BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

bayanhope bayanhope selam kardeşim 121 tane okudum sen de bu güzel duygudan mahrum kalma İnşallah Tez saate içinde canın oluşsun Amin
Allah razı olsun canım çok sağolasın,, inşallah bilmesem de daha tatmasam da bu duyguyu söylenenler yazılanlar her seferinde burnumun direğini sızlatmaya yetiyor,,Rabbim cümlemize tattırsın bu duyguyu,,Güzel Allahım duysun sesimi benim için ettiğiniz dualarda ,,

Canım 20 tane daha okudum.
Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Allah razı olsun canım çok sağolasın,, inşallah bilmesem de daha tatmasam da bu duyguyu söylenenler yazılanlar her seferinde burnumun direğini sızlatmaya yetiyor,,Rabbim cümlemize tattırsın bu duyguyu,,Güzel Allahım duysun sesimi benim için ettiğiniz dualarda ,,
Gücüm yettiğince yardımcı olurum kaç eksiğin var ablacım?

Gücüm yettiğince yardımcı olurum kaç eksiğin var ablacım?
2000 i geçtim bugün 4.günüm Allahın izniyle salıya bitiririm inşallah,,salı operasyona giricem histereskopi için ona girmeden bitsin isitiyorum ben çalıştığım için günde ancak 400 falan okuyorum..

okuduğum duaları işaretlediğim bi kağıdım var ,,iş yerindeyim az önce üzerinde minicik ama minicik bi örümcek gördüm 3 kağıdın arasında dolaşıyodu,,oturduğum odada şimdiye kadar sinek bile görmedim :):) bu çok hoşuma gitti :)

okuduğum duaları işaretlediğim bi kağıdım var ,,iş yerindeyim az önce üzerinde minicik ama minicik bi örümcek gördüm 3 kağıdın arasında dolaşıyodu,,oturduğum odada şimdiye kadar sinek bile görmedim :):) bu çok hoşuma gitti :)
Allahım hayırlara erdirsin inşallah senin için 50 okuyacağım ne kadar oldu sayıyı görsem daha devam edrim allahım kabul etsin inşallah

50 tane daha okudum...:KK69:toplamda kaç okundu...kaç kaldı yazarsan okumaya devam ederiz...Hayırlısıyla hep birlikte bitiririz İnşAllah...:KK68:

X