BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Canım ben hamileyim Rabbim hamilelerin dualarını kabul edermiş, 10 adet okudum

Allah gönlüne göre versin en hayırlı zamanda hayırlı bir evladın olsun inşallah

Sen de bana kolay ve normal doğum yapabilmem için dua et:)

Allah razı olsun ,, tabii ki ederim Rabbim tez zamanda kolaylıklarla versin inşallah yavrunu kucağına ..

Canım 100 tane okudum Allah kabul etsin, eksik kalırsa söyle okurum yine evdeyim, müsaitim
Rabbim yardımcınız olsun, Evladına kavuştursun inşallah bu defa

Canım 100 tane okudum Allah kabul etsin, eksik kalırsa söyle okurum yine evdeyim, müsaitim
Rabbim yardımcınız olsun, Evladına kavuştursun inşallah bu defa
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim taze anne :)) sen de yavrunu sağlıkla kolaylıkla al inşallah kucağına bak hamilelerin duası makbul olurmuş, rabbim sizi korusun ..

Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim taze anne :)) sen de yavrunu sağlıkla kolaylıkla al inşallah kucağına bak hamilelerin duası makbul olurmuş, rabbim sizi korusun ..

Amin senden de Allah razı olsun canım benim, cümlesini korusun Rabbim :)

100 okudum canım. ne güzel yazmışsın inşaalah dualarımız sebebi ile gelir evladın herşey bir sebebe bağlı dünya da Bizde sebepleri yani duaları vesile ederek istiyoruz.Rabbim burdaki herkesin duasını kabul etsin

bayanhope bende 10 defa okudum senin için daha okuyabilirsem yazarim. Rabbim hepimize nasip etsin evlat sahibi olmayı

5 tane okudum cokca dua ettim.Muminin mumine ettigi dua en guzel dualardanmis..Insallah Rabbim kucagini bos birakmaz saglikli,hayirli bir evladini tez vakitte kavusturur sana...Bol bol sadaka ver cocuk sevindir bence bir cikolota dahi olsa belki o meleklerin gulumsemesi derdine derman olur :)

Allah razı olsun gece gece çocuk gibi yerimden kalktım okuduklarınızı işaretlemek için,, kendim günde 300-400 arası okuyorum çalıştığım için ,, ama sizden gelen 1 sayısı bile yüreğimi bi tuhaf ediyo işte,, sanki onlar üZerime yağıyo ohh diyorum içimdenn .. Allah hepinizden razı olsun

Allah kabul etsin inşaallah.
bir şey sormak istiyorum, netten biraz araştırdım da kimi 4 gün kimi 8 gün kimi süresiz falan yazmış. siz biliyorsunuzdur. bu 4444 taneyi okumak için bir süre var mı?
ya da duası okunmaya devam ederken dileği gerçekleşen hiç kimseye denk geldiniz mi?

nasıl niyetlendiğinle alakalı olmalı ,,,ben 2.denememi yapmadan bitirmek için niyetlendim mesela,, baktım Allah razı olsun KK lılar dua yağdırıyor,,,salı günü operasyona giricem girmeden bitireyim dedimm,,dileğin gerçkeleşmesine gelince öyle denk geldiğim biri yok illa olmuştur ama bana denk gelmemiştir,,birinin yazısını okumuştum tefriciye ile ilgilli demiş ki
'' 4444 okuyacağım AMA kesinliği var mıdır ? '' çok kızmıştım bu yoruma niyet yanlış !! ortada sanki bir pazarlık var gibi ...
biz duamızı niyetlenerek ediyoruz olup olmayacağı tabii ki Allaha kalmış burda olmazsa orda... var bir yerlerde mükafatı..emin olduğum tek şey bu,,,yani materyallere çok takılma sayı, zaman, kesinlik nasıl bir niyetle okuduğun kadar gerçek olamaz hiç biri.. sevgilerrr ...

ben de 10 güne kadar beklediğim bir olay var, o zamana kadar okurum diye niyetlenmiştim ama öyle 4 gün falan görünce varsa böyle bir şey hakkıyla yapabileyim diye sordum size.
kesinlik konusu tabiki dediğiniz gibi, hiç bir şeyin garantisi yok. Hayırlısını etsin Rabbim hakkımızda.

ben de okumak isterim sana. ben de yapmıştım zamanında bebek için. dediğin gibi kimin duasının Allah katında makbul olduğunu bilemeyeceğimizden ne kadar çok kişiden dua alsak iyi olur. gerçek adınla dua etmek isterim. adını söyler misin. Çok şükür Rabbim bana verdi iki tane. çok uğraştım dr dr gezip doğru tedaviyi uygulamak için. benim sorunum pıhtılaşmaydı. Çok da dua ettik benim gibi olan arkadaşlarla birbirimize. Rabbim hepimizin yüzünü güldürdü. Darısı sana olsun inşallah. Allah duaları geri çevirmiyor.
şuan mazeretliyim. aslında böyle de okunur ama senin için bitince okumak istiyorum.

Allah razı olsun canım ne çok umut oldun ,,,Rabbim isteyin demiş biz de yüzlerimizin karasına bakmadan istiyoruz aciziz karşısında ne yapalım ..

arkadaşıma söylemiştim. 10 tane de o okumuş.Allah kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…