Belki ayıp belki günah

herkes hata yapar sende bi hata yapmissin olan olmus bundan sonra yuvana bak esinle ilgilen onu sevmeye calis zaten zamanla unutursun daha 1 sene olmus.en unutulmaz asklar bile bi gün unutulur (benim fikrim)allah yardimcin olsun.hee bu arada esin sevilmeyi o adamdan daha cok hak ediyo.

sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma
kendini eşinin yerine koy ayrıca unutmak o kadarda zor değil insan istesin neler yapamaz
allah yardımcın olsun canım
eşini sevmeye çalış iyi huylarını göz önüne al

canım evlılık bır oyunmu,boyle sahnede oynarmıs gıbı,ıyı oynuyorum demen bence kocana karsı cok buyuk haksızlık.yazık kocana sımdı cok uzuldum acıkcası,yaptıgın cok mantıksız ve bencede cok gunah,baskasına duydugun ofkenı senı sevıp senınle evlenen kocandan cıkarman,onunla oynaman,ne bılıyım bana cok ters geldı,acıkcası sana fazla uzulmedım ama kocana cok uzuldum.aynı seyın sana yapıldıgını bır an dusun bence ve kendını kocanın yerıne koy,onun ne kadar haksızlıga ugradıgını anlarsın belkı...

ne yaptın sen yaaa
en büyük kötülüğü kendine yapmışsın
eşinede yazık.
olan olmuş artık.eskisini kafandan attmaya çalış.
eşine dört elle sarılmaya çalış.
ne suçu var onun

seni ne kınıyorum nede kızıyorum ama sadece çok üzüldüm bir anlık öfke kin sinir neler yaptırıyo insana kim bilir ne psikolojideydndin bilemiyorum ama tahmin ediyorum... ama arkadaşlara katılıyorum eşine çok üzüldüm yazık eğer yapamıyosan sevebilme ihtimalin yoksa vazgeç ve boşan seninle birlikte onunda canını yakma birde şöle düşünmek lazım diyelim boşandın o insanla yine bir arada olma şansın olcakmı bence çok düşük bi ihtimal yine eğer evlenirsen sevmediğin bir insan olcak aşk bitiyor birgün geriye sadece sevgi ve saygı kalıyor eşinde iyi bir insansa zamanla seversin mutlu olursun biraz sabret benim bile bir dediğim bir dediğimi tutmadı ALLAH yardımcın olsun birde seni düşünüyorumda çok üzüldüm gerçekten...

bence unutmuşsundur takma kafana, evlisin ya kocan elinde ya,elde edemediğini mi düşünüyorsun acaba,düşün bakalım belkide kocanında aklında kalan bi sevgilisi vardır, yada şu an aklında olan,gece yanında yatarken aklında olan bi müşterisi, bi iş arkadaşı falan vardır,bunları düşündüğünde için acıyorsa sen onu çoktan unutmuşsundur da sen bile farkında değilsindir

X