Bekarlar Topiğiii <3 :D

Her duyanın daha küçükmüşsün lafına da ayrı uyuz oluyorum
Küçüğüm evet. Genç olmak iyidir
Bekarım ama ilişkim var Karadeniz kızlarını severim ben

Ayy maşallah canım, tebrikler.
Takılıyorum tatlım, kısmet yaşta değil baştaymış
Ebeet, sen de Karadenizli sayılırsın. Kan çeker

bende kıyamıyorum ama inanmıyo sevdiceğimin olmadığına
Evet şehir olarak yakınızz , belki birgün tıklatırım kapını

Aaaa çok sevindim valla, gel kuzum gel. Evim de müsait, misafir ederim. Gezdiririm Konya'da
Sen nerdesin bu arada, istersen özelden yazabilirsin.

Bu arada nickindeki 55 de yakın geldi

Mrb bende 28 yaşındayım gerçi 29 adoğru koşar adım gidiyorum biri durdursun şu zamanı yaa off of yaşlanıyorum işsizim bir sevgilim bilem yok

Vallahi keşke öyle bi şansımız olsaydı. Dur kuzum dur, 29 filan deme. Daha 28 i kabul edemedi benim psikolojim.

ofis içi tehlike arzedebilir bence takıldığın yerleri değiştir. sosyal olarak:26:

Evet ofisi sildik zaten canım, heee valla hiç sorma. Sanal ortamda da gerçek hayatta da atraksiyon yapıyorum ama azcık ketumum galiba

Şekerler ben yemeğe çıkıyorum, 1 buçuk saate burdayım.
Hepiniz öperim

Ayy maşallah canım, tebrikler.
Takılıyorum tatlım, kısmet yaşta değil baştaymış
Ebeet, sen de Karadenizli sayılırsın. Kan çeker

Teşekkür ederim canım Maşallah diyin ki nazar değmesin

Herkesin hakkında hayırlısı olsun

gözünü aç kız

yakında olabilir
Ben özelden yazayım hangi şehirde olduğumu canım

Guness :
Ah ah bende kabul edemiyorum valla hele bide benim yaşıtlarımın evli mutlu çocuklu olmalarını hiç kabul edemiyorum depresyona giriyorum galiba

O kadar yazdim 15 karakter olmamış dedi sayfa yaa hata oldu herhalde o yuzden alıntısız yazdım

ben arkadaşlarımın düğünlerinde kendime nöbet yazdırıp düğüne gitmiyorum (çok yakın değilse tabi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…