Belki ayıp belki günah

ıyıde arkadaslar esımın bu olaydan hıc haberı yokkı o benı melek kız gıbı goruyo ona yanlıs yapmadımbenı cok sevıyo dıyorumya onu uzecek bıse yapmadım.ben buyukesekllıgı kendıme yaptım......

bilip bilmemesi sana hiç bişey kazandırmaz. senin vicdanın nasıl rahat ben onu merak ediyorum. benneyaptımki

Şu durumda yapabileceğin tek şey eşinin sevgisi altına sığınıp eskiyi unutmaya çalışmaktır bir an önce.Zorla kendini eşinle mutlu olmaya bak.Yoksa bir ömür birini kandırarak yalan sevgi oyunları ile geçmez..

ıyıde arkadaslar esımın bu olaydan hıc haberı yokkı o benı melek kız gıbı goruyo ona yanlıs yapmadımbenı cok sevıyo dıyorumya onu uzecek bıse yapmadım.ben buyukesekllıgı kendıme yaptım......

içinde baskasını severken eşinle evlenerek eşine bir şey yapmadın öyle miyerimseniben
çok yanılıyorsun çok bunun aldatmakla eş değer olduguna inanıyorum ben , hiç kimse kusura bakmasın..Benim kocam benden baska kadına aşık olarak benim koynumda uyuyamaz buna hakkı yok ! sizinde bunu eşinize ve kendinize yapmaya hakkınız yoktu ..
Eğer kurtulabilirseniz kendinizi bu aşktan, eşiniz bilmese de belki Allah affeder..

en kötüsüde o zaten.
eşine durumu anlatman lazım.
affedip affetmemek ona kalmış
yıkılcak tabi adam.
ama göz göre göre eşini uyutmaya hakkın yok.yasakkelime

sirf intikam icin evlenilirmi..
yada sadece kor bir inat icin baska bir insanin hayatina yazik edilirmi...

ben sunu anlayamadim bir insan sevmedigi biriyle nasil evliligini surdurur nasil rol yapar...

sevmiyorsaniz esinizi ona kendinizede eziyet etmeyiniz yol yakinken daha fazla aci cektirmeyin ne kendinize nede esinizi kandirmaya devam edin.

Neden en başında sevmediğin bir insanla sırf seni seviyor diye evleniyorsunki arkadaşım...
Sana şunu söyleyeyim eşine sımsıkı tutun onun o masum sevgisine sarıl onu sevmek için gayret et yada bırak yazık adam cağıza yaa tamam sen aşk acısı çekiyorsun ama bura eşinin gnahı neeeee:sm_confused:

zaten eşinin haberini biliyoruz ve yorumumuzu ona göre yapıyoruz... eşin bilseydi çoktan kapınınönüne koyulurdun cnm hangi erkek katlanır

sen baştan seni seveni tercih etmişsin onunla mutlu olmaya bak hem aradan 1 yıl geçmiş aklına bile getirme geçmişi eşinede sanada yazık ama ben unutamam diyorsan bu evlilik oyununu biran önce bitir daha fazla kendini üzme

bu durumda eşinden ayrılmakla ona büyük bir iyilik yapmış olursun...yok ben unuturum, yuvamı kurtarırım diyorsan sen bilirsin.....çok sert bir yorum yaptığımı sanmıyorum ama kendimi eşinin yerine koydum......ben, böyle bir şeyi duysam çok incinirdim....duymasam bile başka birini düşünüp ağlayan biriyle işim olmazdı...doğruya doğru.....

başkasını seviyorken bu evliliği sürdürmenin anlamı yok. belki de severim zamanla diye düşündün ama olmadı. unutamadın. eşine hiç bir duygun yoksa ayrılmalısın. o da kendini seven bir eşi hakediyor. bu oyunu ne kadar sürdürebilirsin ki. seviyor görünmeyi... bu senide mahveder....

en kötüsüde o zaten.
eşine durumu anlatman lazım.
affedip affetmemek ona kalmış
yıkılcak tabi adam.
ama göz göre göre eşini uyutmaya hakkın yok.yasakkelime

o kadar da degıl yaa......:1closedeyes:

eşine durup dururken nıye anlatsın....:1shok: tamam hata var ama anlatmayada gerek yok..

sonucta evlılıgınde yanlış yapmamış..

unutacaksın.. eger haketseydı senın sevgını şu an yanında o olurdu.. eşin değil...

herseye inat eşine sarılmalısın..

