BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

526 tanemi okuyacagız ben uzun şeyler çok okuyamıyorum çok bunalıyorum şu aralar çok isteksizim okurken eskisi gibi çok istekli okuyamıyorum pes etmekte istemiyorum
İste o seytanin vesvesesi asmak icin birakmamak gerekiyor cnm hepimizde zaman zaman oluyor
Esma icin soyle bu esmanin buyuk ebced degeri 276.676
Kim ne kadar okuyabilirse ekleme usulu gideriz kimi gunluk gelir ekler kimi gunluk okur bir hafta not alir topluca haftalik sayisini yazar sayimizi tamamlayana kadar okuruz dedik hergun birakmadan hem esmayi zikredip faydalaniriz hemde buyuk ebced degerinde okuruz diye

2arkadasimiz muaf onlar sonra okuyunca bildirirler bcgirl cnm senin okuman ne durumda yeni listeyi baslatayim diye soruyorum

2arkadasimiz muaf onlar sonra okuyunca bildirirler bcgirl cnm senin okuman ne durumda yeni listeyi baslatayim diye soruyorum

Canim bu hafta cok yogundum kusura bakmayin. haftasonuna kadar tamamlamis olcam insallah :) okumaya basladim ama hepsi bitmedi. kusura bakmayin bu ara niyeyse boyle oldu

Muaf ve yetisemeyen arkadaslar dualarini tamamlarlar hanimlar biz baslayalim genelin ya sekur esmasina devam edelim fikriyle onu baslatacagim dedigim gibi artirma yontemi ile gidecez

Baslarken listeyi sayip niyetlenelim sonra okur tamamlanincada yine ben musaitsem ben degilsem musait olan bir arkadasimizdan rica ederim 2 rekat namazla ismen kisileri sayarak duamizi yapariz
İsteyen gun gun okudugunu ekler her an giremeyen esmasini ceker not alir girdiginde toplam olarak ekler
Sizden istegim aksatmayin once siz belli bir duzende hergun cekeceksinizki sahsi etkilerindende faydalanabilesiniz
Rabbim kabul etsin

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:276.676 YA SEKUR ESMASİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:

hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

Bismillâhirrahmanirrahim

1300 okudum

Sonra okuyan arkadas benim okuduguma ekleyip toplam xxxx yazarak devam etsin ltfn

Okudum. Allah hepimizin duasini kabul etsin insallah.

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:41 A.KURSI,FELAK,NAS,FATIHA,IHLAS,KAFIRUN
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:26 EKİM PERSEMBE

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)OKUYACAK
HayallerimGercekOldu OKUNDU
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…