Bekarlar Topiğiii <3 :D

Her duyanın daha küçükmüşsün lafına da ayrı uyuz oluyorum :KK60:
Küçüğüm evet. Genç olmak iyidir :KK16::KK16::KK16: :KK1:
Bekarım ama ilişkim var :KK23: Karadeniz kızlarını severim ben :KK53:

Ayy maşallah canım, tebrikler.
Takılıyorum tatlım, kısmet yaşta değil baştaymış :KK52:
Ebeet, sen de Karadenizli sayılırsın. Kan çeker :KK34:

bende kıyamıyorum ama inanmıyo sevdiceğimin olmadığına :KK24:
Evet şehir olarak yakınızz , belki birgün tıklatırım kapını :KK53:

Aaaa çok sevindim valla, gel kuzum gel. Evim de müsait, misafir ederim. Gezdiririm Konya'da :KK34:
Sen nerdesin bu arada, istersen özelden yazabilirsin.

Bu arada nickindeki 55 de yakın geldi :KK16:

Mrb bende 28 yaşındayım gerçi 29 adoğru koşar adım gidiyorum:KK1: biri durdursun şu zamanı yaa off of yaşlanıyorum işsizim bir sevgilim bilem yok :KK43::KK43:

Vallahi keşke öyle bi şansımız olsaydı. Dur kuzum dur, 29 filan deme. Daha 28 i kabul edemedi benim psikolojim.:KK52:

ofis içi tehlike arzedebilir:KK1: bence takıldığın yerleri değiştir. sosyal olarak:26:

Evet ofisi sildik zaten canım, heee valla hiç sorma. Sanal ortamda da gerçek hayatta da atraksiyon yapıyorum ama azcık ketumum galiba :KK52:

Şekerler ben yemeğe çıkıyorum, 1 buçuk saate burdayım.
Hepiniz öperim :KK16:

Teşekkür ederim canım :nazar::nazar::nazar: Maşallah diyin ki nazar değmesin :KK16::KK16::KK16:

Herkesin hakkında hayırlısı olsun :KK17:

Aaaa çok sevindim valla, gel kuzum gel. Evim de müsait, misafir ederim. Gezdiririm Konya'da :KK34:

Vallahi keşke öyle bi şansımız olsaydı. Dur kuzum dur, 29 filan deme. Daha 28 i kabul edemedi benim psikolojim.:KK52:

Evet ofisi sildik zaten canım, heee valla hiç sorma. Sanal ortamda da gerçek hayatta da atraksiyon yapıyorum ama azcık ketumum galiba :KK52:

gözünü aç kız:KK1::KK1::KK1::KK1:

yakında olabilir :KK55::KK55:
Ben özelden yazayım hangi şehirde olduğumu canım :KK19:

Guness :
Ah ah bende kabul edemiyorum valla hele bide benim yaşıtlarımın evli mutlu çocuklu olmalarını hiç kabul edemiyorum :KK43::KK43: depresyona giriyorum galiba

O kadar yazdim 15 karakter olmamış dedi sayfa yaa hata oldu herhalde o yuzden alıntısız yazdım

Guness :
Ah ah bende kabul edemiyorum valla hele bide benim yaşıtlarımın evli mutlu çocuklu olmalarını hiç kabul edemiyorum :KK43::KK43: depresyona giriyorum galiba

O kadar yazdim 15 karakter olmamış dedi sayfa yaa hata oldu herhalde o yuzden alıntısız yazdım

ben arkadaşlarımın düğünlerinde kendime nöbet yazdırıp düğüne gitmiyorum :KK52: (çok yakın değilse tabi)

X