yaa evet gerçekten ona hiç kötülük yapmamışsın, onun haberi olmadığı için kandırılmış, aldatılmış sayamayız onu değil mi? yarın bir gün o çok sevdiğin adamla bir yaşam kursan ve o seni aldatsa ama senin haberin olmasa mesela,sana kötülük yapmış sayılmaz değil mi aynı şekilde...
açıkcası sorununa daha olumlu bir mesaj yazmayı düşünüyordum ama bu cümlelerini okuyunca kızdım gerçekten sana...
geçen gün başka bir arkadaşımızın bir konusu vardı bulup okumanı tavsiye ederim, ama kendisi senin yerinde değil eşinin yerinde olan bir insandı...

canım benim Allah yardımcın olsun.keske bu kadar sey yapmasaydın bi inat uğruna.ama diyecek pek bişey yok artık.gercekten çok zor bi durum.ama sunuda unutma evlendiğin adammıs senin nasibin,sevdiğin insanla ne yapsanda evlenemicektin.esini bulmanda da vardır bi hayır.böyle düşün.belkide o seni daha çok mutlu edecek.inan bana canım hiç üzülme.Rabbim kararlamıstır.herseyi O' na bırak ve dua et...

Başkasını cezalandırdığını düşünürken aslında kendini cezalandırmışsın....
Yazık etmişsin kendine...
Yapacak bir şey yok kendin edip kendin bulmuşsun malesef.
İmkansız olduğu için gözünde büyüyor şu anda eski aşkın...
Yuvana konsantre olup elindekilerle mutlu olmanı öneririm...

sev seni seveni , aşk nedir bileni ,
arama hiç boşuna bırakıpta gideni...

sen evlenmesen , o evlenecekti belki başkasıyla . seni seven birini bulduysan kıymetini bil , geçmişe mazi . insan neleri unutuyor , ölümü bile an geliyor aklımızdan çıkarıyoruz . devam ettiğin sürece eşini de soğutursun kendinden , sonuç yalnız bir kadın...

önce kim evlendi...sevgilin mi? galiba öyle...çok karışık anlatmışsın ama sonuçta artık 2 nizde başkalarıyla evlenmişsiniz...ne yapmak istiyorsan bebek yapmadan yap...düştüğün hataya bir bebeği de sürükleme derim.

Hiç güleceğim yoktu..
Ona nasıl bişey yapmamış oluyorsun bu durumda şaşırdım açıkçası..
Söyler misin , eşine seni seviyorum demedindin mi hiç?
Dediysen sen yalancısın , bunun başka bir açıklaması yok.
Sen bir ilişkiye koca koca yalanlar sığdırıp birde ben ne yaptım kendime yaptım bencilliğindeysen hala vay ki senin eşine vayy.
Kendi arzuların hırsların yüzünden birinin hayatıyla oynamaktır bana göre bu.
Eğer eşinin bu söylediklerinden haberi olsaydı ne duruma gelirdi bilemiyorum hele ki seni seviyorken..
Yazık valla , inşallah çocuk mocuk yoktur diycem ama avatarında da bi bebek var..
Akşam akşam neyse , hayırlı işler..

Çok üzüldüm eşin adına.Sevdiğini söylediğin insan senin bir başkasıyla evlenmene üzülecek olsaydı,seni hiç bir şekilde kaybetmemiş olurdu zaten.İntikamı yanlış kişiden almışsın.Kendini zorlayarak bir insanı ne kadar seversin onu da bilmiyorum.Seviyormuş rolü de nereye kadar gider o da belli değil.Şunu yap bunu yap denilerek çözülecek bir durum da değil bu.Vicdanın,kalbin ve senin halledebileceğin bir şey.

e sen bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun?
hatanı nasıl telafi edeceksin şimdi bunu konuşalım
olan olmuş geçmiş olsun
:?

bak canım insan kendisi için sever evet sevmişsin fakat olmamış kader seni şimdiki eşinle evlenmeğe kadar göürmüş bundada bir hayır vardır de ve devam et bence bu geçecek efet çok acıyacak ama gçecek eğer eşindende memnunsan bence bırak duygularında kalsın....biliyorum çok acıyo canın ama eşinin iyilik ve kötülüklerin tartıya koy ve hangisi ağır basıyosa ona göre tavrını koy ama unutma bunu bu konuda tecrübeli biri söylüyor emin ol kaybettiğin çok fazla bişey yok eşinide sevmeyi öğreneceksin zamanla çünkü giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir senin yanında olan kimse onla mutlu ol diyorum senide asla eleştirmiyorum iyikide o duyguyla tanışmışsın hiçbirşey içinde pişman olma güzelim.....

X