Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

E

EU1

Ziyaretçi
herkese merhaba
bu siteyi hep dışardan takip ederdim çok beğeniyorum özellik bu bölümü daha çok beğeniyorum.herkesin derdine derman olmaya çalışıyorsunuz ve gerçekleri ortaya çıkarıyorsunuz tebrik ederim.

derdime derman olmanız için üye oldum.çok sıkıntım var. bir süre önce kapı komşumuz olarak binamıza genç boşanmış bir bayan taşındı.hayli güzel bakımlı ve girişken.hemen herkesle dost arkadaş oldu.buraya kadar bir sorun yok. ne zaman eşimin çalıştığı işyerinin yanında bir şirkette iş buldu hayatım karardı. arsız bir şekilde bana teklif dahi, etmeden bana sormadan etmeden eşime, aynı bölgede aynı mesai saatleri içinde çalışıyoruz artık beraber gider geliriz demedimi beynimden aşağı kaynar sular döküldü.eşimde hemen tabiki aynı yere nasıl olsa otobüse vapura binmene gerek yok dedi.

işyerleri evlerimize yakında değil. karşı yakaya en az 30 veya 45 dakika bazen 1 saat gidiş dönüş 2 saat eşimle ben bile o kadar başbaşa kalamıyorum.eşime neden kabul ettin deyince ne var bunda gereksiz kıskançlıklarla beni boğma dedi.

çıldırmak üzereyim.ne olur bana bir akıl verin.kesinlikle kabul edemiyorum bu durumu.ne yapayım ne edeyimde eşimle beraber işe gidip gelme olayını sonlandırayım?

Esinin empati kurmasini sagla.
Genc ve bekar bir erkek o kadinin tasindigi yere tasinsaydi, ve bana böyle bir teklifte bulunsaydi sen napardin de?
Bunu kesinlikle sor.
Erkeklerde empati kurma düsüncesi malesef ki cok az.

Ben kesinlikle bu durumu normal karşılayamazdım.:1no2:
ne rahat insanlar var ya ne gerek varmış bu kadar içli dışlı olmaya.:kızgın:
Arkadaşım ne yap et engel bence birlikte gitmelerine.
Erkeklerin nefisleri zayıftır, zaman gerçekten kötü.
Eşinle mutlaka konuş. Aynı şeyi ben yapsam nasıl olur de.
Bir erkek hem de dış kapının mandalı her sabah her akşam beni kapıma kadar getirip götürecek.... Eminim lafını bile ettirmez.
Allah yardımcın olsun canım. Bir şekilde buna bir çözüm bulmalısın. Ama çok da üzerine girme eşinin, sabırlı olmaya çalış.:nazar:

Birsey daha eklemek istiyorum.
Kadin belki iyi biri olabilir ama bir evli erkege böyle birseyin teklif edilmeyeceginide bilecek akli olmali.
Cok genis insanlari sevmem.
Ve korkarim öylelerinden, hic bir faydasini görmedim o tarz insanlarin.
Dedigim gibi esine sor bakalim genc bir erkekle senin is yerine beraberce gitmene razi olurmuymus.

Inan cevabini bende cok merak ediyorum.

Ben kesinlikle bu durumu normal karşılayamazdım.:1no2:
ne rahat insanlar var ya ne gerek varmış bu kadar içli dışlı olmaya.:kızgın:
Arkadaşım ne yap et engel bence birlikte gitmelerine.
Erkeklerin nefisleri zayıftır, zaman gerçekten kötü.
Eşinle mutlaka konuş. Aynı şeyi ben yapsam nasıl olur de.
Bir erkek hem de dış kapının mandalı her sabah her akşam beni kapıma kadar getirip götürecek.... Eminim lafını bile ettirmez.
Allah yardımcın olsun canım. Bir şekilde buna bir çözüm bulmalısın. Ama çok da üzerine girme eşinin, sabırlı olmaya çalış.:nazar:

çok sağol, söyledim söylemez olurmuyum hiç sen kadınsın böyle birşey yapamazsın.erkeklere güven olmaz ama ben o karı budalası erkeklerden değilim beni onlarla bir tutma dedi ve kesip attı.
çıldırmak üzereyim ne uykum kaldı nede huzurum.işe güce bakamıyorum.sürekli ağlamak istiyorum.içli dışlı olmak istemedim ama o kadar rahat ve girginki adeta arsızca samimiyet kurdu kendince.

kadin niyeti bozmus anlasilan,aman bacim dikkatli ol:1ninca:

hiç hoş deil valla..eşinin yerinde sen olsan eminim kabbul etmesdii..aynı yere gidio die herkesi alıp götüremes...bide uzun süre yolculuk yapcak gidiş gelişide düşünürsen baya bi zaman birlikteler..bence sen o kadınla konuşş..kibarca söyle ima ederek,onuda anlamassa direk söyle yani..

