BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Cook tesekkur ederim canim. Allah razi olsun. Evet ara ara darlaniyorum bi umitsizlik cokuyor iste herkesin sinavi farkli. ben dediginiz gibi yapayim suya okuyup ufleyim iceyim en kisa zamanda. Ama dediginize bende inaniyorum gokyuzundeki olaylarin etkiledigine ve kisa giriyoruz dediginiz gibi onlarinda etkisi cok

Anladım canım herkese uyarsa okuruz o zaman dediğin gibi nasip
Adımın karşısına Fatma yazabilirmisin

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:41 A.KURSI,FELAK,NAS,FATIHA,IHLAS,KAFIRUN
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:26 EKİM PERSEMBE

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)MUAF
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

hanimlar ne okuyalim yarin biter bu duamiz kismetse

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 (Derya)MUAF
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

Hanimlar birde benim ya sekur esmasi icin buyuk ebced degeri onerim vardi
526x526=276.676 Adet
Sure mihim degil ne dersinizokuyabilirmiyiz isteyen gunluk yazar isteyen 1 hafta okur not alir gelir yazar basaramayiz derseniz baska bir dua secer okuruz oneri sadece

canım ben de ya sekur esmasını okuyalım diyorum.

Banada uygun ya sekur . ben kendimde elimden geldigince cekmeye calisiyorum :)

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu MUAF
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

526 tanemi okuyacagız ben uzun şeyler çok okuyamıyorum çok bunalıyorum şu aralar çok isteksizim okurken eskisi gibi çok istekli okuyamıyorum pes etmekte istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…