Belkide evlilik herkese gore degildir!!

Tesekkur ederim tavsiyelerinize..

Dogru soze ne denir!!Allah sizede kolaylik versin,yardimci olsun,tesekkurler..

Yazdiklarinizi okurken bizi gordum sanki.
Sukurler olsun Allah bizlere evlat verdi,isteyen herkesede nasip etsin.
Ama gurbette kimsesiz,yardimsiz evlat buyutmek oldukca zor.
Hele birde kreslere, bakicilara emanet etmeye korkuyorsaniz.
4 yil boyunca esimle imkanlarimiz olcusunde kendi basimiza yasadik, canimizin istedigini istedigimiz zamanlarda yaptik.
Ama bebegimiz geldikten sonra cok buyuk bir sorumluluk eklendi hayatimiza.
Onun herseyine kostururken esimle ilgilenmeye,oturup 2 cumle konusmaya bile firsat bulamadik.
Ustune oglumuz benimle ayri bir odada,esimde diger odada uyuyor aylardir.
Bu da iyice sogukluga sebep oldu.
Esim isten yorgun argin gelip yarim saat oglumuzu sevip sonrasinda dinlenmek,biraz rahatlamak istedi.
Bende tum gunun yorgunluguyla tukenmis oluyordum.
Ufacik bir sey bile tartismaya donusebiliyordu.
Boyle boyle devam ederken birbirimize uzak,cocugumuza yakin,zaten ailevi problemleri olan ,aslinda hicbir seye yaramayacak bir evliligin icinde oldugumuza inandik.
Hem insan psikolojisi hep en son yasadigi seyleri hatirlar.
Bizde onceden mutlumuyduk,guzel gunlerimiz var miydi,hepsini unuttuk.
Allah sizinde yardimciniz olsun,cok tesekkurler..

Cok uzuldum okurken,Rabbim yardim etsin,size hayirli kapilar acsin.
Cok ugrasmissiniz evlilginiz icin,dilerim hakkinizda hayirliysa esiniz farkeder yaptiklarinizi.
Evladinizi Allah bagislasin,sizede huzur mutluluk nasip etsin,dualarimdasiniz..

Cok tesekkurler esim baski yapmiyor ama ailesiyle turkiyede gorusmemi,burada onlari istedikleri zaman misafir etmemizi ve ne yaparlarsa gormezden gelip bildigimi okumami soyluyor.
Aslinda kulaga cok hos geliyor.
Ancak bir araya gelindiginde bunlari uygulamasi guc oluyor,karsimdaki insanlar saglikli olmadiklari icin.
Ama bir seferde hicbirseyi duymayip,gormeyip, kimseyi takmadan denemekten bir zarar gelmez heralde.
Tum arkadaslarin yorumlari bu yonde ve hepiniz haklisiniz.

Bende arkadaslara katiliyorum kesinlikle bosanmayi dusunme bile. Yasadiklarin kolay degil Allah sabir versin esin iyi biri ve de yurtdisinda oldugunuz icin en azindan sanslisin. Sana tavsiyem esinle arani sicak tut gunlerini zehir etme zaman akip geciyo yazik degilmi heder olmaya gul gibi gecinmek varken Allah yardimciniz olsun insaAllah duzelir aranjz

Cok uzuldum okurken,Rabbim yardim etsin,size hayirli kapilar acsin.
Cok ugrasmissiniz evlilginiz icin,dilerim hakkinizda hayirliysa esiniz farkeder yaptiklarinizi.
Evladinizi Allah bagislasin,sizede huzur mutluluk nasip etsin,dualarimdasiniz..
amin arkadaşım sende benım dualarımdasın rabbım bıızm ıcın hayırlısı ne ıse onu versın hersey kader
alnımıza yazılmıs bazı seyler yasıyoruz 4 yıl once bunların olacagı bana soylenseydı aklımın ucundan gecmezdı....
ınsanı 3.şahıslar nerelere getırıyo koca bır evlılıgı bıtırebılıyorlar yuva yıkanın yuvası olmaz dıyorum ben ....
allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz kımsenın....Rabbım kalbını ferah tutsun ınsallah dayanma gucu versın sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…