Belki ayıp belki günah

arkadaşım belli ki yaşayamadıkların içinde bir yara, ama eşini de düşünmelisin, bu duruma bir an önce bir çözüm bulmaya çalış, ne yardan geçerim ne serden denilir bir durum değil ki, kocana da yazık sana da.

hee sen şimdi eşindede hata buluyorsun öylemii sırf hata sende değil dimi?? burcu biraz ALLAH AŞKINA MANTIKLI KONUŞ, kafanı iki elinin ortasına al ve bi düşün ben nediyorum ne yazıyorum ne yapıyorum diye olurmu??

cınsellık olur ve bıter hıc umrumddaa degıl.etık olmayan davranıs degıl dusunce.dusunce zamanla degısır ne yapıyotrum dıye cok sordum cok agladım bu halden kurtulmak ıcın belkı evlenmeseydım belkı hala onu seven kız olarak kalsaydım sırf sevgı ıcın her seyı yapardım her seyı.ama ben akılllılık ettım.ınattı mecburıyettı belkı ama esıme bısey oldugu yok.olan bana oldu.

İyi de size kim ne yapmış?
Siz kendi kendinize zarar vermişsiniz..
Eşinize bir şey olmadığını düşünüyorsanız,aynısını sizin eşiniz size yapsaydı üzülmeyecektiniz o halde..

:1shok::1shok::1shok:

Bir şey söyleyemiyorum..Bir dünya var ki orda herşey bir bir dökülecek..

geçmişteki bu adamla sizin bir ilişkiniz oldu mu yoksa tek taraflı bir platonik aşk mı bu hale gelip içinizde hırs ve bu derece saplantıya neden oldu?

eğer sizin O nu sevdiğinizden haberi olmamışsa hiç kendinize eziyet etmryin bu aşk değil hoşlanmadır ve zamanla kistleşip bu hale gelmiştir

adam zaten birisiyle berabermiş o dönem öyle değil mi?

Son düzenleme:
uzaktayım cekıyorum evet belkıde cok buyuk hata yapıyorum ama onun pesınden gıtseydım belkıde neler olcaktı dusunce degısır ama yasananları degıstırmek mumkun degıl.en mantıklısı bole ıdı esıme acımıyorum cunkı ole bı durumu yok..

cnm şöyle bir
düşün aynısını eşin sana yapsaydı ve sonradan bunu sana anlatsaydı neler hissederdin?? bunun cevabını verirmisin?? merak ettim
ben hiç iyi şeyler hissetmezdim açıkçası

guzel arkadasım ne varsa dokulur gayette ıyı olur.cunkı ben alllahın haram kıldıgı bısey yapmadım.sadece sevdım esımı utandıracak bıse yapsaydım gercekten korkardım ama boyle bı durum yok.merak etme esım benı sevdı geldı ıstettı ve ben ona mantık evlılıgı yaptıgımı soledım 2 ay nısanlı kaldık.kendısını sevmemın zaman alacagını soledım bunları kabul ettı zaten bılıyodu.sımdı ne bu

Eşinizin acınacak bir durumu yok zaten yerimseniben acınacak durumda olan birisi var ama kim...sengözlerimebaksanab
Sen biraz yorumları oku ne demek istiyor bunca insan bana de
Hala peşinden gitseydimi düşünüyorsun oy oyy :1no2:

Fikirlerimizi sordun bosuna sormadın değil mi ?yerimseniben düşün,düşün...

arkadaşım sen düzelmessin böyle gider bu .olan eşine olur sen manasız kendi vicdanını rahatlatacak kendini haklı gösterecek eşinle ilgili senin ona yaptıklarının yanında hiç bişiy olan kusurlarını bulup vicdan rahatlatıp yoluna devam edeceksin besbelli.
en kötüsü ne biliyormusun yaptığın hatanın hala farkında olamaman ki bu kadar kör göze parmak şeklinde anlatmayada uğraştık sana ama malesef.2 kere 2 dört beş etmez!! cinsellik önemli değil demişsin ne diyeyim ki sana ?bende zaten fiziki anlık zevkten bahsetmedim fikri birliktelikten bahsettim seninde fikrin ne ise zikrinde o demekki cevabımı alamadım tam olarak

sen şimdi kenddini haklı görüyorsun ve eşim zaten biliyordu sevmem zaman alır demiştim diyorsun öylemi burcu??

şu sorulara da bir cevap alsaydık ,iyi olacaktıda... alamadık bir türlü

onu sevmenin zaman alacağını biliyor aklında ve kalbinde başka birisinin olduğunu nerden bilsin hee şuda var ona yalan söylüyorsun sadece kullanmışsın o kadar

ya arkadaslar lutfen burda bı arkadas derdını acmış basta da rahatsızlıgını belırtmış sızde bılırsınız kınadıgınız bırseyı yasamadan olmezsınız ..ınsanoglunun basına hersey gelebılır bı anlık bı hatayla kararlar vermıs hatalarının devamı gelmış kımseyı yargılamak sen bunu nasıl yaptın demek kımsenın haddı degıl yuce allah bıle tovbe ıcın olume kada sure tanımıs bıze ne oluyor mantıklı konus sen nasıl yaparsın demek ne demek bunları dıyen arkadaslar aynı seylerı bıgun yasmayacaklarından emınlermı..arkadasım durumuna cok uzuldum gercekten ıcın yanıyordur ama esın dedıgın bı ınsan var artık ona asık degılsın ama yol arkadasın olarak dusun herkes bı sekıld eıyı yada kotu acı verıcıde olsa kendı yoluna gıtmıs yuvana sahıp cıkmaya calış...

Bu hiç bir şeyi değiştirmez kötükedihüso
Siz eşinize baska adama asıgım sana aşık olmam bu yüzden zaman alır mantık evliliği yapıyoruz ona göre .. deseydiniz yine kabul eder miydi ; orası tartışılır işte ..Madem öbür dünya da karşısına cıkıp ben seni değil baskasını seviyordum bu seni utandıracak bir şey değil diyebileceksen ne ala..

arkadaslar bence bu kadar üstüne gitmeye gerek yok arkadasın...sadece içini boşaltmak istemiş..eminim oda hissettiklerinin ne kadar saçma ve yanlış olduğunun farkındadır..

sayın arkadaşım senin yaptığın yorumun amiyane tabiri ile daha sertini yaptıksa onu anlamadığımız manasına gelmiyor ama şahsım adına belirteyim bigün ilerde yaşarmıyım bilmem zaman ama şu an yanlışlığına inandığım bir şeyede başıma gelir diye alkış tutamam kaldıki fikir sordu bizlerde yardım etmeye uğraştık inatla yaptığının doğruluğunu savunan biri var karşımızda ne yapsaydık?

herhangı bı ılıskım olmadı bı kac ay gorustuk zaten burnu havalardaydı belkı o halı belkı bana ımkansız gozukmesı benı bu hale getırdı.yaptıgımın dogru veya yanlıs oldugunu sormuyorum ne yapmam gerektıgınıde sormuyorum.sadece paylasım ne ovgu ne yergı...esım bana aynısını yapsaydı nemı olurdu vala belkıde vardır oda benı kandırıyodur ne bıleyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…