Belde ve sol kasıkta ağrı ???

minnosu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
4.715
3.470
Arkadaşlar yarın zaten doktora gitcem ama sizin de tecrübelerinizi dinlemek istedim. 5 haftalık gebeyim ve 4 gündür sol kasığımda baskı,ara ara batma hissediyorum.Ara ara da belim kısa süreli ağrıyor.adet ağrısı gibi. Sizce korkulacak bir şey var mı ,sizde de oluyor muydu? Bu arada 3 gün önce beta hcg 1080 di adetimi 3 gün geçmişti.

Rahim genişledikçe ağrı ve batma hissi oluyor tatlım endişelenecek birşey yok :)

Hamileyken bende ve buradaki pek cok arkadasta olurdu o agrilar merak etmeyin normal. Hatta hamilelik boyunca ara ara boyle agrilar hissedeceksiniz.

Bu sancilarinizin miktarını.kendinizce ölçün . Doktoe hersey normal derse. Kendi kendinize diyeceksiniz ki bu kadar agri normalmis. Fazlasi olursa korkarsiniz.

Kendinizi oturup dinlemeyin kizlar yoksa cok kafaya takiyor insan.

Hiiiç korkma benim de öyle oluyor tek taraflı agrı bebek oraya yerleşiyor diyorlar bel ağrısı da yapıyor benimde öyle dogru merak etme bir şey olmaz

Hamileyken bende ve buradaki pek cok arkadasta olurdu o agrilar merak etmeyin normal. Hatta hamilelik boyunca ara ara boyle agrilar hissedeceksiniz.

Bu sancilarinizin miktarını.kendinizce ölçün . Doktoe hersey normal derse. Kendi kendinize diyeceksiniz ki bu kadar agri normalmis. Fazlasi olursa korkarsiniz.

Kendinizi oturup dinlemeyin kizlar yoksa cok kafaya takiyor insan.
Hiiiç korkma benim de öyle oluyor tek taraflı agrı bebek oraya yerleşiyor diyorlar bel ağrısı da yapıyor benimde öyle dogru merak etme bir şey olmaz
Çok saolun kızlar içimi rahatlattınız . Peki ayın 5inde beta hcg baktırdım 1080 di,ayın 9 unda baktırdım 5000 olmuş. Sizce artış normal mi iyi mi ?

Çok iyi bence benim kinden yüksek masallah bak benim 8 hafta ama her şey geliyor önce dış gebelik geliyordu şimdi kalp durdu mu diyorum

X