Belde ve sol kasıkta ağrı ???

Kız sende benim gibisin bacıımmmm kese gözükmüş ne dış gebeliği alttan mı baktı rahimden

Dayanılamayacak derecede ağrın yoksa, bahsettiğin ağrılar normal canım.
Benim de oluyor ara ara belimde ve kasığmda ağrı.
Doktora sordum, Bebiş yerleşmeye çalıştığı için olması normalmiş.
Yarın muayeneye gidicem bakalım, kese görünecek mi? :KK48:

Bak şimdi bende senin gibiyim sen de benim gibi degerle öğrenmişsin bak benim kan değerim 856 idi bir gün sonra gittim 1250 olmuş zaten artıyor ya dış gebelik öyle olmuyor yani bir anda acayip yıkseliyor yada bir anda düşüyor Muş ben internetten okudum birde keseni doktor görmüş senin hani kese oluşmuş demiş büyük bir ihtimal senin de kan değerin Maşallah iyi birde iki günde bir değer yükseltiyor ama keseyi gördükten sonra bir daha test yapmıyorlar 5 haftalık gebelikte benim sağ kaşığım çook agrıyor du hala öyle belimde agrı var olsun elleme olmaması tuaf Allah’a sığınalım kUzum bak ben 6+3 de kalp gösterdiler bak atıyor diye test yaptılar bir daha 6 Kasım’a kadar gitmeyeceğim o yüzden merak etme sana tavsiyem 41 Yasin oku hatim yap namaz kıl ben o sayede kuruntularımı yenmeye çalışıyorum yattıktan sonra kasık agrın geçiyor sa sıkıntı Yok kUzum kanama pembe leke kahverengi leke bir pet doldurmuyorsa sıkıntı Yok kUzum ama bir damla kan da görsen koş hastaneye bana doktor öyle dedi

Bak şimdi bende senin gibiyim sen de benim gibi degerle öğrenmişsin bak benim kan değerim 856 idi bir gün sonra gittim 1250 olmuş zaten artıyor ya dış gebelik öyle olmuyor yani bir anda acayip yıkseliyor yada bir anda düşüyor Muş ben internetten okudum birde keseni doktor görmüş senin hani kese oluşmuş demiş büyük bir ihtimal senin de kan değerin Maşallah iyi birde iki günde bir değer yükseltiyor ama keseyi gördükten sonra bir daha test yapmıyorlar 5 haftalık gebelikte benim sağ kaşığım çook agrıyor du hala öyle belimde agrı var olsun elleme olmaması tuaf Allah’a sığınalım kUzum bak ben 6+3 de kalp gösterdiler bak atıyor diye test yaptılar bir daha 6 Kasım’a kadar gitmeyeceğim o yüzden merak etme sana tavsiyem 41 Yasin oku hatim yap namaz kıl ben o sayede kuruntularımı yenmeye çalışıyorum yattıktan sonra kasık agrın geçiyor sa sıkıntı Yok kUzum kanama pembe leke kahverengi leke bir pet doldurmuyorsa sıkıntı Yok kUzum ama bir damla kan da görsen koş hastaneye bana doktor öyle dedi
Şimdi doktordan geldim kese göründü 7mm imiş ve ağrıların da normal dedi zaten progestan vermişti önlem olsun diye. Çok heycanlı ya çok şükür söylediklerinin hepsinde de haklısın kuzum dua edelim kendimize ve birbirimize ♥️

Dayanılamayacak derecede ağrın yoksa, bahsettiğin ağrılar normal canım.
Benim de oluyor ara ara belimde ve kasığmda ağrı.
Doktora sordum, Bebiş yerleşmeye çalıştığı için olması normalmiş.
Yarın muayeneye gidicem bakalım, kese görünecek mi? :KK48:
Aynen çalışıyorum ben fazla ayakta kalınca oluyor geçiyor sonra ara ara oluyor yani

Aynen çalışıyorum ben fazla ayakta kalınca oluyor geçiyor sonra ara ara oluyor yani
Keseyi görmene çok sevindim ☺️
Çalışan anne olunca mecbur oluyor ağtılar sızılar ☺️ Önemli olan bebişlerimizin sağlığı, bırakalım da rahat rahat yerleşsinler ☺️

Keseyi görmene çok sevindim ☺️
Çalışan anne olunca mecbur oluyor ağtılar sızılar ☺️ Önemli olan bebişlerimizin sağlığı, bırakalım da rahat rahat yerleşsinler ☺️
Aynen öyle hayırlı sağlıklı olsun da ♥️

Yeni olmasına rağmen 7 mm olması çok iyi benim 6+3 hafta da 5 mm di şuan kaç bilmiyorum kafam çok karıştı benim suan normal de 7+1 di ultrasyonda 6+3 çıktı oda 5 cm dediler senin 4 hafta da 7 acaba küçük mü ya 0.7 olmasın o sen eminmişim 7mm olduğuna

Yeni olmasına rağmen 7 mm olması çok iyi benim 6+3 hafta da 5 mm di şuan kaç bilmiyorum kafam çok karıştı benim suan normal de 7+1 di ultrasyonda 6+3 çıktı oda 5 cm dediler senin 4 hafta da 7 acaba küçük mü ya 0.7 olmasın o sen eminmişim 7mm olduğuna
Bilmiyorum karıştırmış olabilr miyim ama kişiye göre farklılık gösteriyor. Benim son adet tarihime göre 5 haftalık ama 4 gibi dedi bana. Yaklaşık 7mm dedi sanırım ama bence canını sıkma çünkü kişiden kişiye değişiyor böyle şeyler onu öğrendim.benim de beta hcg millete göre ortalama

Yani benimki büyük mü yoksa küçük mü

Ya bak senin eğer 4 haftaysa 0.70mm olabilir mi işte kUzum ağlıyorum küçük mü diye artık

Eklentiler

• A770D0E9-753F-4E43-BB4A-699BE64A17C9.png
    A770D0E9-753F-4E43-BB4A-699BE64A17C9.png
    203,8 KB · Görüntüleme: 55
X