Bekar erkeklerin suyu mu çıktı!

Burayı uzun süredir takip ediyordum beni çok rahatsız eden bir durumu paylaşmak için üye oldum. Benim 3 senelik çok yakın bir arkadaşım var aynı zamanda ev arkadaşıyız. Kendisi 1 sene önce sevgilisinden ayrıldı ve nolduysa o zaman oldu. Nerde sevgilisi/nişanlısı olan bir erkek varsa ona kafayı takıyor. En az 3-4 kişi biliyorum böyle. adamları sürekli arıyor kız arkadaşlarını araştırıp buluyor kendi kendine ego tatmini yapıyor aklınca(normalde kendini güzel bulmayan biri çünkü) . Kendisini çok defa uyardım kırmızı çizgimdir bu benim çok kızdım ama nafile hala gidip ilişkisi olan erkeklere tabiri caizse kancayı takıyor. Şimdi yeni biriyle görüşüyor çocuğun 4 senelik ilişkisi varmış bu yaz nişanlanacaklar ve arkadaşım bu çocuğu arıyor saatlece görüntülü konuşuyor buluşmaya davet ediyor. Çocuk bunu geçiştirip ekse de tekrar soruyor. Sadece arkadaşımı suçlamıyorum tabiki suçun büyüğü erkeklerde ama arkadaşıma kızmaya engel de olamıyorum. Ayrıca yeni öğrendiğim bir şey de kendisinin ablası da aynı şekilde nerde nişanlı evli bir adam var onunla beraber olmuş hep:110:

Ev kiraları malum başka bir yere taşınamıyorum ama bu şekilde de rahat etmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Aldatılan kızlara haber vermek bile geldi aklıma ama fevri davranmak istemiyorum. Arkadaşımı bu yoldan döndürebilir miyim yoksa kendi haline mi bırakayım? Erkek arkadaşım da ilk tanıştığından beri bu arkadaşımı hiç sevmiyor acaba bu huyunu benden önce fark mı etti diyorum o da hiç sevmiyor kendisini.
Arkadaşlığınizi kesin bitirin.

Burayı uzun süredir takip ediyordum beni çok rahatsız eden bir durumu paylaşmak için üye oldum. Benim 3 senelik çok yakın bir arkadaşım var aynı zamanda ev arkadaşıyız. Kendisi 1 sene önce sevgilisinden ayrıldı ve nolduysa o zaman oldu. Nerde sevgilisi/nişanlısı olan bir erkek varsa ona kafayı takıyor. En az 3-4 kişi biliyorum böyle. adamları sürekli arıyor kız arkadaşlarını araştırıp buluyor kendi kendine ego tatmini yapıyor aklınca(normalde kendini güzel bulmayan biri çünkü) . Kendisini çok defa uyardım kırmızı çizgimdir bu benim çok kızdım ama nafile hala gidip ilişkisi olan erkeklere tabiri caizse kancayı takıyor. Şimdi yeni biriyle görüşüyor çocuğun 4 senelik ilişkisi varmış bu yaz nişanlanacaklar ve arkadaşım bu çocuğu arıyor saatlece görüntülü konuşuyor buluşmaya davet ediyor. Çocuk bunu geçiştirip ekse de tekrar soruyor. Sadece arkadaşımı suçlamıyorum tabiki suçun büyüğü erkeklerde ama arkadaşıma kızmaya engel de olamıyorum. Ayrıca yeni öğrendiğim bir şey de kendisinin ablası da aynı şekilde nerde nişanlı evli bir adam var onunla beraber olmuş hep:110:

Ev kiraları malum başka bir yere taşınamıyorum ama bu şekilde de rahat etmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Aldatılan kızlara haber vermek bile geldi aklıma ama fevri davranmak istemiyorum. Arkadaşımı bu yoldan döndürebilir miyim yoksa kendi haline mi bırakayım? Erkek arkadaşım da ilk tanıştığından beri bu arkadaşımı hiç sevmiyor acaba bu huyunu benden önce fark mı etti diyorum o da hiç sevmiyor kendisini.
Git ispiyonla bence🤣

Zaten son zamanlarda bana senin sevgilin tarzında (karakter tip vs.) erkeklerle olmak istiyorum seninki düzgün falan diyor bana 🤦🏼‍♀️
Seninki düzgün diyip hep sevgilisi olan erkeklere yürümesi...Sanki 1 kere sevgilisni aldatan adam bunu aldatmayacak. Kendisni güzel bulmayan, özgüven problemi olan birisi büyük ihtimalle. Kendi kendini böyle tatmin ediyor demek ki yazık

Ben hiç biseye sasirmiyorum artık. Instagram ciktigindan beri herkesin en az 10 tane sevgilisi yedeği potansiyeli var. Her şey olabilir bu devirde gerçekten öyle bi yozluk. Mesafe koyman en iyisi ama yetişkin bir insana karisamazsin malesef yine bildiğini okur.

Ben eskiden aldatılana haber vermeme taraftarı bir insandım,son 2,5 aydır yakın çevremde öyle bir olay yaşadım ki,artık gemileri yakıp herkese her şeyi söylemek daha dürüstçe geliyor bana.

Sizin yerinizde olsam arkadaşlığımı bitirmem ama açık açık karşısına geçip tehdit ederim. Yaptıklarını herkese anlatacağımı,ailesine,varsa işyerine,varsa kocasına,varsa sevgilisine her şeyi söyleyeceğimi anlatırım. Bu pislikleri ifşa etmedikçe iyice zıvanadan çıkıyorlar çünkü. Nasıl olsa zina suç değil,herkes birbiriyle yatıyor. Madem öyle cezayı bu şekilde kendimiz keselim.

Benim arkadaşım aldatılıyor,gittim yüzüne söyledim,kanıt elde etmesi için herşeyi yaptım.
Ben haber verdim, suçlu oldum 2 sene oldu şimdi çocuk yapmayı bile düşünüyorlar. Bence kimse haber vermesin

Ben haber verdim, suçlu oldum 2 sene oldu şimdi çocuk yapmayı bile düşünüyorlar. Bence kimse haber vermesin
Olsun herkes öyle değil.
Siz omurgalı insan olmuşsunuz ne mutlu. Onlar omurgasızsa yapacak bir şey yok. En iyisi söylemek.
Bana söylesinler isterim mesela. Arkamdan acıyarak bakmasınlar

Benimde boyle bi arkadasim vardi ayni dedigin gibi karsi tarafin esiyle yada sevgilisiyle kendini kiyaslardi hatta karilarina bosansin sirf diue fakeden aldatildigini soyler hesabi kapatirdi defalarca uyardim akil verdim yanlis yaptigini soyledim ama hep ayni oldu tabiki gerekeni yaptim ve arkadasligi kestim. Boyle bi insan sizede zarar verir kafayi senin sevgiline bile takar herseyi beklerim boylelerinden sende uc bes fazla ver baska yere cik durumun el veriyorsa yada onu kov evden arkadasligini kesecegini ve baska bi ev bakmasi gerektigini soyleyerek uzaklastir kesinlikle

X