BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Genel genel herkeste bir bunalti birsey yapmama hircinlik var birazda artik kisa giriyoruz malum havalar kapali oda etkiliyor sanirim namariaya yazdigim gibi gokyuzude etkiliyor pek bakmadim ama bu ay yildiz yer degisimleride etkili astrolojiyle alakam yok burca falan inanmamda gokyuzu ay yildiz haraketlerinin insan hayvan ve doga uzerinde etkisi var ona inananiyorum gokte olanlar yerde olanlari etkiliyor bence
Okudugumuz dualar zaten haset fesat nazar hastalik sikinti kapalilik vs icin okunan kuranda belirtilmis dualar aslinda farkinda olmadan tam zamanina denk getirmisiz
Cok darlaniyorsan bu 6 duayi hergun birakmadan 7ser defa suya oku ic cnm

Cook tesekkur ederim canim. Allah razi olsun. Evet ara ara darlaniyorum bi umitsizlik cokuyor iste herkesin sinavi farkli. ben dediginiz gibi yapayim suya okuyup ufleyim iceyim en kisa zamanda. Ama dediginize bende inaniyorum gokyuzundeki olaylarin etkiledigine ve kisa giriyoruz dediginiz gibi onlarinda etkisi cok

Anladım canım herkese uyarsa okuruz o zaman dediğin gibi nasip
Adımın karşısına Fatma yazabilirmisin
Cnm baska sayfa acmam onda zorlaniyorum herkes heves ediyo sonra ugramiyor 3-4 kisi kaliyor dua uzadikca uzuyor herkes uyariz derse burada okuruz dedim fikir yani illa olacak diye birsey yok burada okursak herkes birdefa niyetlenir sonra okudukca yazar veya bir hafta kendi okur not alir haftalik toplu olarak gelir yazar oyle oyle okur hem gunluk esmasini ceker hem 20 21 gun bir esmayi zikredip guzelliklerinden faydalanir bittiginde musait olan hangimizsek 2 rekat namazla bagislar yine ismen sayar duamizi ederiz
Ama sayi cok cok dagiliriz denirsede listeden bir duamizla devam ederiz
Hep derim dua isi nasip isi eger nasipse okunuyor degilse nasip olmuyor
Agzina yuregine saglik bu arada rabbim kabul etsin

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:41 A.KURSI,FELAK,NAS,FATIHA,IHLAS,KAFIRUN
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:26 EKİM PERSEMBE

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)MUAF
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

hanimlar ne okuyalim yarin biter bu duamiz kismetse

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)MUAF
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

Hanimlar birde benim ya sekur esmasi icin buyuk ebced degeri onerim vardi
526x526=276.676 Adet
Sure mihim degil ne dersinizokuyabilirmiyiz isteyen gunluk yazar isteyen 1 hafta okur not alir gelir yazar basaramayiz derseniz baska bir dua secer okuruz oneri sadece

Hanimlar birde benim ya sekur esmasi icin buyuk ebced degeri onerim vardi
526x526=276.676 Adet
Sure mihim degil ne dersinizokuyabilirmiyiz isteyen gunluk yazar isteyen 1 hafta okur not alir gelir yazar basaramayiz derseniz baska bir dua secer okuruz oneri sadece
canım ben de ya sekur esmasını okuyalım diyorum.

Banada uygun ya sekur . ben kendimde elimden geldigince cekmeye calisiyorum :)

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu MUAF
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

526 tanemi okuyacagız ben uzun şeyler çok okuyamıyorum çok bunalıyorum şu aralar çok isteksizim okurken eskisi gibi çok istekli okuyamıyorum pes etmekte istemiyorum

X