Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Arslan5858 canm ben dün adet oldm çok şükür sende ne var ne yok
Başka bir doktora gittim bu 3. Üniversitede hoca femara değilde klomen verdi sadece 5 gün kullan dedi d vitaminim çok düşükmüş onu yazdı multivitamin verdi bürsürü folbiol alma artık diafor kullan dedi ve sen de pıhtılaşma yok dedi şimdi ben kime güveneceğimi şaşırdım

S vitamini eksikliği gebeliği engelliyor canm bilgin olsn. Pıhtılaşma benimde şuan yok gebelikte oluşuyormş benim seninde öyledir belki canm. Gebelik olunca tekrar gidersin Bi Dr a. Benimde bugün hormon testi yaptı Dr ne zaman çıkacak bilmiyorum sen biliyo musun

Canım ben de hormon verdim sabah hepsi öğleden sonra çıktı normal çok şükür prolaktin 36 çıktı çok ciddi oranda yüksek değil ilaca gerek yok dedi geçen ay dostinex kullanmıştım bir tane seninki de çıkmıştır bence barkod no varsa bakabilirsin netten

D vitamini eksikliğine ilk defa bakıldı bilmiyordum canım hamileliğe engel olduğunu

Başka bişeye bakıldı mı canm senin Bi tek prolaktin mi. Benim hala çıkmamış

canım kusura bakma lütfen yeni gördüm normal gözüküyor her şeyin prolaktin çok çok iyi
Fsh lle lh tam tersi olması gerekiyomuş canm yani yüksek olan düşük düşük olan yüksek olmalıymış. Yumurtlama olmuyomş ondan kalitesiz yumurtalar oluyomş Bi sürü küçük küçük Yumurta oluyomş ama Yumurta grlişemeyip kist oluyomş o sebeple adet gecikmesi oluyomş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…