burda en son kızmanız gereken kişi o kadın.
eşiniz bu durumu kesinlikle kabul etmemeliydi.sizin kızmanıza gerek kalmadan hemde.kendi bu durumun uygunsuzluğunu görüp bir bahaneyle kibarca reddetmeliydi.
bu durumda ne yapabilirsiniz bilmem.tamamen eşinizin ve o kadının insafına kalmış.iş yerindeki biriyle anlaşarak bende bundan sonra falancayla işe gidicem diyebilirsiniz.madem sorun yok sizede kızmayacaktır.
yani kendi silahıyla vurmalısınız eşinizi:mymeka:

aklıma bin türlü şüphe düştü.bu nasıl bir tesadüftür de koskaca şehire kalk eşimin işyerine yakın iş bul

yok yok hazır baştayken tavır koyman lazım, ne yapıp edip buna son versin
karı budalası lafını da çok yadırgadım ama eşine güvenmiyomuş havasında söledin heralde ki bu şekilde savunmaya geçmiş
sen eşine güvenmiyomuşsun gibi anlatma da kadından hoşlanmıyomuşsun gibi anlat

yapacağınız bir şey yok ama sonlandırmak adına yok...
ne yaparsanız ters karşılayacak eşiniz ve tepki alacaksınız...
benim içinde ciddi bir sorundur bu kızın tavrı umrumda olmaz...,
ama eşimin ciddi bir terbiyesizlik yaptığını düşünürüm..
isterse on dakika olsun mesafe kendi gitsin...
siz başka adamların arabasında gezseniz güzel mi olurmuş sorun...

valla cnmmm okurken ben sinir oldum allah sana sabır versin..

Bu düşünce yer bitirir canım seni...

Böyle birşeyi kendi ağzıyla teklif etmesi yersiz gerçekten...

Biraz sakin ve takipte ol bakalım belki eşin iyi niyetiyle gidip geliyordur...

Üstüne gidersen daha çok o bayana yönlenir...

kadının rahatlığına da yuh artık, diyecek başka bişey bulamadım

canım lutfen yanlış anlama ama yıne bu dul kadının adını çıkaran yıne bızler oluyoruz sanırım. bır kadının guzel olması girişken olması ve en onemlisi dul olması onun kabaca eşine yazılacagı anlamına gelmez ki? alışmışız basma kalıp kişilere boyle kişileri görunce tehdıt unsuru sayıyoruz kendimize. bırakın bırkaç gun izin verın eger duşundugunuz gıbıyse zaten mutlaka bır durum çıkar ortaya ve burda kıskanc kadın konumuna gelmeden eşinize gerekli uyarıyı yaparsınız. ha duşundugunuz gibi değilse bile yıne rahatsız olmakta haklısınız ama kimseyı kırmadan en nemli eşini kırmadan duzgunce durumun değişmesi gerektigini soylersınız

yok yok hazır baştayken tavır koyman lazım, ne yapıp edip buna son versin
karı budalası lafını da çok yadırgadım ama eşine güvenmiyomuş havasında söledin heralde ki bu şekilde savunmaya geçmiş
sen eşine güvenmiyomuşsun gibi anlatma da kadından hoşlanmıyomuşsun gibi anlat

şoka girmiş sarsılmış bir halde bu nasıl birşeydir olacak şey değil olamaz dedim.o an ne havada söylediğimi siz tahmin edin.ben bilemiyorum.hala şokta ve sarsılmış bir haldeyim.

gerçekten kabul edilemez bir durum.
bence eşinle konuşmak çözüm değil daha çok inada biner
bence git kadınla konuş en güzeli bu eşim iyi niyetli kabul etti ama ben rahatsızım de açıkça bence
zaten iyi niyetli bir bayansa seni anlar bence.

canım lutfen yanlış anlama ama yıne bu dul kadının adını çıkaran yıne bızler oluyoruz sanırım. bır kadının guzel olması girişken olması ve en onemlisi dul olması onun kabaca eşine yazılacagı anlamına gelmez ki? alışmışız basma kalıp kişilere boyle kişileri görunce tehdıt unsuru sayıyoruz kendimize. bırakın bırkaç gun izin verın eger duşundugunuz gıbıyse zaten mutlaka bır durum çıkar ortaya ve burda kıskanc kadın konumuna gelmeden eşinize gerekli uyarıyı yaparsınız. ha duşundugunuz gibi değilse bile yıne rahatsız olmakta haklısınız ama kimseyı kırmadan en nemli eşini kırmadan duzgunce durumun değişmesi gerektigini soylersınız

tavsiyelerin için çok teşekkürler.eşim bunca yıllık evlilik hayatımızda beni hiç aldatmadı en ufak bir şüphe uyandırmadı.fakat zaman kötü ateşle barut bir arada durmaz haftada beş gün günde 2 saat başbaşa herşey olabilir.kadının güzelliği tabiki önemli erkekler güzel bakımlı kadınlara çok bayılırlar.bende bakımlı ve elim yüzüm düzgün ama gözünde eskimek denen şey var şu erkeklerde.konu komşudan bile utanır oldum.boşanmayı düşünmeye başladım.sonra diyorum ki ya neden arszı bir kadın için yuvanı dağıtacaksın.hiç iyi değilim.sağlıklı düşünemiyorum.bu yüzden sizlere danışmak istedim.ne olur lütfen bana yardım edin

bence bukonudan söz edip eşinin aklında yoksa bile aklına sokma
bayanlada konuş açıkça istemiyorum die zor durum

X