Belki ayıp belki günah

ben bir şeyi anlamadım. şimdi sevdiği adam evli mi. burcu, platonik mi aşık olmuş. tek taraflımıymış aşkı... yoksa bir beraberlik yaşamış mı. bebeği var mı....adam evlenince mi, intikam için evlendi..
bir konu açıyorsunuz...bir mesaj yazıp çıkıyorsunuz. buna da inanın şaşırıyorum. çıkmayın bir sürede konuyu takip edin.....

ben bir şeyi anlamadım. şimdi sevdiği adam evli mi. burcu, platonik mi aşık olmuş. tek taraflımıymış aşkı... yoksa bir beraberlik yaşamış mı. bebeği var mı....adam evlenince mi, intikam için evlendi..
bir konu açoyorsunuz...bir mesaj yazıp çıkıyorsunuz. buna da inanın şaşırıyorum. çıkmayın bir sürede konuyu takip edin.....

Hata bizde de o yüzden gidiyor insanlar bence..
"Aman ne kötü vah vah..
şimdi ne yapmalı,üzülme arkadaşım,çok normal bu yaşadıkların..."
deseydik,arkadaş kalmayı tercih ederdi bence..:nazar:

bir konu açıyorsunuz...bir mesaj yazıp çıkıyorsunuz. buna da inanın şaşırıyorum. çıkmayın bir sürede konuyu takip edin.....

bende aynı fikirdeyim...yalan rüzgarına dönmüş bu :uhm:

Evet belkı kınarsınız belkı anlarsınız bılemem sadece yazmak paylasmak ıcımdekı atesı bıraz sondumek ıstıyorum.1 yıl oldu evlenelı ve bır yıldır ona hasret kalalı..sahıp oldugum en guzel seydı bakısım,gulusum askımdıı ben onu cok severken hayalım ruyam nefesımken o bana nemı yaptıı hıcc sadece arkadasca evlenmek nıyetıyle bırıyle beraberdı ve bu cok masumdu sonucta olmayabılırıde.Evet kım ınanırdı?ben ınandım sevıyordum affettım olur dedım ılgımı sevgımı arttırdım olmadı yıne yıne yıne aynı seyı yapıp durdu bu sefer ben nemı yaptım ınat olsun canı yansın dıye evlendım.kımden ıntıkam alıyosam esım kurbandı benım ıcın zavallı onu hıc sevemedım ama hep rol yaptım ıyı oynadım rolumu..sımdıı sıkıntı nerde dıyceksınız unutamıyoırum sılemıyorum kan aglıyo ıcım nereye baksam o ruyalarımda bıle hasretım ona her sarkıda o var,her gozyasımda o.Bana yaptıkları aklıma gelıyo sadece bı kac sanıye kın doluyorum o kadar yıne hasretım..Şarkılar vesıle sazlar vesıle bu nasıl işkence bu nasıl çile herşeyi unuttum kendımı bılee Unutmadım senı unutamadımmsenağlama.

şimdi bakın adam zaten başkasıyla berabermiş evlenmek niyetiyle ve sizi de arkadaşı olarak görmüş bu yüzden sizin ilgi ve sevginize karşılık vermemiş

kusura bakmayın yanlış anlamış olabilirim keşke daha açıklayıcı yazsaydınız ama bu yazdıklarınızdan benim anladığım bu.

adam birisiyle beraber evlenmek istiyor ama yanıbaşındaki arkadaş olarak gördüğü bir başka kadın ilgisini sevgisini adama yönlendiriyor ve affettim diyor inandım diyor

benim anlamadığım zaten adamın size karşı bir hissi olmadığını biliyormuşsunuz neden inandım affettim diyorsunuz?

size karşı bir vaadi de olmamış anlaşılan yani belki de olan bitenden haberi de yoktu .

ama siz intikam almak için O nun canını aklınızca acıtmak için bir başka erkekle evleniyor ve eşinize kaba tabirle rol kesiyorsunuz. ne bekliyordunuz bilmiyorum siz evlenince birden o adamın gözünde kıymete mi binecektiniz size ilgisi olmayan bir adam birden sizi fark mı edecekti?

hayattaki en kötü hatalardan biri bir sevgilinin bir eşin sevmediği halde 'seviyorum' deyip karşıdakini bir yalana inandırmasıdır .

olan olmuş evlenmişsiniz ama hayal dünyasında yaşıyorsunuz eşinize sabır dilemekten başka bir dileğim olamaz.

tekrar ediyorum eğer bu yazdıklarım gibi değilse olay şimdiden özür dilerim ama ben böyle anladım .

