Bekarlar Topiğiii <3 :D

tam depresyona girmelik uyku haplarını içip uyumalık bir hava
hoş uyku hapına gerek yok olduğum yerde uyuyorum ben

Aynen öyle durduk yere sıkılıyorum hayatım berbatmış gibi tek çareyi de uykuda buluyorum olcak iş değil Çözüm önerisi olanlara açığım Kullandığın ilaç var mı ki?

çok güzel çok bekar çok beceriksiziz bizzz

Hahahahaha hakkaten bi de becereksiziz dimi
Geçen hafta annem bana bi fırça bi fırça hiç sormayın. Yaşıtlarının çocuğu sünnet oldu diyor Benimki de sünnetsiz oluversin anne dedim
Hem daha yüksek lisans doktora filan gibi bahaneler üretiyordum ki,
Beceremiyorum deme de eğitimim bitmedi de sen hala diyor

yok yok vardır mutlaka. aç gözünü kulağını 4,8,10

Hehehehe, ofisteyim şuan Dorugunannesi, bak yakma burdakilerin başını

Aynen öyle durduk yere sıkılıyorum hayatım berbatmış gibi tek çareyi de uykuda buluyorum olcak iş değil Çözüm önerisi olanlara açığım Kullandığın ilaç var mı ki?

ne tesadüff kendimi ot gibi hissediyorum
uyu uyan çalış geri uyu geri uyan..
Bundan 2 yıl öncesi ağır depresyon ilacı kullanıp kendimden geçmiştim ama tövbeliyim kullanmıyorum
3 ay önceside uylu problemlerim olduğu için eczaneden bitkisel bi ilaç almıştım doktor tavsiyesiyle ama alkol gibiydi içtikçe içesim geliyodu ama uykum gelmiyodu onuda bıraktım

İdare ediyoruz canım ne olsun
Tanıtır mısın kendini

Tabiii ki de;

Yaş 27, yok yok 28 oldum yaa
Konya'da yaşıyorum, ailem Karadeniz'in bi ilinde yaşıyor.
İletişim Fak. mezunuyum. Yüksek lisans, kpss filan uğraşıyorum işte
Doğal görünümlü çakma sarışınım

Ama hep ben tanıtıyorum kendimi, siz de tanıtır mısısnız

kaç yaşındasın ?
benim annemde sevdiceğim olduğunu onu beklediğimi falan düşünüyor o yüzden evlilik konusunu hiç açmıyor muşum zamanı geldiğinde sevdiceğimi alıp annemle tanıştıracakmışım
Ahh anneciimm onu bazen çok umutlandırıyorum

enee biz seninle çok yakınmışızz

Beni burada takılanlar biliyor ama anlatayım bende tabiki.
Yaş 19. 20den hallice yakında 20yim
İzmitliyim. Üniversite 1 okuyorum. Turizm Rehberliği.
7 göbek kocaeliliyiz Saygılar

Çalışmak derken?kaç yaşındasın? Ben de bir ara kullanıyordum ama sürekli uyuyordum yani bundan daha fazla uyuyabiliyordum ve mbaş dönmesi gibi yan etkileri de geçmeyince ben de bıraktım şuan uyuyabiliyorsunuz o zaman?

turizm rehberliğim mi okuyordun bunu kaçırmışım beni biraz aydınlatabilir misin :26:

nerden mezunsunuz acaba?

valla baş yakmadan bilemzsin.ama iyi seç bak bu kurbağa kaç kere öpülmüş hea bide denenmişi deneme

Aaaah kuzum, kıyamam annene. Neyse varsın öyle mutlu olsun o da. Ama önce bi sevdicek bulmamız lazım dimi

enee biz seninle çok yakınmışızz

Ciddi mi, şehir olarak mı canım?

Çok memnun oldum Nicomedia'cım. Sen daha güççükmüşsün canım Sakın çok bekarım filan deme
7 göbek Kocaeliliyiz koptum valla. Ben de 7 göbek Karadenuz uşağuyum, amma laz olamadım henüz

ay sonra 23 oluyorum inşallah
Tıbbi sekreterim , bende sürekli uyuduğum ve kilo aldığım için bıraktım ilaçları.
Uyku düzenim yaptığım işten dolayı düzene girmedi , 24 saat geceli gündüzlü çalışıyorum.
Ertesi gün gün boyu uyuyorum geceleri uyku yok
Artık düzene girsin gibi bir isteğimde yok açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…