Bekar erkeklerin suyu mu çıktı!

Benim de benzer bir sorunum var. Aldatılan kişiye haber verme sorunu. Eşim işyerinde bir arkadaşıyla perşembe akşamı geyik muhabbeti yaptı. Şahit oldum. Tatıştıkta bu konu üzerinde. Hemde çok iğrenç cinsel muhabbetler.

Evli adam işyerinde bekar bir kadınla ilişki yaşıyormuş. Departmanları farklı ama her gün 3-4 saat işyerinde görüşüyorlar bazen gizli bazen ortak arkadaşlarla. Gizli gizli yazışıyorlar, geziyorlar falan. İşyerindeki adamlarda bu ikiliyi izleyip kendi aralarında dalga geçiyorlarmış. Yok bu kadın vermez. Yok adam tıklamak için köpek gibi peşinde falan. Adam kadını sadece tıklamak için peşinde. Diğer arkadaşları durumu biliyor.

Evli adamın eşine haber vermek istiyorum çünkü hakkı var. Ama bir yandan da çekiniyorum bir kadına iftira atmak istemiyorum. Ama eşim öyle gerçekçi dalga geçti ki yalan olma ihtimali yok. Artı eşim kendisinin adının bilinmesini istemiyor çünkü aynı yerde çalışıyorlar.

Sizce ne yapmalıyım. Evli adamın eşine gizlice haber vereyim mi Instagram dan fake hesap açıp.
Şöyle bir durumda var. Bence ilişkileri henüz flört aşamasında eşimin anlattığından. Daha yatak odasına girmemişler. Eşim 2 hikaye anlattı oradan ilişki olduğuna eminim. Ama yazamam buraya.

Bana akıl verin. Kadına haber vereyim mi?

Bence haber verin. Kulağına su kaçsın. Çocukları vs varsa paralarını böyle başka bir kadınla eğlenerek harcamaya hakkı yok.

Tam olarak boyle dusunuyorum. Aldatmaya niyeti olup kadin bulamadigi için yanimda kalmasin kimse.

Bence haber verin. Kulağına su kaçsın. Çocukları vs varsa paralarını böyle başka bir kadınla eğlenerek harcamaya hakkı yok.
Öyle düşünüyorum çünkü henüz flört aşamasındalar daha yatak moduna geçmemişler. Yatarlarsa iş büyüyecek kadında boşanmak durumunda kalacak. Ama flört döneminde olursa eşini tehdit ederse adam kadının peşini bırakır. Çünkü yakalanmaktan korkuyormuş.

Yatıp yatmamaları, evli kadının kocasıyla arasındaki ilişkiyi bilemeyiz. Kimisi yatmayı aldatma saymaz kimisi duygusal ilişkiyi aldatma sayar herkesin ilişkilere bakış açısı, sınırları farklıdır.

Siz bir şekilde haber verin gerisine karışmayın.

Eşim adam ve kadınla aynı yerde çalışıyor ve evli kadına haber verirsem benle ve o şerefsiz adamla arası açılacak diye. Ve kendisini gammazcı durumuna düşmemek için beni engelliyor. Benim adımı adam duyarsa diğer iş arkadaşlarının kendisine cephe almasını istemiyor

Ne alakası var anlamadım sahte hesap açıp instagramdan yazın işte. Belki sokakta bir tanıdık gördü yazdı kim ne bilecek.

arkadaşınız hasta uzaklaşın pisliği size de bulaşır nişanlı adam niye konuşuyor demekki o da laylaylom engellesin geçer yani saçmalık

Gerçekten benim de kırmızı çizgim bu ya. Herhalde ben iletişimi kesmek için elimden geleni yapardım. Ya da özel hayatınızdan bu arkadaşınıza hiç ama hiç bahsetmeyin.

Zaten evli erkekler ile takılmak gerçekten düşüklüğün daniskası. Evli erkeklerin de buna göz yumması aynı derecede bence. Şu dünya da aldatmak kadar iğrenç bir şey olamaz. Hemde bunu bile bile isteye isteye yapmak. Yani belki evli olduğunu bilmiyordur. Ama öğrenince basarsın tekmeyi sen yoluna o yoluna. Ama yok illa ben evli erkekler ile konuşacağım demek

Allah kimseyi bu yanlışa düşürmesin.

Ben eskiden aldatılana haber vermeme taraftarı bir insandım,son 2,5 aydır yakın çevremde öyle bir olay yaşadım ki,artık gemileri yakıp herkese her şeyi söylemek daha dürüstçe geliyor bana.

Sizin yerinizde olsam arkadaşlığımı bitirmem ama açık açık karşısına geçip tehdit ederim. Yaptıklarını herkese anlatacağımı,ailesine,varsa işyerine,varsa kocasına,varsa sevgilisine her şeyi söyleyeceğimi anlatırım. Bu pislikleri ifşa etmedikçe iyice zıvanadan çıkıyorlar çünkü. Nasıl olsa zina suç değil,herkes birbiriyle yatıyor. Madem öyle cezayı bu şekilde kendimiz keselim.

Benim arkadaşım aldatılıyor,gittim yüzüne söyledim,kanıt elde etmesi için herşeyi yaptım.

seninde karşı cinsten hiç yüzün gülmemiş be bacım

Öncelikle başkasının konusunu bu şekilde sabote etme.
2. Olay için ise ben olsam söylemem. Alemin doğrucusu ben miyim?
Kadın eşinin ne mal olduğunu biliyordur
Bilmese de sana "kocamda gözü var o yüzden iftira atıyor" Diyebilir.

Evet maalesef şans işte. 40ında en iyisi denk gelir inşlh.
çok üzüldüm şekerim gülmeyen baht gıdıklasanda gülmüyor.. demekki erkeklerin iyisi kalmadı kalsada çookkk nadir endemik bitkisi gibiler onlarda kıymet bilmeyene denk gelırler.. Allah bilir kaptırdıgın eski sevgilin mutludurda şimdi.. erkekler rahatı sevmiyor batıyor.. afedersin g.tündende tepsen yaranamazsın ... ömrünü yedirmişsin be allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…