Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Bnmde 2 düşüğüm var pıhtılaşma çıktı kanda hem ondan hem de yumurta kaliteli olsun diye verdi canım
Benim 1 tane kürtaj ım oldu 6 haftalık iken kalp atışı durduğu ve 8 hafta zehirlenme başladı alındı ve 2 yıldır korunmasız istiyoruz ama nasip olmuyor

Benim 1 tane kürtaj ım oldu 6 haftalık iken kalp atışı durduğu ve 8 hafta zehirlenme başladı alındı ve 2 yıldır korunmasız istiyoruz ama nasip olmuyor
Kan pıhtılaşması testini mutlaka yaptır canım iyi bi doktora gözük yumurta çatlaması için fln iğne yapıyorlar muhtemelen pıhtılaşma var sende de gebelik zehirlenmesi ve kalp atışının durması bu sebepten olabilir ama 1 düşüpüm var diye ihmal etme ben ihmal ettim 2 de düşük oldu sonra araştırdım

Fakülte ve özel doktora gittim ancak 1.düşükte kan pıhtısı test yapmadıkleını tekrarlayan düşüklerde inceleme yapıldığını söylediler.

Gebelik zehirlenmesi bebek 2 hafta ölü olarak rahimde durduğu ve için halsizlik aşırı mide bulantısı baş dönmesi bayılma ile gdince fark edildi.

Gebelik zehirlenmesi bebek 2 hafta ölü olarak rahimde durduğu ve için halsizlik aşırı mide bulantısı baş dönmesi bayılma ile gdince fark edildi.
Bnde öyle oldum cnm gidiyordum az daha ama bnm inadımdan oldu aman bebek oluşur dedim bekledim bekledim çok kanamam oldu çok zor şeyler ama sabır işte bnm arkadaşın 4 yıl olmadı sonra tüp bebekle bi çocuğu oldu tatlı mı tatlı cefa olmadan sefa olmuyor demek ki Rabbim hayırlısını versin

Bende aynı şeyi söyledim illa 1 den fazla acımı yaşamamız lazım die ama prosodür dediler. Özelde yapmadı.
Dediğim gibi coraspin i bu Dr gebelikten önce başlatıyorum sağlıklı yumurta olması için kan akışı olması lazım b12 de başla benexol bi de d vitamini bunları kullan şimdiden

Aynen benim kuzenim 7 yıl evlilik tarihlerini gün öğrendi hamile olduğunu ki doktor artık ümt vermiyordu. Ama 2 yaşında oğlu var Allah bağışlasın.

Dediğim gibi coraspin i bu Dr gebelikten önce başlatıyorum sağlıklı yumurta olması için kan akışı olması lazım b12 de başla benexol bi de d vitamini bunları kullan şimdiden
B12 çocukluktan beri düşüktür benim. Dahaliye ye pötesi günü gideceğim hepsini baktırmak için

Bana doktor polikistover olduğum için gebelik olmuyor. Yumurta büyütüp çatlamıyır die ek olarak verdi.
Sana neden tavsiye edildi canım
Merhaba canım bendede polikistlik over var ama aynı zamanda doktorum dediki herkes polikistlik over çocuğa engel sanıyor ama değil sadece çocuk olmasını erteliyor kesinlikle olmuyor diye birşey yok dedi kuzum biz biraz daha yumurta büyütücü çatlatma gibi bi süreçten geçmemiz oda olmazsa aşılama olması gerekiyor tabi başka sorunlarımız yoksa

Allah isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin.. benimde bugun 9. Günüm adet günümede 9 gün kaldı çok merak ediyorum bi kaç belirtim var ama ümitlenmek istemiyorum ilk klomen kullanışım inşallah ilkide tutar

Aynen benim doktorda aynı açıklamayı yaptı. Düzensiz yumurtlama oluyor oda zaman sadece.

İnşallah güzel haberler veirrsin
Bana femara verdi kullandım 5 gün sonra 1 yumurta çatladı ama olmadı pötrsi kontrol de de geçici sivilce gibi kistler oluştu dedi ve ilaç vermedi ilaç o kistleri büyütüyor dedi doğal yolla bu ay deneyin dedi ve prowomen i kullan dedi.

Prowomen ne? Ben bilmiyorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…