Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

Ne kadar iyimsersiniz...

Bu saatten sonra yüzyüze bakmak isteyeceklerini sanmam..

Küs olduğu ,görüşmediği bir komşu olsa dünya batmaz...

kesinlikle batmaz üstelik 37 yıllık hayatım o kadınsız daha iyiydi.

teşekkür ederim haklısın ama ben eşimle bir daha asla konuşmasını istemiyorum.

sen bilirsin cnm sonuçta senin eşin ilişkin kararın . benimkisi nacizane bir tavsiyeden öteye gidemez hakkında hayırlısı hepimiz fikirlerimizi söyledik sende kendinde harmanlar en doğrusunu bulursun eminim :teselli:

kardesim ver su adresi ben konusmaya gidiyorum anladi anladi anlamadi o saclarini yolar sana don sutyen orerim kokten kurtulursun esinle eee sutyen donda hatira kalir nasil fikir

ayhh gece gece güldürdün beni ya:roflol::roflol:

Vıııın fikrine de katılıyorum...kaydirigubbakcemile3agustos_bocegim aklında bir şeyler oluşmaya basladı mı acaba...?fisfisfis

kardesim ver su adresi ben konusmaya gidiyorum anladi anladi anlamadi o saclarini yolar sana don sutyen orerim kokten kurtulursun esinle eee sutyen donda hatira kalir nasil fikir

a.s.aslında hakettiği okaydirigubbakcemile

agustos bocugum sana seslenıyırum
bazı ınsanlar vardır saf demeyımde hanı lafın nereye gıttıgını olcmez dusuncesız hareket eder ama ıcınde bı kotuluk olmaz anlatabıldımmı acaba kızda oylemı dıyorum
bırde kendımden bılıyorum bır ınsanı yuzune karsı catır catır konusup kırabılen bırı degılım ne kadar yuzunu gormek ıstemesende bırını kırdıgını dusunmek karsı taraf ıcın degılde kendım ıcın uzuntu oluyor kendım haklı olsam bıle.sende oyleysen cok kırmadan konus emı.

gecenın bu saatınde pek psıkolog gordum kendımışakkıdı
lanet olsun ıcımdekı ınsan sevgıısıne:teselli:

Canım kibar bir dille ona eşimle sizin beraber yolculuk yapmanızı uygun görmüyorum kusura bakmayın de yeterli bence..Bir dahada görüşme gitsin yuvandan daha mı önemli tehlikeli o kadın hemde çok...

canım ne yapacaksın karar verin mi ne diyeceğine benm g,tmm lazm ama bırakmak istemiyorum merak da ettim:))

hemde ne tavan yaptı =))

toplam 23 kullanıcının 21 i burdakaydirigubbakcemile3

FairyLike, -badem-, abroad, agustos_bocegi, banu07, BiRiCiGiM, cigdem83, DALOLIM, DenizcininPrensesi, devilx, Düş*, eliffffffffffffffffffffff, Gülsüm Sultan, iipekk, kelebebek, lolipop85, nnurayy, sblue, senza, yeshil, _SeReNa_ ...

bence bu kadar ince ayrintiya girmeye gerek yok, yok kadin söyle düsünür falan diye
bence direk gidip uygun bir dille söylesin böyle biseyin uygun olmadigini kari koca gibi her sabah o neymis öyle

aynen katılıyorum, karı koca gibi

kesinlikle batmaz üstelik 37 yıllık hayatım o kadınsız daha iyiydi.

Eşimin iş yerinde görüşmemesini istediğim bir bayan var...Dünya batmadı..Çünkü önemli olan benim..Ben olmalıyım..:lepi: iş sebebiyle bazan iş mailleşmesi yapmak zorunda kalıyor eşim o bayanla..Ama eşim o bayanın yolladığı maili ve yazdığı cevabı aynen bana forwedliyor :lepi: son derecede resmi ve seviyeli hatta soğuk olmak durumunda bu mailler..:1closedeyes: Bunun dışında kesinlikle selam sabahları yok...merhabalaşmaları yok..

Net tavrı belli etmekte yarar var..Oyalanmaya gerek yok.Herşey daha iyi olucak tekrar sizin için...:1hug:a.s.

agustos_bocegi, -badem-, abroad, banu07, BiRiCiGiM, cigdem83, DALOLIM, DenizcininPrensesi, devilx, eliffffffffffffffffffffff, FairyLike, Gülsüm Sultan, iipekk, kelebebek, kulitta, lolipop85, nnurayy, Princess, sblue, senza, yeshil, _SeReNa_ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniza.s.

canım benim bende aynen öle öpüyorum seni canım cevap ver ne diyeceksin hadi çatlayacğım uyumamda lazım bırakamıyorum hadi kıızz söle çabuuk

gelelim neye karar verdim.eşimi geç yollamak istiyorum.kadın geldiği zaman onun evde olduğunu konuyu bildiğini anlamasını isitorum.ne dersiniz?

evet canım bencede öle yap kadın gelince kapıdan konuş tekmeyi baasss

canım benim bende aynen öle öpüyorum seni canım cevap ver ne diyeceksin hadi çatlayacğım uyumamda lazım bırakamıyorum hadi kıızz söle çabuuk

:roflol::roflol::roflol: bizimle aynı fikirde sanırım bizimkinden farklı bir şey söylemez , yani yarında burda hazır olda agustos_bocegini bekliyoruz kızlar

Ay valla korkulur bizden.. Birlik ve beraberlik buna denir işte.. birimiz hepimiz hepimiz birimiz için:enbuyukkk:

valla sen zati o kadını görünceü ağzında 100 tane leblebi olsa suratına suratna ne diyeceğini bilirsin.benneyaptımki
sonrada kapıyı çarparsın suratına yumruk yemiş gibi :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…