Bekarlar Topiğiii <3 :D

Çok memnun oldum Nicomedia'cım. Sen daha güççükmüşsün canım Sakın çok bekarım filan deme
7 göbek Kocaeliliyiz koptum valla. Ben de 7 göbek Karadenuz uşağuyum, amma laz olamadım henüz

Her duyanın daha küçükmüşsün lafına da ayrı uyuz oluyorum
Küçüğüm evet. Genç olmak iyidir
Bekarım ama ilişkim var Karadeniz kızlarını severim ben

bende kıyamıyorum ama inanmıyo sevdiceğimin olmadığına
Evet şehir olarak yakınızz , belki birgün tıklatırım kapını

Mrb bende 28 yaşındayım gerçi 29 adoğru koşar adım gidiyorum biri durdursun şu zamanı yaa off of yaşlanıyorum işsizim bir sevgilim bilem yok

Hangi bölümden girdin mesela?tavsiye eder misin

Eğer ingilizceye merakın varsa ve rehberliği cidden istiyorsan girebilirsin. Ben YGS-3 yani sözelden girdim ama LYS-5 yani dil bölümünden de alıyor İş tamamen ingilizcede bitiyor

Son düzenleyen: Moderatör:

oy maşallah o size dirensin aynen diyeni aldırma

nerden mezunsunuz acaba?

Selçuk mezunuyum canım, meslektaş mıyız yoksa

valla baş yakmadan bilemzsin.ama iyi seç bak bu kurbağa kaç kere öpülmüş hea bide denenmişi deneme

Heh tam onu diycektim ben de,
Burdakileri başkaları denemiş annem Posası kalmış bunların.
Ben ofiste çok gaza gelmeyim en iyisi, fakültede aramaya devam

Aslında bi tane denenmemiş var ama, pek miskin o da
Neyse ben bi gazeteye filan ilan veriyim bari olmayacak böyle

Eğer ingilizceye merakın varsa ve rehberliği cidden istiyorsan girebilirsin. Ben YGS-3 yani sözelden girdim ama LYS-5 yani dil bölümünden de alıyor İş tamamen ingilizcede bitiyor

İngilizceye bayılırım sene kaybım olsun istemediğimden ban auygun bölümleri araştırıyprum,kaç puanla gittin?

ofis içi tehlike arzedebilir bence takıldığın yerleri değiştir. sosyal olarak:26:

ah nerde ben en genç olanınızım

çalıştığım hastanede çok iyi anlaştığım bir doktor var ama ikimizde hiç o gözle bakmadık birbirimize oda çok bekar ve beceriksiz bende
Geçen gün diğer arkadaşlar tarafından şakayla karışık yakıştırıldık
Çok utandık Ama ikimizde refleks olarak bakıp baştan aşağı süzdük birbirimizi
Ben içimden olabilir ama hafif kelsin be balımm dedim aceba o bana ne kulp taktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…