Bekar erkeklerin suyu mu çıktı!

Yok tabi, bu kadın olmasa başkası olur, erkekler sahip çıkacak sadece kendisine. Kadınları yalanlar söyleyerek kandırıyorlardir büyük ihtimalle. Suçlu falan değiller yani.
Öyle kadınlar da vardır elbet ama benim ark hiç öyle değil bir erkeğin ilişkisi olduğunu öğrenince daha da ilgisini çekiyor bunu fark ettim

Yani ne diyim,normalde de hiç böyle şeyleri savunacak biri değil ama.
Aynı şekilde bir evli yakın arkadaşı var. Beraber falciya gitmişlerdi. Kadının kocası çok zengin ama biraz huyu kötü. Falcı bunu bilmiş, "bu adamdan iş yok, eskilerden unutamadığın biri seni arayacak. Ömrünün kalanı onunla geçecek" demiş. Derken eski sevgilisi aramış kısa süre içinde. O da evliymis,çoluk cocukluymus. Seni unutamadim falan demiş. Kadın onla konuşmaya başladı
Benim arkadaşım da falciyi tavsiye ederken anlattı bu olayı gayet normal bir şey gibi. Benim tepkimi görünce de dedi "çok katisin, onlarınki zaten normal bir evlilik değil. Adam şöyle, böyle"
"E alsın tazminatını,ayrılsın madem kocası kötü" diyorum. "Yok o işler öyle değil. Evlilik farklı bir şey" diyor

Yok tabi, bu kadın olmasa başkası olur, erkekler sahip çıkacak sadece kendisine. Kadınları yalanlar söyleyerek kandırıyorlardir büyük ihtimalle. Suçlu falan değiller yani.
Gayet de suçlular , ne evli adamlarla görüşen kadınla arkadaş olurum , ne de karısını aldatan adamla kocamı görüştürürüm. İki taraf da suçlu

Öyle kadınlar da vardır elbet ama benim ark hiç öyle değil bir erkeğin ilişkisi olduğunu öğrenince daha da ilgisini çekiyor bunu fark ettim
Ay yok bilerek yazdım bunları zaten bu tarz kadınlara laf söyletmemek için uğraşan "bazı kadinlarin" klasik sözleridir bunlar. Sadakat sözünü veren evli taraftır, o kadin olmasa başkası olur diye sürer gider bu savunmalar.

Benim için ahlaken hayatındaki kişiyi eşi ya da sevgilisini aldatanla, bunları bilerek o kişiyle beraber olanın hiçbir farkı yok.

Seninki de malı götürüyor haberin olsun. Bu kadar normalleştirme, üstüne marifet gibi anlatma hayra alamet değil.

Gayet savunuyor Yengeç baksana, bir değil ki arkadaşı var böyle ne yapıyorsunuz demek yerine destek oluyor belli ki.

Zaten son zamanlarda bana senin sevgilin tarzında (karakter tip vs.) erkeklerle olmak istiyorum seninki düzgün falan diyor bana

Bence kızla arana mesafe koy benim de iş yerinden bir projeden arkadaşım sürekli eski sevgilimi sorup, övüp duruyor, ayrıldığım halde ayrıldım demedim, bizi hala sevgili sanıyor. Boyundan zekasından her şeyine kadar incelemiş, hayatında sadece 1 kere uzaktan gördü o kadar. Ne zaman görüşsek, benim iyi olup olmadığımı sormadan eski sevgilimden konu açıyor.

Hahahahaha ay allah korusun da o kadarına cesaret edemez benden çekinir biraz cazgır bir tipim yapsa da erkek arkadaşım asla bakmaz ona

Bak Fatih'te Doğa'yı aldatmazdı. Kız karnı burnunda adatıldı hem de ikiz bebelerle

İstersen yapiiim aranızı ya, lafı mı olur aramızda deseydin.

O kişiler niye bu kızla görüşüyor ilişkileri varken.
Tamam kız takıntılı olabilir ama yüz bulmasa yapamaz değil mi?
Erkek adam olucak benim kız arkadaşım var rahatsuz etme deyip basacak engeli.
Alan razı satan razı yani

o egosunu tatmin ediyor karşı tarafta sadakatsizliğiyle sınanıyor,bence dünyanın dengesi böyle,bunlarada ihtiyaç var,aldatacak olan adam illaki birgün aldatır, onları kadınlar kandırmıyor onlar kanmaya hazır halde bekliyor zaten,herkes dengiyle güzel aldatılan ayrılsın aldatan bocalasın ondan ona sürünsün,bırakın kendi haline dünyanın dengesini bozmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…