Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

güven olmayan bir evlilikten hayır gelmez.
Kararlı olun o belli ki gaza gelmiş.
Önemli olan sizin neler hissettiğiniz. Diyelim ki hata yaptım dedi siz dönmeyi düşünür müsünüz?

Siz sorduğunuz için ilişki yaşadınız ve söylemiyorsunuz sanmış olabilir. Saçma da olmuş açıkçası biraz. Bunun yerine kadınlara bakışı, bekaret anlayışı nedir diye sorgulamanızı tavsiye ederdim. Yine de dua edin ki bu düşünceyi öğrendiniz. Ya hiç öğrenmeyip bunları yaşasaydınız ? Daha büyük bir travma olacaktı. Şükür deyip geçin.

Konustuğumuz konu böyle bir olay üzerineydi. Ben de bi anda öyle durumla sen karşılaşırsan ne tepki verirsin diye sordum. Bu cevabı aldım

bişi dicem durup dururken neden şu ilk gece , kızlık zarı falan konuşulur? yok esnekmi yok darmi falan. . Ayrıca kendinizden eminseniz ne diye bu konuyu açar birde trip atarsınız? ?
Kendinizden eminseniz ne demek? Evet kimseyle birşey yaşamadım fakat zarımın esnek olmayacağı ne malum?

Test mi?OHA. Size inanmayacak teste goturecek,ne kadar igrenc bir durum. Insallah kendisi bakirdir

Konustuğumuz konu böyle bir olay üzerineydi. Ben de bi anda öyle durumla sen karşılaşırsan ne tepki verirsin diye sordum. Bu cevabı aldım

Bekaret testi her durumda çok mide bulandırıcı. Böyle bir şeyi hiçbir kadın yaşamamalı. Boşanmayı tercih ederim, o psikolojiyi kaldıramam. Zaten bunu size yapmak isteyen de "adam" değildir. Kan görünce adam oldum sanır. Bırakın bakmayın arkanıza.

Çok büyük konuşmayı sevmem. Fakat dönmeyi düşünmüyorum. Çok fazla acıttı canımı

Çok iyi anlıyorum o acıyı..
su an çok yeni.
belki çok ağlayacaksınız bir süre hazmedemeyeksiniz belki onun çok eğlendiğini bile görecek duyacaksınız ama inanın en son gülen ayakta duran özgür kendine laf ettirmeyen kadın siz olacaksınız

Birsey yazmak istedim ama düşündüm de: Hala ne konularla ugrasmak durumunda kalıyoruz kadınlar olarak değil mi. Şükür et. O cahil ile evlenebilirdin. Bekaretde degilim bile.. Ama insan utanmadan böyle testi nasıl isteyecek.

Ben olsam iliskiyi cok once bitirirdim. 1-2 ciddi iliski olsa neyse de sayisiz diyorsunuz,nasil iciniz aliyor boylesini?
18 yasindaydim bu iliskiye baslayinca. O yaslarda aman asik oldugum adam deyip deyip gozardi ediyosunuz bazi seyleri. Ha bu gun olsa oyle bi iliskiye kesinlikle baslamazdim...

Eskiden bazı bölgelerde genç kızları evlenmeden önce Kendi aileleri doktora götürüp bekaret raporlarını alirlarmış
Sebebi de o raporu çeyize koyup bizim kızımız size "temiz" geldi demek, bunun ispatını yapmak !!!

Duyunca çok şaşırmış ve çok sinirlenmistim bir anne kendi elleriyle kızına böyle bir olayı nasıl yaşatır diye

Konuyla alakasız oldu ama konu bana yine o şaşkınlığımı kızgınlığımı hatırlattı

Nasıl iğrenç insanlarla aynı dünyada yaşıyoruz ben artık anlamıyorum

Konu sahibi bosverin gitsin böyle iğrenç düşünceli birini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…