Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

bişi dicem durup dururken neden şu ilk gece , kızlık zarı falan konuşulur? yok esnekmi yok darmi falan. . Ayrıca kendinizden eminseniz ne diye bu konuyu açar birde trip atarsınız? ?

Merhaba,

Yorumunuzu okuyunca sormak istedim, farz edelim ki konusmadilar bu mevzulari, evlendiler ve kan gelmedi, damat bey gelin hanimi teste soktugu zaman daha onur kirici olmaz mi? Ustelik evliler ve hemen ayrilamaz, simdi boyle bir teste girip ciktiktan sonra o evde yasanacak huzursuzluklar ve guvensizlikler, sogumalar vb problemler her iki kisiye hayati cehenneme cevirtmez mi? Bu yuzden konusmak ve evlenmeden once nasil bir dusuncede ve zihniyette oldugunu bilmek yanlis midir?

Yanlis anlasilma olmasin, ben bir kadini asla bekaretiyle olcmem, olcturtmem, sadece 24 yasinda bir genc kizim ve esler arasindaki bu tarz konularda acik olunup olunmamasi gerektigi hakkinda bilgi edinmis oluyorum, ogrenmek istiyorum

Bu konuda size katılıyorum. Biz de ay hadi şu konuyu konuşalım diye başlamadık ki işe. Bir şekilde açıldı konu (keşke daha önce açılsaymış) ben de sordum. Soru tarzı asla bana göre değil ama sordum işte. Her işte bir hayır var derler cidden doğruymuş...

Bana da bu konusulur mu diyenler sacma geliyor
Herhaldeki konusulur, karsindakinin ne oldugunu baska sekilde anlayamiyorsun ne olursa olsun
Hele ilk gecenin konusulmasina sasiranlar var bilmiyorum ben ve benim cevremdekiler mi garip kimse konusmuyor mu yani yaklasan ilk gecesi hakkinda

böyle luzumsuz konuları açmak çok saçma bence...

Kendisi hiç yapmamıştır kesin
Ya böyle mağarada yaşayan tipleri nereden buluyorsunuz?
At gitsin çöpe o adamı.

Iyi ki!!! Verilmis sadakaniz varmis. Lutfen uzulmeyin, iyi tarafindan bakin, evlenip daha sonra ayrilmis olsaydiniz cok daha buyuk yaralar alabilirdiniz, hem maddi hem de manevi acidan. Ki maneviyat her zaman daha cok aci verir aslinda...

alnım aksa her teste girerim...
O teste girerken gururunuz incinmeyecek mi hanımefendi? Testten alnınızın akıyla çıktığınızda kocanız size madalya falan mı takacak bu nasıl bir düşünce üstelik kadınsınız kendinizi bu kadar düşürmemelisiniz. Biz zardan ibaret varlıklar değiliz

örf ve adetlerimizde o zar önemli canım...o zaman zara önem vermeyen birini bul kendine.

Bende size katiliyorum, esler arasinda bunlar konusulmali, ha konusuldugunda suphe duyulmamali bence "Bana bekaret muhabbeti aciyor, acaba degil mi?" Gibi birsey dusundurtmek amaciyla degil, sadece karsi cinsin dusuncelerini ogrenmek ve ona gore yol almak, yapacagi yoruma gore zaten az cok gelecekte neler yasayabileceginizi anlayabiliyorsunuz, kor kutuk asik degilseniz, bana flort degil ama ozellikle nisan zamaninda erkekler evliligin fragmanini izletiyor gibime geliyor, iyi ve ya kotu, hic fark etmez. Mesela bu kadin arkadasimizin o adamla evlendigini hayal etsek, olacaklari az cok biz bile gorebiliyoruz degil mi?

Bu arada mesajimi alintilayip dusuncelerinizi de paylastiginiz icin tesekkurler

Şimdi bu mühendis bey e bir hesap yapalım. Türkiye de, her bekar erkek 2 bekar kız ile birlikte olsa nüfusta kadın sayımız erkek sayısına hemen hemen eşit ( kadınlar 0.05 oranında az) olduğuna göre kendisine bakire kız düşme olasılığı ne olur. Biz yapalım ama bakire ile evlenelim düşüncesi matematik bilmeyen aptalların beklentisidir.

Bırak olsun böyle birseyi sakin affetme 5 yıldır birlikte olduğu kişiye bunu söylemeye utanmıyorsa sende sakin üzülme. Eğer affedersen bin pişman olursun söyliyim sene ve bunu diyen her şeyi der..

Ben olsaydım yapacağım aynen şu olurdu;
Sinirler yatışacak ve O sizi arayacak olursa,
Bitti dersiniz
O da kızgınlıktı şöyleydi böyleydi derse de
Yok benim ayrılık nedenim kızgınlık filan değil,
Ben bakire değilim seninle birlikteyken bir kaçamak yapmıştım kusura bakma diyip telefonu kapatmak.
Offf ondan sonra yüz ifadesini ben bile merak ettim

Bırak olsun böyle birseyi sakin affetme 5 yıldır birlikte olduğu kişiye bunu söylemeye utanmıyorsa sende sakin üzülme. Eğer affedersen bin pişman olursun söyliyim sene ve bunu diyen her şeyi der..
Affetmek yok aklımda ama yaşadığım şoku nasıl atlatırım? Onu kalbimden nasıl çıkarırım? Nasıl unutur yoluma bakarım bunlar beni çok üzüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…