BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Kızlar biraz skntlı durumum var nasip olursa okudukça yazacam okumaya başlayamadım

Kizlar gunaydin duanin basladigini biliyorsunuz degilmi?
Hic yorum falanda yazmadiniz gordunuzmu biliyormusunuz diye muallakta kaldim gun gun yazmak zorunda degilsiniz gun gun okuyup not alip yazabilirsiniz elbet ama arada ses verin anlamiyorum gordunuzmu gormedinizmi basladikmi :halay:
megos megos (Görkem)
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:41 A.KURSI,FELAK,NAS,FATIHA,IHLAS,KAFIRUN
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:26 EKİM PERSEMBE

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
@OMRUM79(Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu OKUNDU
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

Kizlar gunaydin duanin basladigini biliyorsunuz degilmi?
Hic yorum falanda yazmadiniz gordunuzmu biliyormusunuz diye muallakta kaldim gun gun yazmak zorunda degilsiniz gun gun okuyup not alip yazabilirsiniz elbet ama arada ses verin anlamiyorum gordunuzmu gormedinizmi basladikmi :halay:
megos megos (Görkem)
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)
Yok tabi ki farkındayım iki günden beri okuyorum Ya Şekur biraz biriktireyim diye beklemiştim açıkçası :)

X