, zaten oğluşuna bayılıyorum inşallah benim oğluşum da bu kadar tatlı olur. öpüyorum canım...

sorma canimya dedigin gibi kafamçokkarıştıisim ver benim guzelim.ama allahin izniyle insallah bu son bebeyim guzelim.sanirim senin ilk bebeyin dimi guzelim.insallah sag saglim eline alirsin yavrunu guzelim.bu arada bizim afacan cok seker cok tesekkur ederimdeama bize kök sökturuyo ablasi.senin bebesinde dunyanin en seker bebeyi gelecek senin icin emin ol.kendinize cok iyi bakin.optum ikinizideŞeniz

benim gibi subatta dogum yapicak bide esine 14 subattta sevgililer gunu hediyesi vericek olan yokmu:bbo:

allah hayırlısıyla kucağına almaıda nasip eder inşallah canım:teselli: bende 15 sonra teyze olcam inşallahŞeniz

cok sevindim ben teyze olmam cok zor gibi kizkardeslerim cok kucuk neyse simdiden teyzeligini kutlarim:içelim:yegeninde ablanda sag saglim kurtulur insallahŞeniz

canım öncelikle hayırlı olsun bende 14 şubatta eşime güzelll bi hediye vericem..sen hiç olmazsa kızın olacağını biliyosun.ben henüz öğrenemedimmm.herşeyin en güzeli senin ve bizim gibiler için olsunn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…