Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Birsey yazmak istedim ama düşündüm de: Hala ne konularla ugrasmak durumunda kalıyoruz kadınlar olarak değil mi. Şükür et. O cahil ile evlenebilirdin. Bekaretde degilim bile.. Ama insan utanmadan böyle testi nasıl isteyecek.
Sukurler olsun evet. Evliliğimize de 1 yıl kalmıstı üstelik. Su an icim paramparca nasil hissettigimi tarif bile edemem.

Bunu 5. yilinizda konusmus olmaniz ve bu adamin bu dusuncesini 5 yilda anlayamamis olmaniz hata.
Daha önce kimseyle olmadığımı biliyordu. Ama hiç sormamıştım böyle birşey. Beni o kadar sevdiğini düşünüyordum ki her şekilde kabul eder gibi geliyordu. Ki kendisi bakir değil benden bekaret beklentisi oalcagını bile düşünmemiştim. Ne aptalmışım

18 yasindaydim bu iliskiye baslayinca. O yaslarda aman asik oldugum adam deyip deyip gozardi ediyosunuz bazi seyleri. Ha bu gun olsa oyle bi iliskiye kesinlikle baslamazdim...
18 yasindan beri ayni kisiyle birliktesiniz ve adam size guvenmeyip test yaptiracak. Bu erkeklere yuz verdikce iyice azittilar

Sayisiz kadinla falan da birlikte olmamistir bu erkeklerin en buyuk yalani :KK45:
Adam zaten 26 yasinda, 21 yasindan beri sizle
20den once de bi erkek sevisecek firsati ne kadar yakalayabilir :)
Belki ayip olacak ama oyle ahim sahim yakisikli zengin bir insan da değil ki her kadını elde edebilsin. Bilmiyorum kafam çoook karisik

Sayisiz kadinla falan da birlikte olmamistir bu erkeklerin en buyuk yalani :KK45:
Adam zaten 26 yasinda, 21 yasindan beri sizle
20den once de bi erkek sevisecek firsati ne kadar yakalayabilir :)

Ama onlar bu konuda ne kadar rahatlar görüyoruz işte.Erkek ''sayısız kadınla yattım'' diye yalan bile söyleyebiliyor,kadın yatsa bile utanıp saklayıp gizliyor,görüyoruz her gün açılan bekaretimi kaybettim operasyonla olur mu vs konularını.

Harika bir çifte standart.

Belki ayip olacak ama oyle ahim sahim yakisikli zengin bir insan da değil ki her kadını elde edebilsin. Bilmiyorum kafam çoook karisik
Yok kuzum olmaz o adamdan bi cacik. Hic yuzu kizarmadan hic utanmadan sana bunu diyebiliyor ya, sen bu zihniyette adamla bi kiz cocugu buyutmeyi goze alabilir misin?

Niye karışık ?
''Ben bir sürü kadınla yattım,sen bakire olmak zorundasın'' diyen bir zihniyet için neden üzülüyorsunuz ? Belki alışkanlıktan insan üzülür de şu dediklerinizi bir dönüp okuyun,zihniyeti korkunç adamın.Gerçekten korkunç.İleride çocuklarınıza böyle birinin mi baba olmasını isterdiniz ?

Ama onlar bu konuda ne kadar rahatlar görüyoruz işte.Erkek ''sayısız kadınla yattım'' diye yalan bile söyleyebiliyor,kadın yatsa bile utanıp saklayıp gizliyor,görüyoruz her gün açılan bekaretimi kaybettim operasyonla olur mu vs konularını.

Harika bir çifte standart.
Gercekten bu ulkeden tiksinme sebeplerimin en başinda geliyor. Bu zihniyette kadinlar da var ve cocuk yetistirecekler maalesef bu zihniyet bitmedi bitmeyecek

Bir kadinin, ustelik kac yildir hayatinda oldugu bir kadinin sadece bilmem neresinden gelecek kan ile ilgilenen adam... Umarim karsisina bol bol istedigi yerinden kan gelecek ama hayati baska yerlerden dar edecek biri cikar da anlar ne kadar bos islerle ugrastigini..

Daha önce kimseyle olmadığımı biliyordu. Ama hiç sormamıştım böyle birşey. Beni o kadar sevdiğini düşünüyordum ki her şekilde kabul eder gibi geliyordu. Ki kendisi bakir değil benden bekaret beklentisi oalcagını bile düşünmemiştim. Ne aptalmışım
Ooo ben erkeğim yaparım ama eşimin ilk erkeği olmalıyım diyen tip.
Abi yaa az önce sonuncusunu verdik ama beklersen gelecek verdik siparişi.

X