Bekarlar Topiğiii <3 :D

1,57 boy cnmm
Bursa
bende 21 yaşındayımm spora gidiyorum ama tık yok içe kapanğm ben
bende okuyrm üniversiteyi kazanırsam başka mesleğe geçiş yapcammm :126:

:26: amma bekar varmış. bizde bekarken böylemiydik arkadaşın biri çok fazla bekarım yazmış kopdum walla
bende bekarım hemde tam bekar sevdicek bile yok

kızlar sizde iş yok ozmn ya çok çirkinsiniz yada beceriksiz yahu bu devirde sevgili bulmakdan kolayımı var..

kızlar sizde iş yok ozmn ya çok çirkinsiniz yada beceriksiz yahu bu devirde sevgili bulmakdan kolayımı var..

güzellik dersen var
iş dersen var
ama eş dersen yok..
Artık bende bir problem olduğunu düşünüyorum
Görğştüğüm biri var ama ümitli değilim kesin yine ya o bana aşık olamıcak yada ben ona

Allah kolaylık versin canım.
Ben de spor kurs ne varsa gidiyorum ama; bissürü ağzı açık çoluk çocuk var anacım etrafta. Yokki şöyle akıllı uslu bişi
2-3 gündür bi Egm personeliyle görüşüyordum telde, arkadaşların ısrarı üzerine. Anaaam ruhumu sıktı valla çocuk, yaşıtız ama çocuk gibi saçma sapan şeylere takılıyor. Olgunlaşamamış ne yazikki iş yerinde ufak bi aksilik olsa ki gerçekten ufak aksilikler yaşıyor, Allahım çocuğun dünyası yıkılıyor. Hayata küsüyor, böyle ölsem mi filan modunda. Yol verdim gitti vallahi, çocuk mu avutcam dedim. (Yaşıtız )

Ne düşünüyosun eğitimle ilgili bu arada Damlacım?

günaydııınnn

Günaydın canım,

Allah iyiliğini versin bakşimdi yaşınıdamı bilmiosun :))) fena halde bekarlık çokfenadır Allah sabır versin kuzum :)))
Hehehehehe
Psikolojik olarak 28 i kabul edemedim daha kuzum Az önce acı gerçeği hesap makinesi söyledi. Çok darıldım bildiğin gibi degil

Ah kuzum sevgili çok da, adam yok valla yaa. Salak saçma bi ton insan kalmış, iyileri kapmışlar :) Hakkımı yiyenin gözü çıksın inşallah

sabah sabah bu enerjiyi nerden buldunuz anacım benim hala tek gözüm kapalıı :89:

Öğle oldu şeker, senin diğer göz gölgede kalmıştır kesin 1:

sana tavsiye çok seven sen olma beceriksizlik kalan tek seçenek ozmn.

çok sevmek istiyorum ama güvenip sevemiyorum .
Şöyleki uzun bir ilişkim yoktan sebeplerden bitti çok yıpranan çok üzülen ve çok seven tarf oldum.
1 buçuk yıl oldu ama hala birine güvenemiyorum korkuyorum..

Yalnız değilim desene,
Kesin bende de var bi problem

Yağmurlu bir İzmit sabahından Günaydın

Günaydın canım,

sana tavsiye çok seven sen olma beceriksizlik kalan tek seçenek ozmn.

Hahahaha,
Hem çok bekarım, hem çok beceriksizim yaa

yok anacım çok erken uyandım onca yol çekip hastaneye gittim doktorum izinliymiş
onca yolu tekrar geldim uykuluyum hala

yok yok vardır mutlaka. aç gözünü kulağını 4,8,10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…