Belde ve sol kasıkta ağrı ???

Niye durdu ki Allah korusun inş bunu sağlıcakla kucağına alırsın. Bence iyi yükselmiş. 48 saatte 2 kat artması normal hatta en az yüzde 60 artmalıymış ni yerde okudum.
Neden durdu kalbi bilmiyorum hiç bi sıkıntı yoktu sürekli kontrol altındaydım.bugün gittim dr a keseyi gördüm ama çok küçük daha

Rabbim saglicakla almayi nasipetsjn hepimize insallah . Rabbimin vardir bi bildigi . Miniminnacik birbebisdaha geliyor bak masalahh dikkatet kendine. Bazi doktoelae boyle durumlarda erken almayi planliyor bebeği bunud gozden kacirmayin derim. Saglicakla buyusun yavrularimiz.

Neden durdu kalbi bilmiyorum hiç bi sıkıntı yoktu sürekli kontrol altındaydım.bugün gittim dr a keseyi gördüm ama çok küçük daha

Dayanılamayacak derecede ağrın yoksa, bahsettiğin ağrılar normal canım.
Benim de oluyor ara ara belimde ve kasığmda ağrı.
Doktora sordum, Bebiş yerleşmeye çalıştığı için olması normalmiş.
Yarın muayeneye gidicem bakalım, kese görünecek mi? :KK48:
Bende bi şey sormak istiyorum doktora gittiğim zaman 5 haftaliktim tam aslında sat göre ama döllenme geç olmuş bi hafta sanırım kanıma baktı 600 çıkmıştı değerim ondan haftaya gel dedi tabi keseyi de göremedik bu değer normal mi acaba daha pazartesi gidicem hastaneye günler gecmiyo resmen

Bende bi şey sormak istiyorum doktora gittiğim zaman 5 haftaliktim tam aslında sat göre ama döllenme geç olmuş bi hafta sanırım kanıma baktı 600 çıkmıştı değerim ondan haftaya gel dedi tabi keseyi de göremedik bu değer normal mi acaba daha pazartesi gidicem hastaneye günler gecmiyo resmen
Tekrar kanda hcg değerine baktır cnm bence en azından için rahatlar ama geç döllenme olduysa normal

Arkadaşlar yarın zaten doktora gitcem ama sizin de tecrübelerinizi dinlemek istedim. 5 haftalık gebeyim ve 4 gündür sol kasığımda baskı,ara ara batma hissediyorum.Ara ara da belim kısa süreli ağrıyor.adet ağrısı gibi. Sizce korkulacak bir şey var mı ,sizde de oluyor muydu? Bu arada 3 gün önce beta hcg 1080 di adetimi 3 gün geçmişti.
Gayet normal o ağrılar bebek büyüyor büyüdükçe baskı yapıyor . bende 7 hagtalığım dün Dr a gittim merak etme o hep olacak dedi doğuma kadar yaşanan bi olay bebek çok hızlı büyüyor rahim genişliyor tabi dedi . beta HCG nde yükselmiş ikiz mi ne :)

Gayet normal o ağrılar bebek büyüyor büyüdükçe baskı yapıyor . bende 7 hagtalığım dün Dr a gittim merak etme o hep olacak dedi doğuma kadar yaşanan bi olay bebek çok hızlı büyüyor rahim genişliyor tabi dedi . beta HCG nde yükselmiş ikiz mi ne :)
Evet normalmiş az araştırdım da :) salı günü tek kese gördük valla ikiz de severiö ama olmadı

Evet normalmiş az araştırdım da :) salı günü tek kese gördük valla ikiz de severim ama olmadı
İkize bakmak çok zor ama bende ikiz olsun diye istedim bi yandan tek seferde kurtulurum diye düşündüm :) allah var olanı hayırlı kılsın sağlıcakla gelsinler inş

X