Son düzenleme:
[QUOTE=burcumm25;4408088]ıyıde arkadaslar esımın bu olaydan hıc haberı yokkı o benı melek kız gıbı goruyo
kuzu görünüşlü kurdum diyorsun yani insanın kendine söylediği yalanlar karşısına söylediklerinden dahamı az kötü?riyakarlık ediyorsunuz ve eşinizi fikren aldatıyorsunuz ve bence aldatma için illa fiziki bişiy olması şart değil ayrıca 1 yıllık evli bir hanımsınız saplantı haline getirdiğiniz anlattığınız ama benim anlayamadığım ex aşkınızı düşünmeyi bırakırsanız ve asıl görmeniz düşünmeniz gerekenleri düşünürseniz belki ex aşkınızdan bile çook seveceksiniz eşinizi.
eşinizin bişey hissetmemesinin hiç bir önemi yok gerçeği sizin bilmenizde yeterli boşan demiş bir çok hanım arkadaşım eşinin hiç bişiyden haberi yoksa hissetmediyse nasıl soru işaretlerine boğulacağı kesin bu gibi bir durumda kaldıki senden memnuniyetsizlikte sezmedim öyle ise gidene boş ver yapmışsın bir hata ve hatanı hata ile kapama.

ona yanlıs yapmadım benı cok sevıyo dıyorumya onu uzecek bıse yapmadım.ben buyuk esekllıgı kendıme yaptım......[/QUOTE]

özür dilerim ama ona yanlış yapmadım demişsin o beni çok seviyor demişsin ya sorarım sana bir evliliğin olmassa olmazı cinselliktir hayalinde aklında daima diğeri varken yatağa girdiğinde direkt eşinizemi konsantre oluyorsunuz ?eğer cevap olamıyorumsa ona en büyük yanlışı ikinci kez yapıyorsunuz demektir.

sonuç olarak ;kendin halledemiyorsan bir uzmandan yardım iste.içinde bulunduğun durumu senin yazdığın kadarı ile bilebildiğimiz için sen durumunu tahayyül edip öyle karar vereceksin umarım kendin için en doğrusunu seçer ve uygularsın kolay gelsin.
saygılar

Hata bizde de o yüzden gidiyor insanlar bence..
"Aman ne kötü vah vah..
şimdi ne yapmalı,üzülme arkadaşım,çok normal bu yaşadıkların..."
deseydik,arkadaş kalmayı tercih ederdi bence..:nazar:

Haklısın yerimseniben
Ayrıca ne dememizi bekleyebilirdi ki..
Tanıdıgım birisi olsa eleştrilerim daha bile agır olurdu hatta tanımamazlıktan gelirdim:1closedeyes:
içindekileri böyle saklayabilen bir insandan bana karsıda hiselerinden şüphe duyardım..
keşke yazdıklarımızı okusa da eşine bunu yapmaktan vazgeçse.........

bütün bu sorular benim kafamı da kurcalıyor okypete

(zaten konuya ilk mesajım da anlamadığım için garip garip şeyler yazmışım...sonra baktım anlayanlar var, kendimi sorgulamaya başlamıştım...senin mesajını görünce içim rahatladı)a.s.

Son düzenleme:
ıyıde arkadaslar esımın bu olaydan hıc haberı yokkı o benı melek kız gıbı goruyo BUNU NASILDA GEVREK GEVREK GERİNE GERİNE BİRDE MARİFETMİŞ GİBİ YAZABİLDİN YAAA İNAN BANA ÇOK ŞAŞIRDIMM ÇOKTA YADIRGADIM SENİN İÇİN BURDA ALKIŞ TUTUP BRAVO DİECEĞİMİZİ SAKIN BEKLEME BEN SADECE EŞİNE ACIYRUM ZAVALLI ADAMCAĞIZ ODA ONU ÇOK SEVEN BİR EŞİ VAR SANIYOR YAZIK ÇOK YAZIK SEVGİ AŞK EVLİLİK BUKADARMI SENİN GÖZÜNDE BİR İNAT UĞRUNA YAPTIĞIN ŞEYE BAK BAŞKASININ DUYGULARIYLA OYNAMAK DİYE İŞTE BEN BUNA DERİM...

tamam yalan rüzgarıymış dallasmış geçtim...
olayıda bıraktım arkadasın eşine karsı o bişey bilmiyor bildiği şey benim melek kız olduğum demesi üzerine direk altın portakal veriyorum...
en iyi dram dalında....:hooray:
bravo...................

tamam yalan rüzgarıymış dallasmış geçtim...
olayıda bıraktım arkadasın eşine karsı o bişey bilmiyor bildiği şey benim melek kız olduğum demesi üzerine direk altın portakal veriyorum...
en iyi dram dalında....:hooray:
bravo...................

Bu ara vere vere portakal kupamız kalmadı zaten...:ecrin_bebek:
ama şu anda bunun gerçekten bir uydurma olması benim daha cok işime gelir, eşi için üzülmüştüm gerçekten..a.s
eğer değilse de Allah'a havale..

inşallah uydurmadır bende eğer uydurmaysa cidden portakal mandalina elma hatta yavaa :) hertürlü kupayı vermeyi razyırım sondarbeden sonraa :)))

bence hem ayıp hem günah ha eşini aldatmışsın ha bu ne farkeder aynı şeyi eşin yapsa ne hissederdin bi düşün derim başkada bişey demem

Sevgi neydi? Sevgi insan eliydi, sevgi iyilikti, sevgi emekti.”

