Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

büyük konuşuyorum. kesinlikle olmaz.

işte hem eşime ve bana laf gelir hatta geliyor da der hemde size siz kabul edebilirsiniz içinize sinebilir belki ama biz edemeyiz bu tür yakıştırmaları der. yani eşi desin hala ısrar ediyoruum

Eşi eger kadın birinci de anlamazsa devreye girer , böylesi daha mantıklı değil mi senceCADIARZU

Bu arada konu tavan yapti sanirim

Sensible, -badem-+, agustos_bocegi, BiRiCiGiM, burcinnn, DALOLIM, devilx, Düş*, FairyLike, Gülsüm Sultan, iipekk, ilayda cem, kelebebek, lolipop85, nnurayy, sblue, Suzan, yeshil, _SeReNa_

:)))))

siz kafa yorup ne bahane uydurabilceğinizi düşünceğinize bişey olmamış ,hatta o kadın hiç hayatınıza girmemiş gibi davranın..Onu yok sayın hatta..
siz düşünceğinize o düşünsün..İlgi görmeyince kendi kendine siner zaten köşeye....

bence bu kadar ince ayrintiya girmeye gerek yok, yok kadin söyle düsünür falan diye
bence direk gidip uygun bir dille söylesin böyle biseyin uygun olmadigini kari koca gibi her sabah o neymis öyle

Büyük konusmamak lazim, insallah olmazdir!!
Fakat ben her zama öncelikle olayin iyilikle halledilmesi taraftariyim...
Heleki hergün yüz yüze baktigim insanlarla...

He bakti gördü olmuyor o zaman onun anladigi dilden konusur, bu arada esinede bravo vallaha önce sardi basina belayi simdide sen isin icinden cikacaksin, bu erkeklere ne demeli bilmiyorum vallaha.

Ya arkadaşlar neden bahane uyduruyosunuz komşuysa komşu.
Aman üzülmesin aman kırılmasın aman yanlış anlamasın aman bilmem ne olmasın bırakın allah aşkına.
Acırsanız acınacak duruma düşersiniz.
Siz üzülürsünüz ama size üzülen olmaz.
Herşeyden ve herkesden önce "ben ve ailem" diyebilmelisiniz.
Ağustos böceği arkadaşım sende gerçekten ne düşünüyorsan direk onu söyle...

çok şekersinŞeniz çok

Bende diyorum ki kadın güzellikten anlayacak birisi değilmiş agustos_boceginin anlattıgı kadarıyla birincide bitirsin olayı neden iki ya da üç defa ugrasmak zorunda kalsınlar ki...

ayh bu kadına laf anlatmak zorunda falan değilsiniz.
böyle bir olayı hiç olmadı varsayın.
zaten emrivaki yapan kendisi allah allah sinir etti benide bugün kaydirigubbakcemile
hiç tınlamayın kapıyıda ona açmayın,eşinde görünce görmemezlilkten gelsin yola devam etsin.

Eşi eger kadın birinci de anlamazsa devreye girer , böylesi daha mantıklı değil mi senceCADIARZU

eşi kendi kabul etti ve şimdide kıza bahane bul diye topu attı olmaz yaptığının sorumluluğunu alacak kadına söyleniyoruz ama arkadaşımız alınmasın eşinin de hatası var hatasını bu şekilde telafi etmeli

Bu arada konu tavan yapti sanirim

Sensible, -badem-+, agustos_bocegi, BiRiCiGiM, burcinnn, DALOLIM, devilx, Düş*, FairyLike, Gülsüm Sultan, iipekk, ilayda cem, kelebebek, lolipop85, nnurayy, sblue, Suzan, yeshil, _SeReNa_

:)))))

hepinizi çok ama çok seviyorumŞeniza.s.

canım şu anda herkesle direk konuşman hakkında hemfikiriz.. buna karar verdin mi direk konuş bahanesiz.. kıskandığını belli etme bence eşinin üzerine at en sağlıklı bu bence

Ama illaki bir yerde konuşmaya kalkacaktır.fisfisfis

Ne kadar iyimsersiniz...

Bu saatten sonra yüzyüze bakmak isteyeceklerini sanmam..

Küs olduğu ,görüşmediği bir komşu olsa dünya batmaz...

teşekkür ederim haklısın ama ben eşimle bir daha asla konuşmasını istemiyorum.

Bu tavsiye aklıma yattı.
Size yaşattığı strese kapak olur.
Eşinizle elele bu kadının yanından Vııııııııın

kaydirigubbakcemile3

Aslında dogru katılıyorum ama eşi beni bulaştırma tarzında bir cümle kullanmış yanılmıyorsam , oyüzden bizde olabilecek ihtimalleri düşünüyoruz..

Bu arada ilk defa bu kadar zevk alıyorum burda yardımcı olurken inşallah hep böyle gider muhabbetimiz ...Karşıt fikirler olmasına ragmen herkes biribini kırmadan cok güzel fikirlerini dile getiriyor...Herkesi kutluyorum:hooray:..Kendimi de:dilcikar:

kardesim ver su adresi ben konusmaya gidiyorum anladi anladi anlamadi o saclarini yolar sana don sutyen orerim kokten kurtulursun esinle eee sutyen donda hatira kalir nasil fikir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…