Belde ve sol kasıkta ağrı ???

Arkadaşlar yarın zaten doktora gitcem ama sizin de tecrübelerinizi dinlemek istedim. 5 haftalık gebeyim ve 4 gündür sol kasığımda baskı,ara ara batma hissediyorum.Ara ara da belim kısa süreli ağrıyor.adet ağrısı gibi. Sizce korkulacak bir şey var mı ,sizde de oluyor muydu? Bu arada 3 gün önce beta hcg 1080 di adetimi 3 gün geçmişti.
Normal canim korkma

Geçtiğimiz aralık ayında 40+6günlük bebeğimi doğum beklerken kalbi durdu kaybettim bu sefer çok tedirginim genetik testler yapıldı eşimle bana çok şükür bi sıkıntı çıkmadı yarın dr a gideceğim dua edin bana

Hala.devam.ediyo azda olsa ama gitmedm bi yakinm.kadin dogum ona sordum bebek kendine yer aciyo bu normal.ddi bana guven ddi ama korkuyormda kararszmm
canım bende öyleydim ama geçti akıntılarım çok şükür şuan 8 haftalık gebeyim birden bulantılarım kesildi benide o çok korkutuyo kalbi mi durdu acaba diye allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah kuzularımızı bize bağışlasın

canım bende öyleydim ama geçti akıntılarım çok şükür şuan 8 haftalık gebeyim birden bulantılarım kesildi benide o çok korkutuyo kalbi mi durdu acaba diye allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah kuzularımızı bize bağışlasın
Cok sukur rabbim saglikli kucagmiza almayi nasip etsin insallhh kirmizi olmadigi surece sorun yokmus galiba ama iste endiseleniyor insan

10 gün sonraya çağırdı beni. Bebek hemen kesenin içinde mi oluyor niye sadece kese boyutunu dedi bana
İlk 4 hafta da bebişler kese içinde oluyor çünkü kesenden çıkmıyor yani suan sende çook şükür dış gebelik gibi bir sey yok bebeğin var orda yani korkma 10 gün sonra çağırmasının sebebi de kalp dinleyecek kalbinin atışını duyacaksın tabi bu süreçte kasık agrıs oluyor kUzum kalp duyduktan sonra sana kan idrar testi tekrar yapacaklar ondan sonra sonuça göre ilaç verecek folikasit verdi mi 11 haftaya kadar bekliycez iki test yapacak şimdi bende onu bekliyorum rabbim kucağımıza aldırmayı nasip etsin :anne::anneadayı:

İlk 4 hafta da bebişler kese içinde oluyor çünkü kesenden çıkmıyor yani suan sende çook şükür dış gebelik gibi bir sey yok bebeğin var orda yani korkma 10 gün sonra çağırmasının sebebi de kalp dinleyecek kalbinin atışını duyacaksın tabi bu süreçte kasık agrıs oluyor kUzum kalp duyduktan sonra sana kan idrar testi tekrar yapacaklar ondan sonra sonuça göre ilaç verecek folikasit verdi mi 11 haftaya kadar bekliycez iki test yapacak şimdi bende onu bekliyorum rabbim kucağımıza aldırmayı nasip etsin :anne::anneadayı:
Yani kesenin boyutunu söyledi ama bebek şu kadar boyda demedi ve bana bi kağıt verdi orda bir sürü test var aile hekimliğinde yaptır gelince getir dedi. İnş kalbini de duysam yavrumun rahatlıycam artık ☺️☺️ Allah hepimize hayırlısı ile bağışlasın

Geçtiğimiz aralık ayında 40+6günlük bebeğimi doğum beklerken kalbi durdu kaybettim bu sefer çok tedirginim genetik testler yapıldı eşimle bana çok şükür bi sıkıntı çıkmadı yarın dr a gideceğim dua edin bana
Niye durdu ki Allah korusun inş bunu sağlıcakla kucağına alırsın. Bence iyi yükselmiş. 48 saatte 2 kat artması normal hatta en az yüzde 60 artmalıymış ni yerde okudum.

X