Seni seven bir es huzurlu bir yuva bulmussun canim, bagrina tas bas ve unut eskileri...
Sana aci veren gecmis bir sevdanin icinde kalan enkazlarinda mutlulugu arama, elinde olanlari sev ve mutlu olmaya calis....a.s

Keske esini severek evlenseydin keske sevdiginle evlenebilseydin lakin hersey kader ve kismetdir, bazen bizim hayir sandigmiz ser, ser sandigmizda hayirdir arkadasim, böyle düsün ve geriye bakma artik...:nazar:

Insanoglunun en büyük hatasi her zaman elindekini kaybettikten sonra kiymetini anliyor malesef....:nazar:

haklısınız ama gereksız elestırı cok fazla..aldatılmak aldatmak tabıkı sadece temasla olan bısey degıl farkındayım ama eseklıgı bastan bı yaptım ısın sonunda aaa aslında ben baskasını sevıyodum ayrılalım demek ne kadar mantıklı??duyguları saplantıları degıstırmek 5 dk da oluyosa bunu basaranlara ben altın portakal verıyorum.ıcımdekı bı yaraydı kımseyle konusamadıgım.kendı ıcımde yasadıgım tamamen ıcsel bı olay ıcın kımseyle oynamadım.bı ınsanı sevmezsınız ama katlanmak zorunda kalırsınız benım esımın bana katlanacagı bı durumu yok keyfıde gayet yerınde..ben eskıyı her zaman gommeye hazırdım ama bakalım o bunu becerdımı anne kuzulugundan kurtulup bı evı esı oldugunun farkına varabıldımı??kım olsa 1 yıla herseyı kullenırdı acaba tek problemlı takıntılı benmıyım merak edıyorummm
saygılarımla

sizi seven bunu hakediyormu peki :1no2: yapma be arkadaşım toparla kendini zaman en iyi ilaç unutursun elbet..Allah yardımcın olsun ..:nazar:

haklısınız ama gereksız elestırı cok fazla..aldatılmak aldatmak tabıkı sadece temasla olan bısey degıl farkındayım ama eseklıgı bastan bı yaptım ısın sonunda aaa aslında ben baskasını sevıyodum ayrılalım demek ne kadar mantıklı??duyguları saplantıları degıstırmek 5 dk da oluyosa bunu basaranlara ben altın portakal verıyorum.ıcımdekı bı yaraydı kımseyle konusamadıgım.kendı ıcımde yasadıgım tamamen ıcsel bı olay ıcın kımseyle oynamadım.bı ınsanı sevmezsınız ama katlanmak zorunda kalırsınız benım esımın bana katlanacagı bı durumu yok keyfıde gayet yerınde..ben eskıyı her zaman gommeye hazırdım ama bakalım o bunu becerdımı anne kuzulugundan kurtulup bı evı esı oldugunun farkına varabıldımı??kım olsa 1 yıla herseyı kullenırdı acaba tek problemlı takıntılı benmıyım merak edıyorummm
saygılarımla

yukarıda yazınızda işaretlemiş olduğum kısmı lütfen açıklarmısınız.

ikinci olarakda bu soruyu;
özür dilerim ama ona yanlış yapmadım demişsin o beni çok seviyor demişsin ya sorarım sana bir evliliğin olmassa olmazı cinselliktir hayalinde aklında daima diğeri varken yatağa girdiğinde direkt eşinizemi konsantre oluyorsunuz ?eğer cevap olamıyorumsa ona en büyük yanlışı ikinci kez yapıyorsunuz demektir.

neresinden bakarsanız bakın yanlıştasınız elle tutulur yanı yok elinde kalıyor insanın.

saygılarımla

hee sen şimdi eşindede hata buluyorsun öylemii sırf hata sende değil dimi?? burcu biraz ALLAH AŞKINA MANTIKLI KONUŞ, kafanı iki elinin ortasına al ve bi düşün ben nediyorum ne yazıyorum ne yapıyorum diye olurmu??:kahve:

saygılarımla

çok fazla dediğin gereksiz eleştriler sana karşı görüş belirtenler biliyorum a.s
ama bunları gereksiz görme lütfen , öyle ki eğer inattan evlendim desen , şu an eşini seviyor olsan yine sorun olmazdı belki ama..

Aması var işte yerimseniben Sen hala eşini değil o adamı seviyorsun...
yaptıgını yadırgamamız bundan..

saygılarımla

Konuları karıştırmanız hiç doğru olmamış..
Eşinizin ailesi ile sorunlarınız varsa o konuyu baştan gündeme getirecektiniz,biz de size ona göre yazacaktık.:nazar:

sen bence geçmişini unut eşine dört elle sarıl onu sevmeye çalışş yoksa bir ömür böylr gecermi

X